Abbott سود سه ماهه را 25٪ افزایش می دهد

ABBOTT PARK ، بیماری ، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Abbott (NYSE: ABT) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن سود سهام مشترک سه ماهه شرکت را به 45 سنت هر سهم ، منعکس کننده افزایش 25 درصدی است.

وی گفت: “پرداخت سود سهام پرقدرت و رو به رشد برای ابوت اساسی است.” رابرت بی فورد، رئیس و مدیر اجرایی ، ابوت. “این افزایش نشان دهنده قدرت و حرکت شغلی متنوع ابوت و توانایی ما در سرمایه گذاری در رشد آینده است و ارزش آن را به سهامداران بازمی گرداند.”

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

این نشانگر 388 استهفتم سود سه ماهه متوالی توسط Abbott از سال 1924 پرداخت می شود. سود نقدی 16 فوریه 2021 به سهامداران سابقه دار در پایان کار در تاریخ پرداخت می شود 15 ژانویه 2021.

ابوت پرداخت سود سهام خود را برای 49 سال متوالی افزایش داده و عضو شاخص ارسطوکرات سود سهام S&P 500 است که شرکت هایی را که سالانه حداقل برای 25 سال متوالی سود سهام افزایش داده اند ، ردیابی می کند.

اخبار مرتبط  Cotecna شرکت Fitosoil Laboratorios ، S.L.

درباره ابوت:
ابوت یک رهبر بهداشت جهانی است که به افراد کمک می کند در تمام مراحل زندگی به طور کامل تری زندگی کنند. نمونه کارهای ما از فناوری های تغییر دهنده زندگی ، شامل تجارت و محصولات پیشرو در زمینه تشخیص ، دستگاه های پزشکی ، مواد مغذی و داروهای عمومی مارک دار ، طیف مراقبت های بهداشتی را در بر می گیرد. 107000 همکار ما در بیش از 160 کشور به مردم خدمت می کنند.

اخبار مرتبط  درهای سرداب حومه ای در منطقه کانبرا

با ما در www.abbott.com ، در LinkedIn در www.linkedin.com/company/abbott-/ ، در Facebook در www.facebook.com/Abbott و در Twitter ارتباط برقرار کنید AbbottNews.

منبع: Abbott

لینک های مربوطه

http://www.abbott.com