روورز سفری 3000 مایلی را در آن سوی اقیانوس اطلس آغاز می کند

Talisker Whiskey Atlantic Challenge یک مسابقه با معنا و هدف است – یک رویداد الهام بخش که روح وحشی را در افراد روزمره برای دستیابی به چیزهای خارق العاده تحریک می کند. این یک سفر روح آفرین و یک چالش مادام العمر است که به قایقرانان فرصت می دهد تا عجله اقیانوس با شکوه را تجربه کنند.

شروع در بندر اسپانیا در سن سباستین د لا گومرا در جزایر قناری و پایان دادن به بارانداز نلسون در آنتیگواباربودا، خدمه بین 30 تا 90 روز را در دریا می گذرانند ، جایی که مسیر 3000 مایل را طی می کنند آنتیگوا با امواج شگفت انگیز ، چالش های شدید جسمی و طبیعت در خالص ترین شکل آن ، از آسمان جادویی ستاره ای گرفته تا دلفین ها در زیستگاه طبیعی خود و طیف وسیعی از حیوانات دریایی روبرو شوید.

بیش از 21 تیم بین المللی – از جمله خدمه چهار نفره ، تمام زنان و خدمه انفرادی – از کشورهایی مانند آفریقای جنوبی ، هلند ، ایالات متحده آمریکا و بریتانیا پس از سالها آماده سازی تحت پروتکل های سخت COVID-19 به رقابت می پردازند.

برای رسیدن به خط شروع ، تیم ها باید سطحی از قاطعیت ، قاطعیت و قدرت شخصیتی را که در دریا به آن نیاز دارند ، نشان دهند. خدمه به طور خستگی ناپذیر برای تأمین شرکا و کمک های مالی در حالی که آماده می شوند – غالباً درمورد یک کار تمام وقت – برای ردیف 1.5 میلیون سکته پارو که برای عبور از اقیانوس لازم است ، کار کرده اند.

هر قایقران انگیزه منحصر به فرد و شخصی برای مسابقه دارد. از جمع آوری کمک مالی برای امور خیریه تا افزایش آگاهی برای سلامت اقیانوس ها.

فرانک روتول، 70 ساله ، که این چالش را پذیرفته و امیدوار است بتواند 1 میلیون پوند برای تحقیقات آلزایمر انگلیس جمع کند ، گفت: “به راحتی می توان گفت که چالش بزرگ واقعاً جدی است! در کشتی شبانه به لا گومرا به دریای تاریک نگاه کردم و افق را نمی دیدم. آن وقت بود که فهمیدم باورم نمی شود که تنها آنجا می روم بیرون! اکنون که مشغول آماده سازی نهایی در خط شروع هستم ، می دانم که چقدر راحتی در خانه خود را از دست خواهم داد ، به ویژه خانواده و همسر 50 ساله ام جودیت. خوشبختانه برای من ، او قول داد که هر روز دو بار با من تماس بگیرد تا مرا همراهی کند.

اخبار مرتبط  امیدهای سال نو ، شیک سال نو در LC Waikiki

“علاوه بر این ، من 18 ماه گذشته را برای همین لحظه آموزش گذرانده ام ، و گرچه دلهره آور است ، اما احساس می کنم هیجان زده و آماده هستم مثل قبل. جمع آوری پول برای تحقیقات آلزایمر انگلیس و رسیدن به 1 میلیون پوند من بزرگترین انگیزه من شده است. مردم با پیام های حمایت و کمک مالی برای تحقیقات در مورد زوال عقل در تماس هستند و بنیاد خیریه Foods Foods Iceland سخاوتمندانه پیشنهاد کرده است که اولین 500،000 پوند کمک های مالی را دو برابر کند تا اکنون نتوانم برگردم. من باید ثابت کنم که شما هرگز آنقدر پیر نیستید که بتوانید یک چالش را بپذیرید! “

دیکسون مک دونالد – کاپیتان ایالات متحده-Bootes ، Latitude 35 ، گفت: “من هستم شهر نیویورک در طبقه 7 ساختمان یک آپارتمان 16 طبقه در بزرگ شده است منهتن. من کنار اقیانوس بزرگ نشدم ، تا اینکه حدود یک سال و نیم پیش هرگز قایقرانی نکرده بودم. تا زمان شروع آموزش برای Talisker Whiskey Atlantic Challenge بیش از پنج ساعت و نیم روی ماشین قایق نمانده بودم. حتی در این صورت ، من دوست دارم مرزهایی را که فکر می کردم ممکن است بردارم و به نظر می رسید این مسابقه یک چالش کامل برای انجام چنین کاری است. “

صوفیا دمبروزی از قایق Bristol Gulls Boat ، گفت: “کاملاً غیرممکن است که احساسی را که اکنون احساس می کنیم ، به زبان بیاوریم. این تیم دو سال باورنکردنی از احساسات ، پویایی تیم و ثبات مالی را تجربه کرده است. ایستادن در خط شروع آغاز ماجراجویی یک عمر است ، اما همچنین پایان سفری است که ما با پشتکار و عزم راسخ آغاز کرده ایم. جایی که ما هر دو به دیوارهای سخت برخورد کردیم و افراد فوق العاده ای را دیدیم و با دانش و مهارت جدید و سه بهترین دوست زندگی بیرون آمدیم.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا شروع کنیم و از منظره های زیبا و صدای دریا بیدار شویم. ما زندگی پرمشغله و عزیزان خود را به خانه خود رها کرده ایم و اکنون فقط 3000 مایل ماجراجویی باقی مانده است. “

اخبار مرتبط  بازار تجارت B2B Giga Cloud Logistics Logistics با همکاری و دریافت تأیید رسمی از بزرگترین مرکز خرده فروشی چین ، ستاره قرمز قرمز ماکالین

ویسکی تالیسکر Single Malt Scotch قدیمی ترین تقطیر جزیره اسکای اسکاتلند است و محصولی از خانه ساحلی ناهموار آن است. تالیسکر ویسکی با شخصیتی ساحلی است که ریشه در عطر و طعم آن دارد. این متخصص را با محیط خشن خود متصل می کند ، دودی از ذغال سنگ نارس قوی با کمی نمک دریا و یک شیرینی مرکبات ارائه می دهد و بنابراین نان تست عالی برای کسانی است که امروز به دریا می روند.

نظر داد ناتالیا مونتیگنی، رئیس بازاریابی جهانی در Talisker اظهار داشت: “تالیسکر در سال 1830 توسط دو روح وحشی – برادران MacAskill – تاسیس شد که از Eigg به Skye رفتند و در جستجوی مکان مناسب برای کارخانه تقطیر خود بودند تا بتوانیم بگوییم Talisker Whiskey واقعاً ساخته شده توسط دریا است. ما هر ساله تحت تأثیر داستان های باورنکردنی و عزم راسخ کسانی که در Talisker Whisky Atlantic Challenge شرکت کرده اند ، لمس می شویم. ما در این سفر حماسی بهترین آرزوها را برای شما آرزو می کنیم و مشتاقانه منتظر خوشامدگویی به شما هستیم و دستاوردهای شما را نان می دهیم.

کارستن هرون اولسن، مدیرعامل کمپین های آتلانتیک ، گفت: “این بسیار خوب است که تیم های ما امروز به Talisker Whisky Atlantic Challenge می روند. عزم و اشتیاق او بی دریغ نبود. 55 قایقران پس از ماهها کار با شرکا و مردم برای جمع آوری کمکهای مالی برای برخی از اهداف شگفت انگیز ، امروز به آب می روند و به الهام بخشیدن از مردم در سراسر جهان ادامه می دهند در سفری که حتی تصورشان هم نیست. “

تیم های 2020
تیم آنتیگواآنتیگوا
اژدهای آتلانتیک – بریتانیا
تیم ملوخوله – آفریقای جنوبی
Atlantic Dutchesses – هلند
Atlantic Solo – انگلیس بزرگ
شکاف نسل – انگلیس
Oardacity – بریتانیا
تایتان آتلانتیک – بریتانیا
عرض جغرافیایی 35 – ایالات متحده
Force Genesis – بریتانیا
The Bristol Gulls – انگلستان
دوچس دریا – هلند
ردیف برای سرطان – هلند
Rudderly Mad – انگلیس بزرگ
For a Fitter Planet – انگلیس بزرگ
Spoarting Chance – انگلستان
Antics آتلانتیک – بریتانیا
Wave Warrior – انگلیس بزرگ
تیم HPF – بریتانیا
تحقیقات آلزایمر – انگلیس
On Shoulders of Giant – انگلیس بزرگ

اخبار مرتبط  میان وعده های میوه ای اندازه بازار ارزش 9.93 میلیارد دلار تا سال 2027

تالیسکر
تالیسکر نزدیک به 200 سال است که در ساحل جزیره اسکای اسکاتلند حضور دارد و محصولی از خانه ناهموار و ساحلی آن است. بنیانگذاران ویسکی ، برادران MacAskill ، در سال 1830 از Eigg تا Skye شروع به کار کردند تا کارخانه مشروب فروشی Talisker را در اسکاتلند راه اندازی کنند و این حس ماجراجویی در هر کاری که امروز این برند انجام می دهد زنده است. تالیسکر تلاش می کند الهام بخشیدن به مردم برای برقراری ارتباط مجدد با احساس شورانگیز بودن حضور در طبیعت ضمن اطمینان از بازگرداندن بیابان برای نسل های آینده. ما آن را وحشی دوباره می نامیم.

ویسکی تالیسکر و پارلی برای اقیانوس ها، یک شبکه همکاری و یک سازمان محیط زیست ، اخیراً یک همکاری سه ساله را اعلام کرد. در چهارچوب تالیسکر و پارلی یک ماموریت مشترک زیست محیطی را شروع می کنند “بازسازی دریاهای ما”، یک ابتکار جهانی برای بازیابی و محافظت از سلامت جنگل های زیر آب ساحلی. با هم ، شرکای حفظ و حیات هستند محافظت از از 100 میلیون فوت مربع اکوسیستم دریایی در سراسر جهان تا سال 2023 پشتیبانی کنید.

دیاژئو

Diageo با داشتن مجموعه ای عالی از مارک ها در گروه های الکلی ، آبجو و شراب ، یک رهبر جهانی در مصرف مشروبات الکلی است. این مارک ها شامل می شوند جانی واکر، Crown Royal ، J&B ، بوکان و ویسکی های ویندزور ، ودکاهای Smirnoff ، Cîroc و Ketel One ، Captain Morgan ، Baileys ، دون ژولیو، Tanqueray و گینس. Diageo یک شرکت جهانی است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. این شرکت هم در بورس اوراق بهادار لندن (DGE) و هم در بورس اوراق بهادار نیویورک (DEO) فهرست شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، افراد ، مارک ها و خدمات ما ، به این سایت مراجعه کنید www.diageo.com. از وب سایت جهانی مشروبات الکلی Diageo دیدن کنید ، www.DRINKiroreبرای کسب اطلاعات ، ابتکارات و فرصت های به اشتراک گذاری بهترین روش

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1374136/Talisker_Whisky_Atlantic_Challenge_2020.jpg

منبع ویسکی Talisker