COVID-19 شیوه جشن سالگرد تعطیلات امسال توسط خرده فروشان را تغییر داده است ، اما این نیاز بیش از هر زمان دیگری است

آناهیم ، کالیفرنیا ، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – کریسمس امسال کسی در دامان سانتا نخواهد نشست. همگام شدن با تعطیلات سنتی در حال حاضر از گذشته است. خشم COVID-19 خرده فروشان را مجبور کرده است تا در مورد چگونگی جشن گرفتن ایمن این فصل تجدید نظر کنند.

فصل تعطیلات را برای جوامع کمی راحت تر ، بازار Northgate González یکی از خرده فروشانی است که با روش های جدید و مطمئن برای بازپرداخت ارائه می دهد.

در 25 دسامبر گذشته هر دسامبر ، هزاران خانواده با فرزندان کوچک در صف بیرون فروشگاه های Northgate Market به امید دیدار بابانوئل و دریافت یک اسباب بازی جدید. امسال زنجیره مواد غذایی با مضمون لاتین با توجه به افزایش موارد COVID نگران بود که آیا آنها می توانند دوباره اسباب بازی ها را به دختران و پسران تحویل دهند. اما این شرکت همچنین دید که نیاز به برخی از تشویق های تعطیلات امسال نیز برای خانواده های محلی بیشتر است زیرا بسیاری از نان آوران سنتی اکنون بیکار هستند.

یک رویکرد جدید و ایمن برای بازگرداندن

اخبار مرتبط  769.7 میلیون دلار صنعت امولسیون نوشیدنی در سراسر جهان تا سال 2027

بر 17 دسامبر، Northgate Market 50،000 اسباب بازی را در 41 مکان اهدا خواهد کرد. به جای انتظار در صف ، از خانواده ها خواسته می شود تا سیستم سه نقطه ای رانندگی را طی کنند که در آن داوطلبان و همکاران فروشگاه با خیال راحت اسباب بازی ها را تحویل می دهند. پروتکل های پیشرفته COVID برای ایمن نگه داشتن همه کارمندان ، داوطلبان و خانواده ها در حال اجرا هستند. سانتا هنوز با جن ها در آنجا خواهد بود ، اما هیچ کس در دامان او نشسته و نمی تواند با او عکس بگیرد.

وی گفت: “جشن های تعطیلات امسال به دلیل همه گیری کمی متفاوت است.” میگل گونزالس، رئیس مشترک در نورت گیت مارکت. “با این حال ، قلب ما پر از

روح کریسمس و تعهد ما بیش از هر زمان دیگری باعث ایجاد شادی و لبخند برای دختران و پسران در سرتاسر جنوب شرقی است. ”

برای Northgate Market ، بازپرداخت بخشی از DNA آن است. از زمان آغاز همه گیر شدن بیماری ، فروشگاه های مواد غذایی زنجیره ای با قدمت 40 ساله بیش از این کمک کرده اند 500000 دلار به بانکهای محلی غذا و سایر سازمانهای خیریه

اخبار مرتبط  اطلاعاتی راجع به بازار جهانی فروشگاه های مواد غذایی آنلاین به سال 2027 ، با نمایه های پخش کننده کلیدی Fresh Direct ، LLC ، Instacart ، ShopFoodEx ، Wal-Mart Stores ، Inc. و Safeway، Inc.

این شکرگذاری گذشته ، بازار Northgate با همکاری Oportun ، Hyundai Motor America و بنیاد خانواده Reynoso González برای اهدای بیش از 2800 فیش بوقلمون ، کمک های مورد نیاز و تشویق تعطیلات را برای خانواده های محلی اهدا کرد.

برخی از سازمان های دریافت کننده فیش بوقلمون شامل شهرهای پر رونق ، عشق رودخانه ، برنامه مهاجران ممتاز ، خدمات خانوادگی آلما ، راه متحد شهرستان اورنج، دفتر عضو شورای لس آنجلس ، Curren D. Price ، دفتر نمایندگی لورنا گونزالس، دفتر نمایندگی شرلی وبر، و اتحادیه شهروندان متحد آمریکای لاتین (LULAC).

“ما افتخار می کردیم که در طول سال به خانواده ها کمک کردیم جنوب کالیفرنیا با تهیه بوقلمون ، ماسک و مواد ضدعفونی کننده تعطیلات را جشن بگیرید تا بتوانند جشن بگیرند

با خیال راحت در کنار عزیزانشان ” استیسی نیوتن، معاون ارشد خرده فروشی Oportun. “ما می دانیم که این جوامع به شدت تحت تأثیر COVID قرار گرفته اند ، و ما از شرکای محلی خود برای میزبانی رویدادهای توزیع تشکر می کنیم و برای همه یک فصل تعطیلات شاد ، سالم و بیش از همه امن را آرزو می کنیم.”

اخبار مرتبط  تحقیقات بازار متفقین گفت: بازار روغن ماهی تا سال 2027 با قیمت 5.8٪ CAGR ، 2.84 میلیارد دلار در سطح جهانی ، به دست آورد.

درباره بازار Northgate González
در سال 1980 تاسیس شد Northgate González Market یک زنجیره سوپرمارکت اسپانیایی اسپانیایی معتبر ، خانوادگی و اداره شده با 41 فروشگاه در نارنجی، لس آنجلس، کنار رودخانه و سن دیگو شهرستانها دفتر مرکزی آن در آناهیم ، کالیفرنیا، Northgate Market با ارائه بهترین کیفیت و تازه ترین غذاها و خدمات شخصی به مشتریان خود میراث فرهنگی خود را حفظ می کند. تعهد بازار Northgate به جوامع خود توسط بنیاد خانواده González Reynoso با ارائه بورس تحصیلی و کمک به خانواده های نیازمند انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.northgatemarket.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه
استفان چاوز
(310) 486-4104
[email protected]

منبع بازار Northgate González

لینک های مربوطه

http://www.northgatemarket.com