تخمین زده می شود بازار کره جوز هندی با ارزش ثابت CAGR نزدیک به 6٪ تا سال 2030 افزایش یابد

نیویورک، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – افزایش آلودگی ، تغییر عادات غذایی و سبک زندگی شلوغ ، علاوه بر سایر نگرانی های سلامتی ، منجر به افزایش سطح استرس و اضطراب می شود. این مسائل بیشتر در نتیجه مواردی مانند چین و چروک ، جوش و ریزش موی سنگین است. بنابراین ، مردم بیشتر نگران ظاهر و زیبایی می شوند و از محصولات آرایشی و زیبایی برای پیشگیری از بیماری های پوستی یا مو استفاده می کنند. کره جوز هندی یک ماده جایگزین طبیعی و پایدار در محصولات آرایشی و زیبایی است. انتظار می رود این عوامل در آینده نزدیک تقاضا برای مواد تشکیل دهنده جوز هندی و محصولات کره جوز هندی را تأمین کنند.

بازار جهانی کره جوز هندی در چند سال گذشته شاهد رشد چشمگیری بوده است و پیش بینی می شود این روند در طول دوره پیش بینی (2020 تا 2030) ادامه یابد. تخمین زده می شود که بازار جهانی کره جوز هندی با ارزش ثابت CAGR نزدیک به 6٪ تا سال 2030 افزایش یابد.

کلید واژه های کلیدی مطالعه بازار کره جوز هندی

  • طبق ماهیت ، پیش بینی می شود که بخش ارگانیک بالاترین نرخ رشد حجم را در طی دوره پیش بینی شده در بازار جهانی کره جوز هندی ثبت کند ، به دلیل افزایش آگاهی در مورد سلامت و مواد اولیه سالم و افزایش تقاضا برای مواد و محصولات طبیعی و ارگانیک.
  • با استفاده از برنامه ، انتظار می رود بخش مراقبت از پوست بالاترین سهم ارزش بازار را با 88.7٪ در سال 2020 داشته باشد. افزایش نگرانی های زیبایی و نظافت مردان از عوامل اصلی افزایش فروش محصولات مراقبت از پوست است.
  • از طریق کانال توزیع ، بخش تجارت از تجارت به دلیل افزایش محبوبیت کره جوز هندی در محصولات آرایشی و بهداشتی و بهداشتی ، بالاترین سهم ارزش را در بازار جهانی کره جوز هندی دارد.
  • بر اساس منطقه ، اروپا بالاترین سهم مقدار و حجم را دارد و پس از آن آمریکای شمالی، در بازار جهانی کره جوز هندی. این امر ناشی از افزایش آگاهی در مورد محافظت از سلامتی ، تقویت رفاه و افزایش عزت نفس است.
  • انتظار می رود تأثیر COVID-19 در صنایع مختلف استفاده نهایی کره جوز هندی بر رشد بازار کره جوز هندی در کوتاه مدت تأثیر بگذارد.
اخبار مرتبط  ایندیاناپولیس کلتس استنت آنتونی واکر رهبری اشلی خانه در خانه امیدوارم که به رژه رویاهای تختخواب های جدید برای کودکان مستحق محلی بپردازیم

دریافت نمونه PDF برای گزارش: https://www.persistencemarketresearch.com/samples/32162

یک تحلیلگر PMR می گوید: “بازیکنان در بازار کره جوز هندی می توانند با تبلیغ و همکاری با تولید کنندگان مختلف لوازم آرایشی و بهداشتی و استفاده از مواد کره جوز هندی در محصولات مختلف سودهای کلانی کسب کنند.”

بازار کره جوز هندی: چشم انداز رقابتی

با افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای محصولات چند منظوره ، تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی و شخصی به دنبال مواد چند منظوره ای هستند که می تواند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرد. کره جوز هندی را می توان در محصولات مختلفی مانند محصولات ماساژ بدن ، ماسک مو ، کرم ، لوسیون ، صابون ، پوماد ، کرم و لوسیون بعد از آفتاب ، محصولات ضد آفتاب ، نرم کننده های مو و سایر موارد استفاده کرد.

اخبار مرتبط  بازار تانن تا سال 2027 به 3.09 میلیارد دلار خواهد رسید | CAGR: 5.7٪

گزارش سفارشی را نیز دریافت کنید: https://www.persistencemarketresearch.com/request-customization/32162

تولیدکنندگانی که در چشم انداز کره جوز هندی کار می کنند ، مانند New Directions Aromatics Inc. ، Proderna Biotech Pvt. Ltd. و دیگران تمرکز خود را بر ارائه محصولاتی منطبق با روند بازار و مطابق با گواهینامه ها و استانداردهای مختلف بین المللی دارند.

  • Proderna Biotech Pvt. Ltd. دارای مجوز ارگانیک است – NPOP ، NOP از جمله اتحادیه اروپا. واحد تولیدی آن دارای گواهینامه ISO 22000: 2005 (HACCP) ، FSSC: 22000 ، Halal و Kosher است.

بینش های ارزشمندتری را در بازار جهانی کره جوز هندی کاوش کنید

تحقیقات بازار پایداری ، در گزارش جدید خود ، تجزیه و تحلیل بی طرفانه ای از بازار جهانی کره جوز هندی ، ارائه داده های تاریخی (2015-2019) و آمار برآورد برای دوره پیش بینی 2020-2030 را ارائه می دهد. این مطالعه بینش قانع کننده ای در مورد بازار کره جوز هندی بر اساس طبیعت (ارگانیک ، معمولی) ، کاربرد (مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، صابون سازی ، خرده فروشی / خانگی ، دیگران) و کانال توزیع (تجارت به تجارت ، تجارت به مصرف کننده) ارائه می دهد. در هفت منطقه اصلی.

اخبار مرتبط  غذاهای Smithfield Foods کمک اهدائی 80،000 پوندی پروتئین برای بیست و چهارمین دوره سالانه غذا و فاند درایو ماراتن Mayflower

دسترسی کامل به گزارش را بدست آورید: https://www.persistencemarketresearch.com/checkout/32162

مرور نسخه تحقیق در: https://www.persistencemarketresearch.com/market-research/nutmeg-butter-market.asp

مرور بازار پایان به پایان: نوآوری غذایی

گزارش های مرتبط:

در باره تحقیقات بازار پایداری

بررسی اجمالی:

پایداری تحقیقات بازار (PMR) یک شرکت تحقیقاتی پلت فرم سوم است. مدل تحقیق ما یک همکاری منحصر به فرد از تجزیه و تحلیل داده ها و روش تحقیق بازار برای کمک به کسب و کارها برای دستیابی به عملکرد مطلوب است.

برای حمایت از شرکت ها در غلبه بر چالش های پیچیده کسب و کار ، از یک رویکرد چند رشته ای پیروی می کنیم. در PMR ، ما جریان های مختلف داده را از منابع چند بعدی متحد می کنیم. با استفاده از تجزیه و تحلیل جمع آوری داده ها ، داده های بزرگ و تجارب مشتری در زمان واقعی ، اطلاعات تجاری را برای سازمان ها در هر اندازه ارائه می دهیم.

مخاطب
راجندرا سینگ
تحقیقات بازار پایداری
دفتر فروش ایالات متحده:
305 برادوی ، طبقه 7
شهر نیویورک، نیویورک 10007
+ 1-646-568-7751
ایالات متحده
ایالات متحده آمریکا – کانادا بدون هزینه: 800-961-0353
پست الکترونیک: [email protected]
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.persistencemarketresearch.com
منبع مطالب: https://www.persistencemarketresearch.com/mediarelease/nutmeg-butter-market.asp

SOURCE پایداری تحقیقات بازار Pvt. آموزشی ویبولیتین