iHerb از طریق برنامه پاداش iHerb فرصت های جدید بسیار خوبی برای کسب درآمد ارائه داده است

وی گفت: “ما برای نظرات صادقانه مشتریان خود در مورد محصولاتی که می فروشیم ارزش قائل هستیم ، پس چرا به آنها جایزه نمی دهیم زیرا اطلاعات و تجربیات ارزشمند ما و دیگر خریداران محصولات ما را به ما ارائه می دهیم.” نیل فولگیت، معاون بازاریابی iHerb. “ما معتقدیم که این تغییرات ، همراه با حضور جهانی iHerb ، به ما کمک می کند که برنامه پاداش خود را به یک برنامه جهانی منحصر به فرد تبدیل کنیم که یکی از جذاب ترین برنامه ها برای مشتریان و تأثیرگذاران در سراسر جهان خواهد بود.”

در حال حاضر ، پاداش iHerb به سه روش قابل پاداش است:

 • توصیه ها
  پنج درصد پیشنهاد دهید و پنج دلار دریافت کنید: به دیگران کمک کنید پس انداز کنند و در عین حال برای هر خریدی که به مشتریان جدید یا مشتریان قبلی خود می گویید ، پنج دلار پاداش کسب کنید.
  با پاداش های عالی حتی بیشتر دریافت کنید: علاوه بر این ، شما ممکن است در ازای خرید اضافی محصولات iHerb ، علاوه بر پاداش فوق العاده پنج دلاری برای هر خرید انجام شده توسط مشتریان پیشنهادی ، تا 10 درصد کارمزد دریافت کنید.
 • رتبه بندی
  برای هر بازبینی صادقانه ، صادقانه و قابل استفاده ای که می نویسید ، می توانید – در صورت تأیید – تا 101 دلار دریافت کنید.
  نظرات خود را در مورد محصول به اشتراک بگذارید (مثبت و منفی) و با نوشتن یک نظر 1 دلار جایزه دریافت کنید. علاوه بر این ، برای هر رای دهنده که امتیاز شما مفید است ، یک پاداش اضافی 0.1 دلار دریافت خواهید کرد ، حداکثر 100 دلار برای هر رتبه.
 • پاسخ ها
  برای هر پاسخ مفید می توانید حداکثر 100 دلار پاداش بگیرید!
  برای هر رای دهنده ای که پاسخ شما را مفید می داند ، پاداش 0.1 دلار ، حداکثر 100 دلار برای هر پاسخ دریافت خواهید کرد.
اخبار مرتبط  هرمان میلر با راه اندازی صندلی مخصوص بازی مخصوص Sayl سری بازی های خود را گسترش می دهد

برند iHerb برای مشتریان وفادار خود ، که ماموریت خود را برای ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت دارند ، بسیار ارزشمند است. بنابراین ما می خواهیم به هرکسی که از ما خرید می کند ، به دیگران توصیه می کند یا به جامعه مشتریان ما کمک می کند ، به روشی معنی دار و صادقانه پاداش دهیم. یکی از راه هایی که می خواهیم مأموریت خود را انجام دهیم ، برنامه پاداش است که به آن اشاره شد.

اخبار مرتبط  CoveringsETC از راه اندازی مجموعه جدید Terrazzo خبر داد

درباره iHerb: iHerb یکی از بزرگترین خرده فروشان تجارت الکترونیکی در ایالات متحده است که 30000 محصول از 1200 مارک برجسته را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد. IHerb محصولات فروخته شده را مستقیماً از انبارهایی كه با اصول نگهداری مناسب محصولات پزشکی و آرایشی و بهداشتی تجویز شده توسط تولیدكنندگان آنها مطابقت دارد ، توزیع می كند. ما محصولات خود را در 188 کشور و منطقه در جهان به مشتریان عرضه می کنیم. از سال 1996 ، برند iHerb دائماً در حال نوآوری است تا محصولات با بالاترین کیفیت را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. https://www.iherb.com

اخبار مرتبط  کتی بودوئین به شورای نظارت بر Crate and Barrel Holdings، Inc. اضافه شد.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1361351/UGCI_Review_Rewards_Talking_Point.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

لینک های مربوطه

iHerb.com

منبع iHerb