روورز با 3000 مایل سفر در آن سوی اقیانوس اطلس به راه افتاد

Talisker Whiskey Atlantic Challenge یک مسابقه با هدف است – یک رویداد الهام بخش ، که روح وحشی را در افراد روزمره برای دستیابی به چیزهای خارق العاده ترسیم می کند. این یک سفر روح آفرین است و یک چالش یک عمر است ، و به قایقرانان این فرصت را می دهد تا لذت هیجان اقیانوس را تجربه کنند.

از بندر اسپانیایی سن سباستین د لا گومرا در جزایر قناری شروع می شود و در بندرگاه نلسون در آنتیگواباربودا، خدمه بین 30 تا 90 روز را در دریا می گذرانند ، جایی كه می توانند با امواج فرماندهی ، چالش شدید جسمی و طبیعت در خالص ترین حالت از آسمان پرستار طلسم گرفته تا دلفین در زیستگاه های طبیعی خود و تعداد زیادی از حیوانات وحشی دریایی كه در حال ردیف كردن هستند روبرو شوند. 3000 مایل به آنتیگوا.

بیش از 21 تیم بین المللی – از جمله خدمه چهار نفره ، خدمه کاملا زن و انفرادی – از کشورهایی از جمله آفریقای جنوبی، هلند، ایالات متحده آمریکا و بریتانیای کبیر پس از سالها آماده سازی ، تحت پروتکل های دقیق COVID-19 در حال مسابقه هستند.

برای رسیدن به خط شروع ، تیم ها مجبور بودند همانطور که در دریا به آن نیاز دارند ، از نظر قدرت ، قاطعیت و قدرت شخصیت مشابهی را نشان دهند. خدمه به طور خستگی ناپذیر برای تأمین شرکا و کمک های مالی تلاش کرده اند ، در حالی که آموزش می دهند – اغلب در یک کار تمام وقت – برای آماده سازی ردیف 1.5 میلیون سکته پارو که برای عبور از اقیانوس لازم است.

هر قایقران انگیزه شخصی و منحصر به فردی برای مسابقات دارد. از جمع آوری کمک های خیریه تا ایجاد آگاهی از سلامت اقیانوس ها.

فرانک روتول، 70 ساله ، که با امید به جمع آوری 1 میلیون پوند برای تحقیقات آلزایمر انگلیس ، این چالش را قبول می کند ، گفت: “به راحتی می توان گفت که عظمت چالش واقعاً ضربه زدن به خانه است! در کشتی شبانه به لا گومرا ، من به دریا تاریک نگاه کردم و نمی توانم افق را ببینم. این زمانی بود که به من برخورد کرد ، فکر کردم که می توانم” اعتقاد دارم که خودم به آنجا می روم! اکنون در خط آغازین آماده سازی نهایی را انجام می دهم ، می دانم که چقدر دلم برای راحتی من در خانه تنگ خواهد شد ، خصوصاً خانواده و همسر 50 ساله ، جودیت. اما خوشبختانه برای من ، او قول داده است که هر روز دو بار با من تماس بگیرد تا من را همراهی کند.

اخبار مرتبط  نکاتی برای مراقبت معمول برای پوست های ترکیبی و چرب

“همانطور که گفته شد ، من 18 ماه گذشته را برای این لحظه دقیق آموزش گذرانده ام ، بنابراین گرچه دلهره آور است ، اما من احساس هیجان می کنم و مثل همیشه آماده هستم. جمع آوری پول برای تحقیقات آلزایمر انگلیس ، و رسیدن 1 میلیون پوند من ، بزرگترین انگیزه من شده است. مردم در حال تماس با پیام های پشتیبانی و کمک مالی برای تحقیقات در مورد زوال عقل هستند و بنیاد خیریه Foods Foods Iceland سخاوتمندانه پیشنهاد داده است که اولین 500،000 پوند کمک های مالی را دو برابر کند ، بنابراین اکنون نمی توانم برگردم. من شما باید اثبات کنید که هرگز برای انجام یک چالش بیش از حد پیر نیستید! “

دیکسون مک دونالد – کاپیتان ایالات متحده آمریکا قایق ، Latitude 35 ، گفت: “من در آن رشد کردم شهر نیویورک، در طبقه 7 از یک آپارتمان 16 طبقه در منهتن. من کنار اقیانوس بزرگ نشده ام ، تا حدود یک سال و نیم پیش هرگز قایقرانی نکرده بودم. من بیش از پنج ساعت و نیم روی ماشین قایقرانی نگذرانده بودم تا اینکه آموزش Talisker Whiskey Atlantic Challenge را شروع کردم. با این اوصاف ، من عاشق فشار دادن محدودیتهایی هستم که ممکن است تلقی شود و به نظر می رسید این مسابقه یک چالش کامل برای انجام چنین کاری است.

صوفیا دمبروزی از قایق Bristol Gulls ، گفت: “کاملاً غیرممکن است که احساسی را که در حال حاضر داریم شروع کنیم و به آبی بزرگ برسانیم. این تیم دو سال باورنکردنی را پشت سر گذاشته است که یک هیجان عاطفی است ، پویایی تیم و ثبات مالی. حضور در خط شروع آغاز ماجراجویی یک عمر است اما همچنین پایان سفری است که با عزم و قناعت آغاز کردیم ؛ جایی که هر دو به دیوارهای سخت برخورد کردیم و با افراد شگفت انگیز ملاقات کردیم و از آنجا بیرون آمدیم با دانش و مهارت های جدید ، و 3 بهترین دوست زندگی.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا حرکت کنیم ، و با مناظر زیبا و صداهای اقیانوس بیدار می شویم. ما زندگی پرمشغله و عزیزانمان را در خانه پشت سر گذاشته ایم و اکنون آنچه پیش رو داریم 3000 مایل ماجراجویی است. “

اخبار مرتبط  افزایش شستشو به دلیل شیوع همه گیر مربوط به افزایش بیش از 3.5 میلیون اتومبیل فقط در ایالات متحده است **

قدیمی ترین کارخانه تقطیر در جزیره اسکای در اسکاتلند، ویسکی تالیسکر تک مالت اسکاچ بسیار محصول خانه ناهموار و ساحلی آن است. ریشه تالیسکر که یک ویسکی پر از شخصیت ساحلی است ، از طریق عطر و طعم آن بوجود می آید ، که نوشیدنی را با محیط ناهموار آن متصل می کند ، دود ذغال سنگ نارس قدرتمندی را با نکات نمک دریا و شیرینی مرکبات ارائه می دهد و آن را تبدیل به یک تست عالی برای کسانی که امروز به دریا می روند.

ناتالیا مونتیگنی، رئیس بازاریابی جهانی تالیسکر اظهار داشت: تالیسکر در سال 1830 توسط دو روح وحشی – برادران MacAskill – تاسیس شد که از Eigg تا Skye قایقرانی می کردند تا در جستجوی مکان مناسب برای کارخانه تقطیر خود باشند تا بتوانیم بگوییم Talisker Whiskey واقعاً ساخته شده توسط دریا است. ما هر ساله تحت تأثیر داستان های باورنکردنی و عزم افرادی که در چالش آتلانتیک Talisker Whisky شرکت می کنند ، قرار می گیرند. ما برای آنها بهترین آرزوها را داریم که آنها این سفر حماسی را انجام می دهند و مشتاقانه منتظر خوشامدگویی به آنها هستیم و برای موفقیت آنها نذری می خوانیم. “

کارستن هرون اولسن، مدیرعامل کمپین های آتلانتیک ، گفت: “بسیار عالی است که ببینیم تیم های ما امروز در Talisker Whisky Atlantic Challenge به راه افتاده اند. عزم و علاقه آنها تزلزل ناپذیر بوده است. پس از ماه ها کار با شرکا و مردم برای جمع آوری پول برای برخی از اهداف شگفت انگیز ، 55 قایقران امروز باید به آب و الهام بخشیدن به مردم سراسر جهان همانطور که آنها در یک سفر سفر می کنند که حتی تصورش را هم نمی کردند. “

یادداشت برای ویراستار
برای اطلاعات بیشتر در مورد مطبوعات در مورد تالیسکر لطفا با ما تماس بگیرید:
[each market to add local contact]

تیم های 2020
تیم آنتیگوا – آنتیگوا
اژدهای آتلانتیک – انگلستان
تیم ملوخوله – آفریقای جنوبی
Atlantic Dutchesses – هلند
Atlantic Solo – انگلستان
شکاف نسل – انگلستان
Oardacity – انگلستان
آتلانتیک تایتان – انگلستان
Latitude 35 – ایالات متحده آمریکا
Force Genesis – انگلستان
مرغ های بریستول – انگلستان
دوچس دریا – هلند
ردیف برای سرطان – هلند
Rudderly Mad – انگلستان
برای یک سیاره Fitter – انگلستان
Spoarting Chance – انگلستان
Antics آتلانتیک – انگلستان
Wave Warrior – انگلستان
تیم HPF – انگلستان
تحقیقات آلزایمر – انگلستان
در شانه های غول – انگلستان

تالیسکر
واقع در ساحل جزیره Skye در اسکاتلند برای نزدیک به 200 سال ، تالیسکر بسیار محصول خانه ساحلی ناهموار آن است. یک برند ریشه در ماجراجویی ، بنیانگذاران ویسکی ، برادران MacAskill ، از Eigg به Skye در سال 1830 قایقرانی کردند تا کارخانه تقطیر Talisker را در اسکاتلند و این حس ماجراجویی از طریق هر کاری که امروز برند انجام می دهد ، ادامه می یابد. تالیسکر هدف دارد برای الهام بخشیدن به مردم برای برقراری ارتباط مجدد با احساس شورانگیز بودن در حضور طبیعت در حالی که اطمینان می دهیم بیابان را برای نسل های آینده بازسازی می کنیم. ما آن را Re-wilding می نامیم.

اخبار مرتبط  کمک هزینه 10000 دلاری مزارع Perdue برای حمایت از توزیع مواد غذایی در میان همه گیر ، بانک مواد غذایی تراکتور یخچال دار در یخچال جدید Albemarle را فراهم می کند

ویسکی تالیسکر و پارلی برای اقیانوس ها، یک شبکه همکاری و یک سازمان محیط زیست ، اخیراً یک همکاری سه ساله را اعلام کرد. در یک ماموریت مشترک زیست محیطی ، تالیسکر و پارلی در حال راه اندازی هستندبازسازی دریاهای ما، یک ابتکار جهانی برای بازیابی و محافظت از سلامت جنگل های زیر آب در سواحل. شرکاgether با هم از حفظ و محافظت از 100 میلیون متر مربع اکوسیستم دریایی در سراسر جهان تا سال 2023 حمایت خواهند کرد.

دیاژئو

Diageo یک رهبر جهانی در مصرف الکل نوشیدنی با مجموعه ای برجسته از مارک های مختلف در سراسر گروه های مختلف ارواح ، آبجو و شراب است. این مارک ها شامل می شوند جانی واکر، Crown Royal ، J&B ، بوکان و ویندزور ویسکی ، ودکاهای Smirnoff ، Cîroc و Ketel One ، Captain Morgan ، Baileys ، دون ژولیو، Tanqueray و گینس. Diageo یک شرکت جهانی است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. این شرکت هم در بورس اوراق بهادار لندن (DGE) و هم در بورس اوراق بهادار نیویورک (DEO) فهرست شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، افراد ، مارک های تجاری و عملکرد ما ، به ما مراجعه کنید www.diageo.com. از منابع آشامیدنی مسئولیت پذیر جهانی Diageo دیدن کنید ، www.DRINKirore، برای کسب اطلاعات ، ابتکارات ، و روش های به اشتراک گذاری بهترین روش

منبع ویسکی تالیسکر