نویسنده سانفرانسیسکو ، تارا گالئانو ، کتاب جدید خود را با عنوان “کشف مجدد بدن من” منتشر کرد

سانفرانسیسکو، 11 دسامبر 2020 / PRNewswire / – از زنانی که می خواهند احساس لذت عمیق تری را در زندگی خود تجربه کنند ، دعوت می شود تا انتشار این جشن را جشن بگیرند تارا گالینو جدیدترین کتاب “کشف مجدد بدن من12 دسامبر 2020 در https://www.facebook.com/RediscoveringMyBody/ در 5:15 بعد از ظهر PST.

گالینو از طریق کتاب ها ، سمینارها و عقب نشینی های خود ، روش هایی را یاد می گیرد که زنان می توانند گوش دادن به بدن خود را دوست داشته و آن را دوست داشته باشند ، بنابراین می توانند با تمام جنبه های خود ارتباط برقرار کنند.

وی گفت: “لذت و حقیقت در بدن ما وجود دارد. هر زنی می تواند به آن دسترسی داشته باشد ، اما بسیاری از زنان به آن دسترسی ندارند. عواملی مانند ضربه ، بیماری ، تفكر بیش از حد یا ساده دانستن اینكه چگونه برای لذت بردن از بدن ظاهر می شوند می توانند خرد ذاتی بدن را مسدود كنند.” Galeano ، متخصص لذت و مربی زن که به زنان کمک کرده است بیش از دو دهه احساسات خود را بازیابند و زندگی خود را متحول کنند.

گالینو گفت که او دریافت که پس از پایان 25 سال ازدواج خود ، چه مقدار از خود را به دیگران بخشیده است ، که به او انگیزه داد سفر خود را برای یافتن دوباره نفسانی خود آغاز کند. او با الهام از یافته ها و تحولات شخصی خود ، زنان دیگری را که می خواهند کاملاً با خود صمیمی خود ارتباط برقرار کنند راهنمایی می کند.

مشتریان از کار او تعریف می کنند و اظهار می دارند که احساس اعتماد به نفس و محبت بیشتری دارند و همچنین با آسیب پذیری و ارتباط عمیق تری با شریک زندگی خود روبرو می شوند.

Galeano همچنین به عنوان بخشی از کشف مجدد کتاب بدن من و بسته نرم افزاری جامعه ، میزبان یک مطالعه سه ماهه کتاب و جامعه دیجیتال است که شامل رویدادهای زنده ، منابع ویدئویی و ارتباط با زنان همفکر از ابتدا است. ژانویه 2021. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به این آدرس مراجعه کنید: https://rediscoveringmybody.mykajabi.com.

رسانه ها می توانند با آنها مصاحبه کنند تارا گالینو با تلفن یا پیام کوتاه به شماره 303-544-1400

درباره نویسنده

تارا گالینو در چندین نمایش رادیویی آنلاین از جمله The Love Drive ، The Coming Out Chronicles و ناگفته های سرطان به نمایش درآمده استTM چندتا را نام بردن. وی همچنین یک رهبر عقب نشینی و سخنران متقاضی است که در کشورها به مسافرت می رود و به مخاطبان در زمینه های احساسات ، عشق به خود ، صمیمیت پس از سرطان و آزاد سازی آسیب ها می آموزد.

کشف مجدد بدن من در Amazon.com در Kindle و شومیز در دسترس خواهد بود 12 دسامبر 2020 در https://www.amazon.com/dp/1736134906.

به RediscoveringMyBody.com مراجعه کنید یا با Tara Galeano با شماره 303-544-1400 یا تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

منبع تارا گالینو

اخبار مرتبط  تهویه مطبوع Hisense به عنوان اولین محصول در جهان است که گواهینامه هوای تازه را از JQA دریافت می کند