سامسونیت از انعطاف پذیری مالی اضافی برای پرداختن به تأثیر COVID-19 برخوردار است

هنگ کنگ، 3 مه سال 2020 / PRNewswire / – سامسونیت بین المللی SA (“سامسونیت” یا “شرکت” ، به همراه شرکت های تابعه خود ، “گروه” ؛ کد سهام SEHK: 1910) ، شناخته شده ترین و بزرگترین شرکت چمدان مسافرتی و مسافرتی جهان ، امروز اعلام کرد که سندیکا و تخصیص وام وام مدت جدید را تکمیل کرده است و توافقنامه اعتباری خود را برای ارائه تسویه حساب میثاق مالی اصلاح کرده است. این اقدامات موقعیت نقدینگی قوی سامسونیت را افزایش داده و انعطاف پذیری مالی آن را افزایش می دهد زیرا شرکت به تأثیر مداوم بیماری همه گیر COVID-19 می پردازد.

بر 30 آوریل 2020، سامسونیت سندیکایی و تخصیص تسهیلات B وام بصورت افزایشی تضمین شده (“تسهیلات وام مدت ترقی افزاینده 2020”) را به مبلغ اصلی کل 600.0 میلیون دلار آمریکا(1). پیش بینی می شود بسته شدن وام تسویه B وام افزایش افزاینده 2020 7 مه سال 2020 و منوط به شرایط بسته شدن معمولی است.

علاوه بر این ، در 29 آوریل 2020، سامسونیت اصلاحاتی را در توافق نامه اعتباری خود وارد کرد که الزام به انعقاد قراردادهای اهرم و پوشش بهره خود را تا سه ماهه سوم سال 2021 به حالت تعلیق در می آورد و انعطاف پذیری بیشتری را در محاسبه چنین پیمانی هایی که از سه ماه سوم 2021 آغاز و تا سه ماهه دوم سال 2022(2).

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، در 16 مارس 2020این شرکت و برخی از شرکتهای تابعه مستقیم و غیرمستقیم کاملاً در قرارداد اعتباری خود اصلاح شدند و این اصلاح را پیش بینی کرد 800.0 میلیون دلار آمریکا وام با ترمینال مدت اعتبار تسهیلات و تسهیلات اعتباری چرخان اصلاح شده که افزایش یافته است 200 میلیون دلار آمریکا به 850.0 میلیون دلار آمریکا. بر 20 مارس 2020، این گروه وام گرفته است 810.3 میلیون دلار آمریکا تحت تسهیلات اعتباری چرخشی خود برای ارتقاء موقعیت نقدی شرکت.

این شرکت انتظار دارد نقدینگی تقریباً در دسترس داشته باشد 1.8 میلیارد دلار آمریکا پس از بسته شدن تسهیلات وام B افزاینده 2020 افزایش یافته است. سامسونیت اقدامات صرفه جویی در هزینه را انجام داده است و همچنان به طور فعال اقدامات صرفه جویی در هزینه را ادامه خواهد داد. این شرکت همچنین اهرم های زیادی را برای صرفه جویی در پول نقد به خود جلب کرده است.

کایل گندرو، مدیر اجرایی سامسونیت گفت: “در حالی که سامسونیت به تأثیر مداوم بیماری همه گیر COVID-19 می پردازد ، سلامت و ایمنی کارمندان و خانواده های آنها و همچنین مشتریان و شرکای تجاری ما همچنان بوده و هست. اولویت اصلی: سامسونیت همچنین بر حفظ ترازنامه قوی ، موقعیت نقدینگی و انعطاف پذیری مالی متمرکز است. ما از روابط عمیق و پشتیبانی خود با وام دهندگان خود که نقدینگی بیشتری از طریق 200 میلیون دلار آمریکا افزایش تسهیلات اعتباری گردان و تسویه حساب میثاق تا سه ماهه سوم سال 2021 برای تقویت انعطاف پذیری مالی ما. “

اخبار مرتبط  رمان داستانی جدید تاریخی نویسنده کری مک دونالد لغو فرهنگ را به چالش می کشد

آقای گندرو ادامه داد: “ما بیشتر با تقاضای نهادی جدی برای تأمین اعتبار جدید ترك وام ما ترغیب می شویم ، این امر به ما این امکان را می دهد تا از تسهیلات جدید تركی برای وام دوره B خود استفاده كنیم. 100 میلیون دلار آمریکا به 600 میلیون دلار آمریکابا تأکید بر اعتماد به نفس جامعه سرمایه گذاری در تجارت ما. ما اعتقاد داریم که موقعیت نقدینگی ما تقریباً است 1.8 میلیارد دلار آمریکا به محض بستن این تأمین مالی ، به همراه ابتکارات کاهش هزین aggressive تهاجمی و همچنین اقدامات دیگر برای حفظ پول نقد که تا به امروز اعمال کرده ایم و همچنان به دنبال آن خواهیم بود ، ظرفیت کافی برای پیمایش در شرایط فعلی تجارت و همچنین رکود طولانی مدت را برای ما فراهم خواهیم کرد. “”

آقای گندرو در پایان گفت: “ما به قدرت برندهای خود ، مقیاس جهانی و دستیابی ما و همچنین توانایی تیم های شگفت انگیز ما در سراسر جهان اطمینان داریم. این ویژگی ها به سامسونیت کمک کرده است تا با اختلال در سفرهای گذشته مدیریت خود را با موفقیت مدیریت کند و آنها را کسب می کند. این شرکت را قادر می سازد تا از طریق چالش های فعلی حرکت کند و از فرصت های رشد آینده سرمایه گذاری کند. ”

یادداشت:
(1) تحت شرایط تسهیلات وام B افزایشی برای 2020:

  • نرخ سود قابل پرداخت از تاریخ بسته شدن و منوط به فرمول تنظیم مربوطه در آن ، نرخی براساس نرخ پیشنهادی بین بانکی بین المللی لندن (“LIBOR”) به علاوه 4.50٪ در سال با کف LIBOR 1.00٪ (یا یک نرخ پایه به علاوه 3.50 per در سال).
  • وام با تخفیف در اوراق بهادار اصلی و با قیمت 97.00٪ صادر می شود. وام های تحت تسهیلات وام مدت افزایشی 2020 افزایش می یابد و قابل بازپرداخت خواهد بود 25 آوریل 2025.
  • تسهیلات وام افزایش یافته ای با افزایش 2020 ، گروه را ملزم به رعایت حداقل عهدنامه نقدینگی می کند 200.0 میلیون دلار آمریکا در سه ماهه سوم سال 2021 ، کنار رفت و به 100.0 میلیون دلار آمریکا پس از آن تا زمان بازپرداخت کامل با تسهیلات وام مدت افزایشی 2020 افزایش یافته است.

(2) اصول اصلی اصلاحیه توافق نامه اعتباری عبارتند از:

  • تعلیق شركت شركت برای آزمایش حداكثر نسبت كل اهرم خالص و حداكثر نسبت پوشش كسب سود تحت میثاق مالی خود از آغاز سه ماهه دوم سال 2020 تا پایان سه ماهه دوم سال 2021 (“دوره تعلیق”). پس از دوره تعلیق ، شرکت پس از پایان سه ماهه سوم سال 2021 ، پیروی از آزمون انطباق با کل ضریب اهرم خالص و نسبت به نرخ بهره را تحت پوشش قرار می دهد.
  • در طول دوره تعلیق ، شرکت ملزم به رعایت حداقل عهدنامه نقدینگی است 500.0 میلیون دلار آمریکا و در مورد توانایی آن در پرداخت بدهی و پرداخت محدود به پرداخت و سرمایه گذاری نیز محدودیت های اضافی خواهد داشت.
  • در طول دوره تعلیق ، نرخ بهره قابل استفاده برای مدت تسهیلات وام A و تسهیلات اعتباری در گردش ، LIBOR به علاوه 2.00٪ در سال با کف LIBOR 0.75٪ و هزینه تعهد مربوط به تعهدات استفاده نشده تحت تسهیلات اعتباری گردان خواهد بود. 35/0٪ در سال خواهد بود.
  • شرکت ممکن است قبل از پایان دوره تعلیق ، مجدداً عهدنامه های قبل از اصلاح و شرایط قیمت گذاری را انتخاب کند.
  • از جانب 30 سپتامبر 2021 تا زمان 31 مارس 2022، این شرکت ممکن است در انتخابات خود Consolidated Adjusted EBITDA (همانطور که در توافق نامه اعتباری اصلاح شده تعریف شده است) از دو چهارم اول سال 2019 و سه ماهه چهارم سال 2019 (“EBITDA تاریخی”) (به جای واقعی تنظیم EBITDA تنظیم شده از سه ماهه چهارم برای سال 2020 و دو چهارم اول سال 2021) برای محاسبه حداکثر نسبت اهرم کل خالص و حداقل نسبت پوشش بهره تحت قراردادهای مالی توافق نامه اعتباری اصلاح شده. تا زمانی که این شرکت از EBITDA تاریخی برای محاسبه میثاق ها استفاده کند ، حداقل میثاق نقدینگی و شرایط قیمت گذاری دوره تعلیق در قوت خود باقی خواهند ماند.
اخبار مرتبط  Locus با Vinculum همکاری می کند تا تجارت همه جانبه و تحقق زنجیره تأمین را برای مشتریان فراهم کند

درباره سامسونیت
Samsonite International S.A (“سامسونیت” یا “شرکت” به همراه شرکتهای تابعه خود “گروه”) شناخته شده ترین و بزرگترین شرکت کیف و چمدان مسافرتی در جهان است که میراث آن 110 سال قدمت دارد. این گروه عمدتاً در زمینه طراحی ، ساخت ، تهیه و توزیع چمدان ، کیسه های تجاری و رایانه ای ، کیسه های در فضای باز و گاه به گاه ، لوازم جانبی مسافرتی و موارد محافظ باریک برای وسایل الکترونیکی شخصی در سراسر جهان مشغول فعالیت است. سامسونیت®، تومی®، گردشگر آمریکایی® ، لکه. خال®، گرگوری®، سیرا بالا®، کمیل®، کتابهای الکترونیکی®، Xtrem®، لب® و هارتمان® نام های تجاری و همچنین سایر نام های تجاری دارای مجوز و دارای مجوز. سهام عادی این شرکت در صفحه اصلی بورس اوراق بهادار هنگ کنگ محدود (“SEHK”) درج شده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
Samsonite International S.A. – هنگ کنگ شاخه

همکاران Artemis

ایالات متحدهژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر

مایکل فریتاگ

تیم راگونز

اد تریسل

تلفن:

+1 212 355 4449

تلفن:

+1 212 355 4449

تلفن:

+1 212 355 4449

ایمیل: ایمیل: [email protected]

اقدامات غیر IFRS
شرکت در این بیانیه مطبوعاتی اقدامات غیر IFRS خاصی ارائه کرده است زیرا هر یک از این اقدامات اطلاعات اضافی را ارائه می دهند که مدیریت معتقد است در دستیابی به درک کامل تر از عملکرد عملیاتی گروه و روندهای مؤثر بر تجارت خود به تحلیلگران اوراق بهادار ، سرمایه گذاران و سایر علاقه مندان این اقدامات مالی غیر IFRS ، همانطور که در اینجا محاسبه می شود ، قابل مقایسه با اقدامات مشابه با استفاده از سایر شرکت ها نیست و نباید با اقدامات IFRS قابل مقایسه باشد. برای آشتی درمورد اطلاعات مالی غیر IFRS گروه ، به اعلامیه / گزارش مربوطه منتشرشده توسط شرکت در دوره مربوطه مراجعه کنید. اقدامات غیر IFRS محدودیت هایی به عنوان یک ابزار تحلیلی دارد و نباید در انزوا یا به عنوان جایگزین برای تجزیه و تحلیل نتایج مالی این گروه که مطابق با IFRS گزارش شده اند ، در نظر گرفته شود.

اخبار مرتبط  انجمن مصرف کنندگان ارگانیک از کرافت برای ادعای دروغ بازاریابی محصولات ساخته شده با هورمون رشد مصنوعی به عنوان "طبیعی" شکایت می کند

بیانیه های رو به جلو
این انتشار مطبوعات حاوی بیانیه های آینده نگر است. کلیه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی مندرج در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله ، بدون محدودیت ، بحث در مورد استراتژی های تجاری و انتظارات گروه در مورد عملیات آینده ، حاشیه ها ، سودآوری ، نقدینگی و منابع سرمایه ، توسعه آینده صنعت گروه و. توسعه آینده اقتصاد عمومی بازارهای کلیدی گروه و هرگونه اظهارات قبل از آن ، به دنبال آن یا کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” ، “جستجو” ، “ایمان” ، “برنامه” ، “قصد” ، “برآورد” است. “پروژه” ، “پیش بینی” ، “ممکن” ، “اراده” ، “می تواند” و “ممکن” یا کلمات یا بیانیه های مشابه ، همانطور که به گروه یا مدیریت آن مربوط می شوند ، برای شناسایی عبارات آینده نگر هستند.

این اظهارات در معرض خطرات ، ابهامات و فرضیات خاص شناخته شده و ناشناخته است ، که ممکن است باعث شود نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای واقعی گروه از نظر معنایی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط این اظهارات آینده نگر باشد. بر این اساس ، شما نباید به هیچ گونه اطلاعات آینده نگر اعتماد کنید.

با توجه به الزامات قوانین ، مقررات و مقررات مربوط ، گروه هیچگونه مسئولیتی در قبال بروزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه رویدادهای آینده یا تحولات در غیر این صورت. در این بیانیه مطبوعاتی ، اظهارات یا اشاراتی به اهداف گروه از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی بیان شده است. هر گونه این اهداف با توجه به تحولات آینده ممکن است تغییر کند. کلیه اظهارات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی با استناد به اظهارات احتیاط مندرج در بالا واجد شرایط هستند.

منبع سامسونیت