Hotels.com با الهام از تمایل به سفر ، “SAUDADE” ، سری بی نظیر اسپری های خانگی خود را در برزیل راه اندازی می کند

خط نامگذاری شده استگم کردن‘، کلمه ای که احساس کمبود ، فاصله و عشق را با هم مخلوط می کند ، دارای 6 عطر مختلف است ، از هر بطری 50 میلی لیتر ، و هزینه های آن 99 دلار R. نسخه محدود است و فقط 200 دستگاه از آن فروخته می شود كه از دوشنبه هفتم در دو تجارت الكترونیكی همكار فروخته می شود: Firma 21 و Do.فروشگاه ادو. در آن روز ، 100 بسته برای خرید در دسترس قرار گرفت – که متأسفانه ، آنها قبلاً تمام شده اند. با این حال ، 100 بسته دیگر دوشنبه هفته آینده ، 14/12 به فروش می رسد – بنابراین باید از آن مطلع باشید و سریع کلیک کنید. هرکس محصول را بخرد یک هدیه رایگان نیز دریافت می کند: کوپن از 100.00 دلار R (یکصد ریال) تخفیف برای خرید در وب سایت Hotels.com در صورت احساس راحتی. این کوپن برای رزرو تا ژوئن 2021 برای اقامت تا اوایل دسامبر قابل استفاده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.hoteis.com/saudade مراجعه کنید.

برای کسانی که هنوز از ترک خانه خود مطمئن نیستند ، SAUDADE مفهوم حمل و نقل از راه دور را در برخی از لحظات مورد علاقه ما هنگامی که در یک هتل خوب هستیم قرار داده است. روشی عالی برای از بین بردن اشتیاق سفر.

اخبار مرتبط  بیانیه سازندگان عطر درباره توانمند سازی صدای ما در روز انتخابات 2020

– با “لابی 5 ستاره” ، Hotels.com® با آن لمس چوبی که مشخصه ورودی هتل است ، از شما استقبال می کند.

– “ورود به اتاق” ، “سرویس اتاق” شما را با عطر مرکبات آلوده می کند و خاطراتی از راحتی یک اتاق / مجموعه بی نظیر تمیز و پر از غذاهای خاص ما را دوست دارد. چه کسی آن شامپو یا صابون خوشبوی را به خانه نبرد؟

– صبح بخیر ، له! عطر “Café na Cama” بوی شدیدتری به قهوه و وانیل می بخشد که اشاره به لحظات شیرین دریافت یک قهوه خوشمزه در رختخواب دارد.

– “Vista Para o Mar” عطری با طراوت و طراوت به ارمغان می آورد. اگر چشمان خود را ببندید ، حتی می توانید صدای اقیانوس را تصور کنید.

– عطر “استخر بی نهایت” یکی از رایحه های کم لطف ترین خط است ، زیرا با بویی شبیه کرم ضد آفتاب شگفت زده می شود – درست است! آیا یک مهمانی استخر خیالی را ترک کردید؟

اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی کرد

– و اگر حال و هوای روستایی تری را ترجیح می دهید ، با “Hotel Fazenda” می توانید طراوت و رایحه ای را احساس کنید که به زیبایی شبیه بوی چمن مرطوب است.

“ما از نتیجه این خط بسیار خوشحالیم. این شامل عطرهایی برای همه سلیقه ها با نام های الهام گرفته از جهان هتل ها است و این چیز جدیدی در بازار سفر در کشور است. در زمان انزوای اجتماعی ، پیشنهاد ما این است که علاوه بر این ، به تعطیلات نزدیک هستیم ، کیت ‘Saudade’ می تواند یک نوع هدیه خلاقانه باشد ، مخصوصاً به دلیل اینکه علاوه بر رایحه های خوش آب و هوا یک هدیه ویژه نیز وجود دارد: کوپن که در 100 دلار R تخفیف قابل استفاده برای رزرو در وب سایت یا برنامه Hotels.com تا ژوئن سال آینده. بنابراین ، فرد می تواند وقتی احساس راحتی کرد سفر کند “توضیح می دهد خوان پاسکولمدیر بازاریابی Hotels.com LATAM.

اخبار مرتبط  بازار کنسانتره پروتئین یونجه - تجزیه و تحلیل صنعت جهانی ، اندازه ، سهم ، رشد ، روندها و پیش بینی ، 2020

درباره Hotels.com

اگر به دنبال مکانی برای اقامت هستید ، Hotels.com مکان مناسب برای اقامت است. ما واقعاً عاشق سفر هستیم و می دانیم شما هم دوست دارید. به همین دلیل آسان است که کتاب با ما رزرو کنید. Hotels.com با صدها هزار مکان برای اقامت در سراسر جهان و 90 سایت محلی به 41 زبان ، همه اینها را دارد. بنابراین ، اگر به دنبال محل اقامت در هستید لاس وگاس، خانه های درختی در تایلند یا عمارت های موجود در ونزوئلا، همه چیز فقط با یک کلیک فاصله دارد. و با برنامه وفاداری “Hotels.com Rewards” ما برای هر شب رزرو 1 نشان دریافت می کنید و اگر 10 نشان جمع کنید 1 شب پاداش می گیرید! چه چیزی می تواند بهتر باشد؟ رزرو نیز هوشمندانه تر بود. با بیش از 25 میلیون بررسی واقعی و استفاده از برنامه ای بسیار آسان که بیش از 70 میلیون بار بارگیری شده است ، مطمئن باشید که مکان مناسب خود را پیدا خواهید کرد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1373995/02.jpg

SOURCE Hotels.com

لینک های مربوطه

http://www.hoteis.com

SOURCE Hotels.com