Eatwith و MASTERCHEF کلاسهای جدید آشپزی مجازی را راه اندازی کنید

نیویورک و پاریس، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Eatwith ، بزرگترین جامعه جهانی برای تجارب آشپزی معتبر با مردم محلی ، و Endemol Shine North America ، یک شرکت Banijay ، تولید کنندگان مسابقه آشپزی موفق MASTERCHEF ، اعلام کردند که همکاری خود را با جدید و جدید گسترش می دهند ، کلاس های آنلاین آشپزی که از فصول گذشته به میزبانی شرکت کنندگان در مسابقات MASTERCHEF برگزار می شود.

با افزودن به تجارب 400+ ناهار خوری رزرو شده تا به امروز ، قالب مجازی Eatwith MASTERCHEF به طرفداران و آشپزهای خانگی فرصتی منحصر به فرد می دهد تا برای یک جلسه آشپزی تعاملی ، یک به یک ، از رقیبان MASTERCHEF مورد علاقه خود را به آشپزخانه های خود دعوت کنند. شرکت کنندگان فرصتی برای یادگیری نحوه طبخ ظروف با کیفیت ، تسلط بر مهارت ها و فنون جدید جالب آشپزی ، شنیدن داستان های داخلی و موارد دیگر از راحتی خانه های خود پیدا می کنند.

“ما از تازه کردن همکاری خود با Eatwith و MASTERCHEF به روشی کاملاً هیجان زده هستیم. ما سالها از برنامه های آشپزی حضوری پاپ آپ با شرکت کنندگان در این مجموعه لذت برده ایم ، اما با توجه به شرایط موجود ، از این موضوع بسیار خوشحالیم. Eatwith اکنون قادر است این تجربیات را به صورت مجازی ارائه دهد. ” کهربا شپو، SVP ، صدور مجوز ، Endemol Shine آمریکای شمالی. “این قالب آنلاین جدید به طرفداران سراسر کشور این امکان را می دهد تا به ارتباط صمیمانه و شخصی – با یادگیری مستقیم از MASTERCHEF واقعی – با مسابقه دهنده مورد علاقه خود در MASTERCHEF ادامه دهند.”

اخبار مرتبط  WWP Beauty در طول هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، نوآوری های پایدار را به نمایش می گذارد

وی گفت: “ما از همکاری خود با MASTERCHEF بسیار هیجان زده هستیم که از طریق این قالب اصلی آنلاین ، کلاسهای آشپزی بی نظیری را با طرفداران مورد علاقه خود به طرفداران ارائه می دهیم.” ژان میشل پتی، بنیانگذار و مدیرعامل Eatwith. “ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شرکت کنندگان دستورالعمل های امضا و مهارت های آشپزی خود را با مهمانان Eatwith در سراسر جهان به اشتراک بگذارند.”

از امروز ، شرکت کنندگان علاقه مند می توانند در یک کلاس آشپزی مجازی EatWith MASTERCHEF به میزبانی شرکت کنندگان قبلی در سراسر کشور ثبت نام کنند ، از جمله:

کلاسهای اضافی اضافه شود همه کلاسها قابل تغییر هستند.

کلاسها برای همه سطوح / تجربه پخت و پز طراحی شده اند و شرکت کنندگان می توانند انتخاب کنند که چقدر درگیر شوند ، به همراه MASTERCHEF خود پخت و پز کنند یا با دیدن و یادگیری چند نکته و ترفند در آشپزخانه.

اخبار مرتبط  داستان پزشک سوتین چینی دکتر لی ونلیانگ در حال تبدیل شدن به کتابی برای کودکان است

با ارائه یک فصل تعطیلات مانند هیچ یک از موارد دیگر ، پیشنهاد جدید Eatwith و MASTERCHEF راهی عالی برای کسب مهارت جدید و گردآوری آنلاین دوستان و خانواده برای لذت بردن از یک تجربه پخت و پز تعطیلات ، بدون در نظر گرفتن مکان است. کارت های هدیه نیز برای ارائه هدایای یک تجربه خاص در دسترس هستند.

درباره نحوه ثبت نام در کلاس آشپزی مجازی Eatwith MASTERCHEF در EatWith.com/Masterchef-Online اطلاعات بیشتری کسب کنید.

فصل 11 MASTERCHEF در سال 2021 از شبکه FOX بازمی گردد. قسمت های کامل MASTERCHEF در برنامه Hulu و FOX Now در دسترس است.

درباره Endemol Shine آمریکای شمالی

Endemol Shine آمریکای شمالی محتوای کلاس جهانی و داستان سرایی جذاب را به چندین سیستم عامل در ایالات متحده و سراسر جهان ارائه می دهد.

بخشی از بانی جی ، بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده محتوای بین المللی جهان ، شرکتهای تولید کننده زیرمجموعه در ایالات متحده شامل Authentic Entertainment ، Truly Original ، 51 Minds Entertainment ، Bunim / Murray Productions ، Stephen David Entertainment و Yellow Bird US است که بخش Endemol Shine Latino آن بر همه نظارت می کند عملیات اصلی اسپانیایی و پرتغالی زبان در سراسر کشور آمریکای لاتین، از جمله Endemol Shine Brasil و مکزیکوسیتیمبتنی بر Endemol Shine Boomdog.

اخبار مرتبط  THC BioMed آب نبات های THC Kiss را در بازارهای تفریحی و پزشکی حشیش راه اندازی می کند

Endemol Shine آمریکای شمالی در پشت مجموعه های مشهور “Big Brother” (CBS) ، “MasterChef” (FOX) ، “MasterChef Junior” (FOX) ، “Utopia” (آمازون) ، “LEGO Masters” (FOX) ، “The” قرار دارد. زنان خانه دار واقعی از آتلانتا“(براوو) ، “زنان واقعی خانه دار Potomac” (براوو) ، “زیر عرشه” (براوو) ، “زیر عرشه مدیترانه” (براوو) ، “زیر عرشه قایقرانی قایقرانی” (براوو) ، “مردمان مرداب” (تاریخچه).

درباره Eatwith

Eatwith بزرگترین بستر جهانی برای تجربه های منحصر به فرد غذا خوردن است. Eatwith که در بیش از 130 کشور جهان موجود است ، علاقه مند است مردم را از طریق غذا با کلاسهای آشپزی منحصر به فرد ، تجارب غذاخوری و تورهای غذایی دور هم جمع کند. آنها با MASTERCHEF شریک بوده اند ایالات متحده آمریکا برای بیش از سه سال ، و ادامه همکاری نزدیک برای آوردن تجربه های آشپزی فراموش نشدنی در جهان است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1373993/Eatwith_MASTERCHEF_Logo.jpg

مخاطب:
[email protected]

منبع Eatwith؛ سرآشپز

لینک های مربوطه

https://www.eatwith.com