فناوری موضوع دیجیتال Cognizant به پیشرفت Lexmark در بازار و بهبود کیفیت محصول کمک می کند

TEANECK ، N.J.، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Cognizant (Nasdaq: CTSH) امروز از اجرای موفقیت آمیز چارچوب اطلاعاتی مبتنی بر فناوری دیجیتال برای Lexmark ، پیشرو در راه حل های تصویربرداری جهانی ، فناوری ها و خدمات چاپی مدیریت شده ، خبر داد. این پیشرفت در زمینه قابلیت های دیجیتال Lexmark ، جایزه معتبر معماری 2020 Forrester / InfoWorld Enterprise را به Lexmark اعطا کرده است ، تیم معماری سازمانی Lexmark را برای رهبری استراتژیک ، تأثیر تجاری خاص و چشم انداز امکان تحول دیجیتال شناخته است.

پروژه “Product Digital Thread” لقب گرفته و توسط BigDecutions شرکت Cognizant پشتیبانی شده است® پلت فرم مدرن سازی داده ها ، چارچوب فناوری نخ دیجیتال ، تجزیه و تحلیل پیش بینی شده و افزایش دید در کنترل کیفیت محصولات خود را در اختیار Lexmark قرار داده است. این بینش اضافی Lexmark را قادر می سازد تا تصمیمات بهتر و سریعتری در مورد سبد محصولات گسترده خود اتخاذ کند. Lexmark پیش بینی بهبود کیفیت محصول را دارد. حمایت از تریاژ مسئله ، تخفیف و تجزیه و تحلیل علت ریشه. بهینه سازی تازه سازی ناوگان و جلوگیری از از دست دادن درآمد بازار خاکستری / سیاه و سو bid استفاده از پیشنهادات.

اخبار مرتبط  Middlesex Integrative Medicine اعلام کرد افتتاحیه بزرگی برای مکان خرده فروشی نوروود این شنبه است

وی گفت: “ما افتخار می کنیم که روابط تجاری موفق ما با Lexmark توسط Forrester و InfoWorld شناخته شده است.” راجیف ساراف، رئیس خرده فروشی ، کالاهای مصرفی ، مسافرت و مهمان نوازی در Cognizant. “Lexmark مزایایی را که دیجیتال می تواند برای سیستم عامل های قدیمی ، که Cognizant بر ارائه آن متمرکز است ، درک می کند. از طریق تلاش مشترک ما برای تجزیه و تحلیل داده های ارزشمند محصول ، ما به Lexmark کمک می کنیم سرعت ، کارایی و کیفیت مورد انتظار مشتریان را ارائه دهد.”

وی گفت: “ما در توانایی” بستن حلقه “داده ها و تجزیه و تحلیل ها در چرخه حیات سخت افزار و تجهیزات خود ، همبستگی داده های حاصل از طراحی محصول از طریق ساخت ، توزیع و بهره برداری را درک کردیم. تام ایاد، معاون ارشد رئیس و مدیر ارشد اطلاعات و فناوری در Lexmark. “همکاری ما با Cognizant برای بازآفرینی نحوه خدمات دهی به مشتریان بسیار مهم بوده است. تخصص و سرعت تحویل Cognizant به ایجاد زیرساخت عملیاتی و فناوری کمک کرد تا بتوانیم در مدت زمان کم و با هزینه کمتری به تولید محصولات مدرن و استثنایی ادامه دهیم. مشتریان ”

اخبار مرتبط  سیستم استراحت HOGO با هدف ارائه "استراحت عالی"

Cognizant با Lexmark همکاری کرده است تا به این شرکت کمک کند تا سازمان معماری سازمانی خود را از استراتژیست های فناوری به یک سازمان نتیجه برای محصولات و خدمات بهتر تبدیل کند. این همکاری توسط جایزه تعالی Lexmark از طرف Forrester و InfoWorld و با موفقیت مداوم شرکت در همکاری با Cognizant برای استفاده از راه حل های دیجیتال مدرن و پیشرفته معتبر است.

درباره Lexmark
Lexmark فناوری های ابتکاری تصویربرداری IoT و ابر را ایجاد می کند که به مشتریان در سراسر جهان کمک می کند تا چشم انداز سادگی چاپ ، امنیت ، صرفه جویی و پایداری خود را بدست آورند.

اخبار مرتبط  منابع سرد نتایج نتایج سه ماهه اول

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Lexmark ، با ما تماس بگیرید: شرلین مانسون در [email protected].

درباره Cognizant
Cognizant (Nasdaq-100: CTSH) یکی از برترین شرکت های خدمات حرفه ای در جهان است که مدل های تجاری ، عملیاتی و فناوری مشتریان را برای دوران دیجیتال متحول می کند. رویکرد مشاوره ای مبتنی بر صنعت منحصر به فرد ما به مشتریان کمک می کند تا تجارت های نوآورانه و کارآمدتری را تجسم ، ایجاد و اداره کنند. دفتر مرکزی شرکت Cognizant در ایالات متحده ، دارای رتبه 194 در Fortune 500 است و به طور مداوم در میان تحسین برانگیزترین شرکت های جهان قرار دارد. بیاموزید که Cognizant چگونه به مشتریان کمک می کند تا با استفاده دیجیتال از طریق www.cognizant.com رهبری کنند یا ما را با ما دنبال کنید @ Cognizant.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Cognizant ، با ما تماس بگیرید:

SOURCE Cognizant

لینک های مربوطه

http://www.cognizant.com