پروژه های مهم برای اقتصاد شب اخیراً ارائه شده است

یکی از بزرگترین جاذبه های زندگی شبانه ویفانگ ، طیف گسترده ای از غذاهای لذیذ است ، چیزی که نمی توان از آن غافل شد. “در هر رستوران غذاهای خوشمزه و رنگارنگ یافت می شود” کلمات شعری است که به طور واضح این ظرافت ها را به تصویر می کشد ، نوشته ژنگ بانقیاو در زمان سلسله چینگ.

میتلوف یکی از غذاهای شاخص وای فانگ است. با پوسته ترد و پر از گوشت نرم ، طعم خوبی دارد و چرب نیست. کیک های تخت و گرد با بسته بندی پر کردن گوشت ، که قبلاً در آب فلفل سیچوان خیسانده شده بود ، در یک خمیر نرم و با فشار دادن لبه ها برای آب بندی آن درست می شود. سپس پخته می شوند. این روش پخت و پز ، در یک اجاق ذغالی ، باعث تخلیه چربی از کیک ها می شود. رایحه گوشت غیر قابل مقاومت است.

اخبار مرتبط  RATIONAL خط تولید جدید iVario را در آمریکای شمالی راه اندازی می کند

به اصطلاح “گلدان بدون درب” یکی دیگر از غذاهای سنتی معروف است که از بازار صبحگاهی سنتی در دوره Qianlong از سلسله چینگ نشات گرفته است. در آن زمان ، دهقانانی که به بازار می رفتند به ندرت قادر به خوردن غذای گرم بودند ، بنابراین برخی از افراد باتجربه قابلمه های بزرگ آهنی برپا می کردند تا برای رهگذران ظرف درست کنند. آنها آنها را گلدان های بدون درب می نامیدند ، زیرا گلدان ها کشف نشده بودند. این غذا با چیدن قطعات گوشت و سبزیجات تهیه می شود ، کمی نمک اضافه کرده و آن را به شکل املت درآورید.

اخبار مرتبط  HONOR ساعت های هوشمند جدید و نوت بوک های سطح بالا را در کنفرانس IFA 2020 ارائه داد

غذای دیگری که قابل ذکر است هله دو ویفانگ است که ماده اصلی آن نوع خاصی از رشته فرنگی استوانه ای است. این غذای رشته فرنگی با فشار دادن خمیر تهیه شده از آرد و نشاسته ذرت ، به شکل سوپ مرغ و اردک با پرس ماکارونی Hele درست می شود. این را به جوش آورده و سپس با گوشت و سوپ سرو می کنند. این غذا مخصوصاً خوشمزه است و بافت جویدنی رشته فرنگی طعم خوشمزه گوشت و سوپ غلیظ را کامل می کند.

اخبار مرتبط  هدیه ای برای همه در لیست خوب شما!

پیوندها به تصاویر پیوست شده:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379514
زیرنویس: Weifang Meatloaf

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379560
افسانه: گلدان ویفانگ بدون درب

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379562
افسانه: هله وای فانگ

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1372913/Weifang_meat_pie.jpg
عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1372914/Weifang_Chaotian_Pot.jpg
عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1372915/Weifang_Hele.jpg

منبع بخش تبلیغات شهرداری ویفانگ

منبع بخش تبلیغات شهرداری ویفانگ