iHerb روش های جدید هیجان انگیزی را برای کسب اعتبار اعلام می کند

پاداش iHerb مفتخر است که بهبود برنامه محبوب پاداش خود را اعلام کند. این برنامه مشتریان را قادر می سازد اعتباراتی بدست آورند که می توانند در خریدهای بعدی آنها را بازپرداخت کنند یا آن را پرداخت کنند. مشتریان فقط برای نوشتن نظرات و پاسخهای مفید در انجمن پرسش و پاسخ می توانند اعتبار پاداش کسب کنند.

می گوید: “ما برای نظرات صادقانه مشتریان خود در مورد محصولاتی که می فروشیم ارزش قائل هستیم ، پس چرا نباید به آنها پاداش دهیم که بینش بیشتری به ما و سایر خریدارانمان داده اند؟” نیل فولگیت، معاون رئیس بازاریابی رشد در iHerb. “ما معتقدیم که این تغییرات از iHerb ادامه خواهد داد تا برنامه پاداش ما منحصر به فرد و یکی از جذاب ترین برنامه ها برای مشتریان و تأثیرگذاران در سراسر جهان باشد.”

اخبار مرتبط  دیگر هرگز سوتین نپوشید!

سه روش کسب اعتبار iHerb اکنون به شرح زیر است:

 • توصیه ها
  5٪ بدهید و دریافت کنید 5 دلار:
  به دیگران کمک کنید بیشتر پس انداز کنند و 5 دلار اعتبار پاداش برای هر خرید ارجاع ، چه جدید و چه مشتریانی که در حال بازگشت هستند ، کسب کنند.
  با Super پاداش بیشتر کسب کنید: در هر خرید محصولات iHerb Brands که در مراجعه شما انجام می شود ، 10٪ کارمزد اضافی بدست آورید. این علاوه بر نرخ های ثابت اعمال می شود 5 دلارکه قبلاً با هر خریدی که به توصیه شما انجام شده است درآمد کسب می کنید.
 • بررسی ها
 • درآمد تا 101 دلار اعتبارات پاداش برای هر بازبینی واجد شرایط ، صادقانه و مفید. نظرات خود را در مورد یک محصول مثبت یا منفی به اشتراک بگذارید و دریافت کنید 1 دلار برای نوشتن نظر همچنین برای هر بازبینی مفید از مشتریان دیگر ، اعتبار پاداش 0.10 دلار دریافت خواهید کرد ، حداکثر 100 دلار اعتبار پاداش اضافی در هر بازبینی.
 • پاسخ
 • درآمد تا 100 دلار در اعتبارات پاداش برای هر پاسخ مفید! 0.10 دلار اعتبار پاداش برای هر رای “مفید” کسب کنید که مشتریان دیگر به پاسخ شما به یک سوال پرسیده شده اضافه می کنند ، حداکثر 100 دلار اعتبار پاداش در هر پاسخ.
اخبار مرتبط  بازار جهانی ضد عفونی کننده مواد غذایی و آشامیدنی 2020 با تمرکز بر روی بازیکنان اصلی بازار

iHerb برای مشتریان وفادار خود بسیار ارزش قائل است: آنها از شرکت در ارائه محصولات با بالاترین کیفیت با مقرون به صرفه ترین قیمت پشتیبانی می کنند. به همین دلیل iHerb می خواهد به کسانی که با آنها خرید می کنند پاداش دهد ، آنها را توصیه کند و به روشی معنی دار درگیر شود. معرفی فرصت های جدید کسب درآمد مانند موارد فوق در برنامه پاداش ما را قادر می سازد تا به این مهم دست یابیم.

اخبار مرتبط  iAnthus استعفای الیزابت استاوولا به عنوان افسر و مدیر را اعلام کرد

اطلاعات در مورد iHerb: iHerb یکی از بزرگترین خرده فروشان تجارت الکترونیکی مستقر در ایالات متحده، که 30،000 محصول از 1200 مارک برتر را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد. iHerb مستقیماً از انبارهای دارای تهویه مطبوع و دارای مجوز GMP به مشتریان 188 کشور و سرزمین ارائه می دهد. از سال 1996 ، iHerb به طور مداوم نوآوری دارد تا محصولات با بالاترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن و با سودمندترین تجربه مشتری ارائه دهد. https://www.iherb.com

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1361351/UGCI_Review_Rewards_Talking_Point.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

لینک های مربوطه

iHerb.com

منبع iHerb