روورز در سفری 3000 مایلی از اقیانوس اطلس حرکت کرد

او Talisker Whiskey Atlantic Challenge این یک مسابقه با هدف است – یک رویداد الهام بخش ، که روح وحشی را در افراد روزمره برای دستیابی به چیزهای خارق العاده ایجاد می کند. این یک سفر روح آفرین است و یک چالش یک عمر است ، و به قایقرانان این فرصت را می دهد تا شور و نشاط اقیانوس با شکوه را تجربه کنند.

شروع از بندر اسپانیا در سن سباستین د لا گومرا در جزایر قناری و پایان دادن به کارخانه کشتی سازی نلسون در کهنباربودا، خدمه 30-90 روز را در دریا می گذرانند در جایی که می توانند با امواج نیرومند ، چالش شدید جسمی و طبیعت در خالص ترین شکل آن روبرو شوند ، از آسمان های ستاره ای مسحورکننده گرفته تا دلفین ها در زیستگاه های طبیعی خود ، و همچنین حیات وحش دریایی آنها 3000 مایل را طی می کنند کهن.

بیش از 21 تیم بین المللی ، از جمله خدمه چهار نفره ، خدمه زن و خدمه انفرادی ، از کشورهایی مانند آفریقای جنوبی ، هلند ، ایالات متحده آمریکا و انگلیس پس از سالها تحت پروتکل های دقیق COVID-19 در این مسابقه شرکت می کنند آماده سازی.

برای رسیدن به خط شروع ، تیم ها مجبور بودند همانطور که در دریا به آن نیاز دارند ، از نظر قدرت ، قاطعیت و قدرت شخصیت مشابهی را نشان دهند. خدمه به طور خستگی ناپذیری برای تأمین شرکا و کمک های مالی تلاش کرده اند ، در حالی که آموزش می دهند ، اغلب در یک کار تمام وقت ، آماده می شوند تا 1.5 میلیون ضرب پاروهای مورد نیاز برای عبور از اقیانوس را ردیف کنند.

هر قایقران انگیزه منحصر به فرد و شخصی برای مسابقه دارد. از جمع آوری کمک های خیریه تا افزایش آگاهی در مورد سلامت اقیانوس ها.

فرانک روتول، 70 ساله ، که به امید جمع آوری 1 میلیون پوند برای تحقیقات آلزایمر انگلیس ، این چالش را بر عهده دارد ، گفت: “به راحتی می توان گفت که عظمت چالش واقعاً به خانه آمدن است! در کشتی شبانه به لا گومرا ، من به دریای تاریک نگاه کردم و افق را نمی دیدم. این زمانی بود که به من برخورد کرد ، فکر کردم نمی توانم باور کنم که می روم خودم را بیرون برسانم! اکنون در خط شروع آماده سازی نهایی هستم ، می دانم که چقدر راحتی در خانه ، به خصوص خانواده و همسر 50 ساله ام جودیت را از دست خواهم داد. اما خوشبختانه برای من ، او قول داده است که دو بار با من تماس بگیرد یک روز برای شرکت من.

اخبار مرتبط  هایک ویژن AX PRO ، یک راه حل بی سیم جامع برای امنیت املاک و مستغلات را معرفی کرده است

“با این اوصاف ، من 18 ماه گذشته را برای این لحظه دقیق آموزش گذرانده ام ، بنابراین حتی اگر دلهره آور باشد ، من احساس هیجان می کنم و مثل همیشه آماده هستم. جمع آوری پول برای تحقیقات آلزایمر انگلیس و رسیدن به 1 میلیون پوند تبدیل شده است بزرگترین انگیزه من است. مردم در حال تماس با پیام های پشتیبانی و کمک مالی برای تحقیقات در مورد زوال عقل هستند و بنیاد خیریه Foods Foods Iceland سخاوتمندانه پیشنهاد داده است که 500،000 پوند کمک مالی اول را دو برابر کند بنابراین من نمی توانم اکنون برگردم من باید ثابت کنم که شما هرگز آنقدر پیر نیستید که بتوانید یک چالش را بپذیرید! “

دیکسون مک دونالد – ناخدای کشتی آمریکایی ، Latitude 35 ، گفت: “من در شهر بزرگ شدم نیویورک، در طبقه 7 ساختمان آپارتمان 16 طبقه در منهتن. من کنار اقیانوس بزرگ نشده ام ، تا یک سال و نیم پیش هرگز پارو نکرده بودم. من بیش از پنج ساعت و نیم روی ماشین قایقرانی نگذرانده بودم تا اینکه تمرینات Talisker Whiskey Atlantic Challenge را شروع کردم. با این اوصاف ، من عاشق فشار دادن محدودیتهایی هستم که ممکن است در نظر گرفته شود و به نظر می رسید این مسابقه یک چالش کامل برای انجام چنین کاری است.

صوفیا دیمبروسی از قایق Bristol Gulls گفت: “کاملاً غیرممکن است که احساسی را که اکنون قصد داریم در آبی بزرگ به زبان بیاوریم بیان کنیم. تیم دو سال باورنکردنی را پشت سر گذاشته است که یک علامت غلتکی برای احساسات ، پویایی تیم است. حضور در خط شروع ، آغاز ماجراجویی زندگی شما است ، اما همچنین پایان سفری است که با عزم و شجاعت آغاز می کنیم ؛ جایی که هم به دیوارهای سخت برخورد می کنیم و هم با افراد فوق العاده ای ملاقات می کنیم و با افراد جدیدی قرار می گذاریم. دانش و مهارت و 3 بهترین دوست زندگی.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا شروع کنیم ، و با مناظر زیبا و صداهای اقیانوس بیدار شویم. ما زندگی پرمشغله و عزیزانمان را در خانه رها کرده ایم و اکنون آنچه در انتظار ما است 3000 مایل ماجراجویی است. “

اخبار مرتبط  بروزرسانی مهم برای نشست سالانه 2020 سهامداران شرکت بوستون بیر ، شرکت

Talisker Single Malt Scotch Whiskey ، قدیمی ترین از ویسکی جزیره اسکای در اسکاتلند ، تا حد زیادی محصول خانه ساحلی ناهموار آن است. ریشه تالیسکر که یک ویسکی پر از شخصیت ساحلی است ، از طریق عطر و طعم آن بوجود می آید ، که نوشیدنی را با محیط ناهموار آن متصل می کند ، یک دود ذغال سنگ نارس قدرتمند ، با اشاره به نمک دریا و شیرینی مرکبات و آنچه باعث می شود در نان تست عالی برای کسانی که امروز به دریا می روند.

ناتالیا مونتیگنی، رئیس بازاریابی جهانی تالیسکر اظهار داشت: “تالیسکر در سال 1830 توسط دو روح وحشی – برادران MacAskill – تاسیس شد که از Eigg تا Skye قایقرانی کردند و در جستجوی مکان مناسب برای کارخانه های تقطیر خود بودند تا بتوانیم بگوییم Talisker Whiskey واقعاً ساخته شده توسط دریا است. هر ساله داستانها و عزم کسانی که در Talisker Whisky Atlantic Challenge شرکت می کنند. ما آرزوی بهترینها را برای آنها داریم که این سفر حماسی را آغاز می کنند و منتظر استقبال از آنها و نان تست موفقیت خود هستند. “

کارستن هرون اولسن، مدیرعامل کمپین های آتلانتیک ، گفت: “امروز دیدن تیم های ما در Talisker Whiskey Atlantic Challenge بسیار عالی است. عزم و اشتیاق آنها بی تردید بوده است. پس از ماه ها کار با شرکا و مردم برای جمع آوری پول به دلایل باورنکردنی ، 55 قایقران امروز به آب برخورد کردند. و آنها همچنان به الهام بخشیدن به مردم در سراسر جهان می پردازند که سفری را می گذرانند که حتی تصورش را هم نمی کردند. “

یادداشت ها برای ویراستار
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطبوعات در مورد Talisker ، با ما تماس بگیرید:

[contacto local para cada mercado]

تیم های 2020
تیم کهن – کهن
اژدهای آتلانتیک – انگلستان
تیم ملوخوله – آفریقای جنوبی
Atlantic Dutchesses – هلند
Atlantic Solo – انگلستان
شکاف نسل – انگلستان
Oardacity – انگلستان
Atlantic Titan – انگلستان
Latitude 35 – ایالات متحده آمریکا
Force Genesis – انگلستان
مرغ های بریستول – انگلستان
دوچس دریا – هلند
ردیف برای سرطان – هلند
Rudderly Mad – انگلستان
For a Fitter Planet – انگلستان
Spoarting Chance – انگلستان
Atlantic Antics – انگلستان
Wave Warrior – انگلستان
تیم HPF – انگلستان
تحقیقات آلزایمر – انگلستان
On Shoulders of Giants – انگلستان

اخبار مرتبط  اعتراضات خانگی در حال افزایش به دلیل COVID-19

تالیسکر
واقع در سواحل جزیره اسکای در اسکاتلند نزدیک به 200 سال ، تالیسکر بسیار محصول خانه ساحلی ناهموار آن است. یک مارک تجاری که ریشه در ماجراجویی دارد ، بنیانگذاران ویسکی ، برادران MacAskill ، در سال 1830 از Eigg تا Skye قایقرانی کردند تا کارخانه مشروب فروشی Talisker را در اسکاتلند راه اندازی کنند و این حس ماجراجویی از طریق هر کاری که امروز برند انجام می دهد ، زنده است. هدف تالیسکر این است که با اطمینان از اینکه صحرا را برای نسل های آینده بازسازی می کنیم ، به مردم برای برقراری ارتباط مجدد با احساس هیجان انگیز حضور در طبیعت الهام دهد. ما آن را احیا می نامیم.

ویسکی تالیسکر و پارلی برای اقیانوس ها، یک شبکه مشترک و یک سازمان محیط زیست ، به تازگی یک همکاری سه ساله را اعلام کرده است. در یک ماموریت زیست محیطی مشترک ، تالیسکر و پارلی در حال راه اندازی هستندبازسازی دریاهای ما، یک ابتکار جهانی برای بازیابی و محافظت از سلامت جنگل های زیر آب ساحلی. با هم ، شرکا از حفظ و محافظت از 100 میلیون متر مربع اکوسیستم دریایی در سراسر جهان تا سال 2023 حمایت خواهند کرد.

دیاژئو

Diageo با داشتن مجموعه ای عالی از مارک ها در تمام گروه های شراب ، آبجو و شراب ، یک رهبر جهانی در زمینه نوشابه است. این مارک ها شامل می شوند جانی واکر، Crown Royal ، J&B ، بوکان و ویندزور ویسکی ، ودکاهای Smirnoff ، Cîroc و Ketel One ، Captain Morgan ، Baileys ، دون ژولیو، تنبور و گینس. Diageo یک شرکت جهانی است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. این شرکت هم در بورس اوراق بهادار لندن (DGE) و هم در بورس اوراق بهادار لندن فهرست شده است. نیویورک (DEO) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، مردم ، مارک ها و عملکرد ما ، به ما در www.diageo.com مراجعه کنید. برای اطلاعات ، ابتکارات و روشهای به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها ، از منبع نوشیدن مسئولانه جهانی Diageo ، www.DRINKibsite دیدن کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1374136/Talisker_Whisky_Atlantic_Challenge_2020.jpg

منبع ویسکی تالیسکر