اتحادیه اعتباری جامعه OnPoint ، کوری فریمن را به عنوان معاون رئیس و مدیر منطقه ای 20 شعبه فروشگاه داخل فرد میر اعلام کرد

وی گفت: “سابقه گسترده کوری در مدیریت شعبه و رهبری در م institutionsسسات مالی در سراسر کشور به اعضای ما بسیار خدمت خواهد کرد.” توری مک وی، مدیر خرده فروشی و مدیر بازاریابی ، اتحادیه اعتباری جامعه OnPoint. “دانش وی از گسترش خدمات خرده فروشی ، مدیریت و بازاریابی در فروشگاه ها ، همچنین دسترسی و دانش استعداد وی در صنعت خدمات مالی ، به ما این امکان را می دهد تا هدف خود را از ایجاد جوامع قوی در سراسر منطقه در حال رشد خود پیش ببریم.”

فریمن بیش از 20 سال تجربه مدیریت شعب در سراسر کشور را به ارمغان می آورد. او کار خود را با مدیریت گسترش شعبه خرده فروشی واشنگتن متول آغاز کرد و در چندین سمت مدیر شعبه و بخش در خدمت کرد اورگان، یوتا، دنور و شیکاگو. سپس به بازگشت اورگان در سال 2007 به سرپرستی بانک تعقیب شاخه ها در شرق پورتلند شش سال بازار. قبل از پیوستن به OnPoint ، فریمن به مدت شش سال به عنوان مدیر منطقه در بانک ایالات متحده خدمت می کرد و مسئولیت مدیریت 21 شعبه آن را در پورتلند-مترو جنوب و شرق.

اخبار مرتبط  بیانیه DBG IP

فریمن گفت: “OnPoint شهرت زیادی به دلیل تمرکز بر جامعه و تجربیات اعضا دارد و من افتخار می کنم که در این مرحله بعدی رشد باشم.” “من مشتاقانه منتظر ارائه تخصص خود و کمک به اعضای OnPoint در تمام نیازهای مالی آنها هستم.”

آن اورگان بومی ، فریمن در بزرگ شد مدفورد و از دانشگاه فارغ التحصیل شد دانشگاه اورگان با B.S در امور مالی و حسابداری. فریمن داوطلب می شود و یکی از اعضای هیئت مدیره مرکز جوانان و خانواده بومیان آمریکا است. او و همسرش سلینا در آنجا زندگی می کنند پورتلند با پسرانشان ، جولیان و ویل.

اخبار مرتبط  استیو گبهارد و جان تراموتولو از شرکت پوشاک ، RSVLTS ، به عنوان برنده جایزه کارآفرین سال® 2020 نیوجرسی توسط EY معرفی شدند

جزئیات بیشتر در مورد افتتاحیه شعبه فرد میر در ماه های آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد. اگر می خواهید در مورد مشاغل در OnPoint بیشتر بدانید ، به http://www.onpointcu.com/careers/ مراجعه کنید.

درباره اتحادیه اعتباری جامعه
اتحادیه اعتباری OnPoint Community بزرگترین اتحادیه اعتباری در است اورگان، با خدمت به 415،000 عضو و دارایی های آنها 7.7 میلیارد دلار. عضویت اتحادیه اعتباری جامعه OnPoint که در سال 1932 تاسیس شد ، برای هر کسی که در یکی از 28 نفر زندگی یا کار کند ، امکان پذیر است اورگان شهرستانها (بنتون، کلاکاما، Clatsop، کلمبیا، Coos، کلاه بردار، ادویه کاری، Deschutes، داگلاس، گیلیام، رودخانه هود، جکسون، جفرسون، ژوزفین، کلامات، مسیر، لینکلن، لین، ماریون، فردا، Multnomah، پولک، شرمن، تیلاموک، واسکو، واشنگتن، ویلر، و یام هیل) و دو واشنگتن شهرستانها (اسکامانیا و کلارک) و اعضای خانواده نزدیک آنها. اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایتهای www.onpointcu.com یا 503-228-7077 یا 800-527-3932 موجود است.

اخبار مرتبط  فناوری های نوآورانه پردازش غذا: یک بررسی جامع در سال 2020

SOURCE OnPoint اتحادیه اعتباری جامعه

لینک های مربوطه

http://www.onpointcu.com/careers/