برچسب های موجود در بطری های الکلی باعث افزایش آگاهی از مضرات آشامیدنی ، دستورالعمل ها می شود

PISCATAWAY ، N.J.، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – هنگامی که بطری های الکلی دارای برچسب های آشکاری هستند که اطلاعاتی در مورد خطرات مصرف مشروبات الکلی یا دستورالعمل های آشامیدنی در اختیار شما قرار می دهند ، مردم طبق آگاهی از مضرات الکل مطلع شده و ممکن است نوشیدن آنها را کاهش دهند. مجله مطالعات الکل و مواد مخدر.

“این نتایج اولین شواهد موجود در دنیای واقعی را نشان می دهد که برچسب های الکلی زرد نسبتاً بزرگ و روشن با پیام های بهداشتی در حال چرخش توسط مصرف کنندگان مورد توجه قرار می گیرند و می توانند باعث افزایش آگاهی از دستورالعمل های ملی نوشیدنی ، بهبود دانش در مورد خطرات سلامتی مرتبط با الکل مانند سرطان شوند و کاهش دهند. فروش الکل در مقایسه با سایت های کنترل بدون برچسب ، “می گوید ارین هابین، دکتری ، از دانشگاه تورنتو مدرسه دالا لانا بهداشت عمومی ، و پژوهشگر اصلی در مورد مطالعات این مجموعه.

این تحقیق کانادایی با عنوان مطالعه برچسب های الکلی سرزمین های شمالی ، شامل قرار دادن برچسب های رنگ روشن بر روی بطری های آبجو ، شراب و مشروبات الکلی با یکی از سه پیام است: یکی در مورد شواهد علمی در مورد ارتباط بین الکل و سرطان ، دوم با کانادایی دستورالعمل نوشیدن کم خطر دولت و یک سوم با اطلاعات در مورد تعداد نوشیدنی های استاندارد در ظرف.

یکی از مطالعات نشان داد که اضافه کردن چنین برچسب هایی به بطری های الکل (در کل 300000 برچسب) در کل فروش الکل 6.9 درصد در مقایسه با فروش در مناطق بدون برچسب های جدید کاهش یافته است.

در مقاله دیگر ، از میان 2،049 شرکت کننده ، آگاهی از کانادا رهنمودهای نوشیدنی کم خطر در محلی که برچسب ها در مقایسه با یک مکان کنترل قرار می گیرند ، تقریباً سه برابر افزایش یافته است. (کانادا بیش از دو نوشیدنی در روز را برای خانمها توصیه نمی کند ، بیش از سه مورد برای آقایان و حداقل دو روز بدون الکل در هفته.)

یک مطالعه سوم باعث جنجال شد. در اینجا ، هابین و همکارانش درباره همان 2،049 شرکت کننده درباره دانش خود در مورد ارتباط بین مصرف الکل و سرطان سوال کردند.

قبل از مطالعه ، تقریباً 25٪ از شرکت کنندگان می دانستند که مصرف الکل می تواند باعث سرطان شود. بعد از برچسب زدن ، آگاهی در یوکان به 42٪ افزایش یافت ، که 10٪ افزایش آگاهی از پیوند الکل و سرطان نسبت به محل کنترل در همسایگی دارد سرزمینهای شمال غربی.

با این حال ، بخشی از برچسب های سرطان به دلیل اعتراض صنعت الکل ، کوتاه شد. این صنعت شکایت کرد که دولت یوکان ، که به هماهنگی مطالعه کمک کرده و مسئولیت توزیع و فروش الکل در این منطقه را بر عهده دارد ، صلاحیت قانونی برای قرار دادن چنین برچسب هایی ندارد ، زیرا برچسب ها آزادی بیان صنعت را نقض می کنند و دولت بدنام الکل را بدنام می کند. تولید کنندگان

تحت فشار ، دولت یوکان تحقیقات برچسب سرطان را در سال گذشته خاتمه داد دسامبر 2017فقط یک ماه از زمان شروع مطالعه

محققان پس از مشورت با کارشناسان حقوقی نتیجه گرفتند: “هیچ یک از ادعاهای صنعت هیچگونه شایستگی نداشت. در حقیقت ، آنها توجه دارند كه دولتهای استانی و سرزمینی در کانادا اگر درمورد ارتباط بین الکل و سرطان به مصرف کنندگان هشدار ندهند می توانند پاسخگو باشند. (سازمان بهداشت جهانی بیش از 30 سال پیش الکل را یک عامل سرطان زا در انسان اعلام کرد.)

مخاطب رسانه ای:

نیکول بدنار
289-259-5080
[email protected]

پرونده های مرتبط

media_legal infographic.jpg

برچسب های هشدار دهنده الکل

تصاویر مرتبط

do-الکل-هشدار-labels-work.jpg
آیا برچسب های اخطار الکل کار می کنند؟
آیا برچسب های اخطار الکل کار می کنند؟ یافتن از یک آزمایش در دنیای واقعی

لینک های مربوطه

مجله مطالعات الکل و مواد مخدر

SOURCE مجله مطالعات در مورد الکل و مواد مخدر

اخبار مرتبط  اینستاگرام UpMedia