روشه برای پیشرفت مدیریت پمپ انسولین با Diabeloop همکاری می کند

  • این مشارکت فرصت های جدیدی را برای کاهش بار افراد دیابتی در مدیریت درمانی روزانه و بهبود نتایج درمانی ایجاد خواهد کرد1.
  • روشه با مشارکت با Diabeloop ، پا به عرصه تحویل خودکار انسولین (AID) می گذارد که نشان دهنده یک نقطه عطف در استراتژی Roche برای مدیریت یکپارچه شخصی سازی دیابت (iPDM) است.

بازل، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Roche (SIX: RO، ROG؛ OTCQX: RHHBY) امروز اعلام کرد که برای پیشبرد مدیریت درمان با پمپ انسولین با شرکت MedTech فرانسه Diabeloop همکاری می کند و فرصت های جدیدی را برای کاهش بار تنظیم ثابت دوز انسولین ایجاد می کند برای افراد دیابتی و برای بهبود نتایج درمانی1. این مشارکت اولین گام روشه در زمینه تحویل خودکار انسولین (AID) است که نشان دهنده یک نقطه عطف در استراتژی روشه برای مدیریت یکپارچه شخصی سازی دیابت (iPDM) است. روشه با استفاده از نقاط قوت خود و گسترش پیشنهادات خود از طریق مشارکت با Diabeloop ، چشم انداز خود را برای آوردن نوآوری در افراد دیابتی پذیرفته و به آنها کمک می کند تا تسکین واقعی را تجربه کنند.

“همه افراد مراقبت از دیابت Roche از همکاری جدید با Diabeloop هیجان زده هستند. فناوری Diabeloop ، مبتنی بر الگوریتم خودآموزی ، منحصر به فرد است. ما اطمینان داریم که پتانسیل سیستم های حلقه بسته ترکیبی به کارآیی بیشتر کمک خواهد کرد. و رویکرد شخصی مدیریت دیابت “، گفت مارسل گموندر، رئیس جهانی مراقبت از دیابت روشه. “برای بیش از سه دهه ، ما متعهد به حمایت از افراد مبتلا به دیابت با طیف وسیعی از فن آوری های مختلف پمپ انسولین شده ایم. در طول سال ها ، ما همیشه در صدد انتخاب افراد مبتلا به دیابت بوده ایم ، به طوری که آنها می توانند بهترین راه حل های درمانی را برای با همکاری Diabeloop ، ما با شروع سفر خود به انسولین به صورت خودکار ، گزینه های موجود برای افراد دیابتی را انتخاب می کنیم. “

اخبار مرتبط  Weis Markets سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

“تحویل قابل اطمینان انسولین یکی از م criticalلفه های مهم در سیستم های حلقه بسته ترکیبی Diabeloop است که هوش مصنوعی درمانی را در خود جای داده است. صحت و قابلیت اطمینان نمونه کارها پمپ انسولین روشه کاملاً مناسب دید ما برای شخصی سازی درمان با فیزیولوژی و سبک زندگی افراد دیابتی است و به آنها در هزینه کمک می کند. زمان کمتری برای مدیریت دیابت و در عین حال بهبود زمان در محدوده1“اریک هونکر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت دیابلوپ گفت:” ما مشتاقانه منتظر همکاری با روشه و همکاری برای مدیریت فردی دیابت هستیم. مارک جولین، مدیر عامل شرکت در Diabeloop.

اخبار مرتبط  Leslie's، Inc. بیانیه ثبت پرونده ها برای پیشنهادات اولیه پیشنهادی عمومی

درباره مراقبت از دیابت روشه
Roche Diabetes Care بیش از 40 سال است که در فن آوری ها و خدمات ابتکاری دیابت پیشگام است. بیش از 5،500 کارمند در بیش از 100 بازار در جهان روزانه برای حمایت از افراد دیابتی و در معرض خطر برای دستیابی به زمان بیشتر در دامنه هدف خود و رهایی واقعی از روزمره های درمانی روزانه کار می کنند.

Roche Diabetes Care به عنوان یک رهبر جهانی در مدیریت یکپارچه دیابت شخصی سازی شده (iPDM) با رهبران فکری در سراسر جهان ، از جمله افراد دیابتی ، مراقبان ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پرداخت کنندگان همکاری می کند. مراقبت از دیابت روشه با هدف تغییر و پیشرفت ارائه مراقبت و پرورش ساختارهای مراقبت پایدار انجام می شود. تحت مارک های RocheDiabetes ، Accu-Chek و mySugr ، شامل نظارت بر گلوکز ، سیستم های انتقال انسولین و راه حل های دیجیتال ، مراقبت از دیابت روشه با شرکای خود برای ایجاد ارزش بیمار محور متحد می شود. Roche Diabetes Care با ایجاد و همکاری در یک اکوسیستم باز ، اتصال دستگاه ها و راه حل های دیجیتال و همچنین زمینه سازی نقاط داده های مربوطه ، بینش عمیق تر و درک بهتر بیماری را فراهم می کند ، که منجر به تنظیمات درمانی شخصی و م effectiveثر می شود. برای نتایج بهتر و تسکین واقعی.

اخبار مرتبط  موسسات داروسازی CVS با خط مشی پوشش در همه مکان ها روبرو می شوند

از سال 2017 ، mySugr ، یکی از محبوب ترین برنامه های مدیریت دیابت ، بخشی از مراقبت های دیابت روشه است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایتهای www.rochediabetes.com ، www.accu-chek.com و www.mysugr.com مراجعه کنید.

ارجاع
[1] Benhamou PY ، Franc S ، Reznik Y ، و دیگران. تحویل انسولین حلقه بسته در بزرگسالان مبتلا به دیابت نوع 1 در شرایط زندگی واقعی: یک آزمایش متقاطع تصادفی کنترل شده چندمرکز ، 12 هفته ای Lancet Digital Health. 2019 ؛ 1: e17–25

SOURCE مراقبت از دیابت روشه

لینک های مربوطه

http://www.rochediabetes.com