Talisker Whisky Atlantic Challenge 2020 آغاز می شود

Talisker Whiskey Atlantic Challenge یک مسابقه با هدف است ، یک رویداد الهام بخش که روح وحشی مردم عادی را برای دستیابی به چیزهای خارق العاده بیرون می آورد. این یک سفر روح آفرین است و یک چالش یک عمر است ، و به قایقرانان این فرصت را می دهد تا لذت هیجان اقیانوس را تجربه کنند.

از بندر اسپانیایی سن سباستین د لا گومرا ، در جزایر قناری ، تا حیاط اسکله نلسون در آنتیگواباربودا، خدمه بین 30 تا 90 روز را در دریا می گذرانند ، جایی كه می توانند با امواج سرسام آور ، چالش های شدید جسمی و طبیعت در خالص ترین حالت خود ، از آسمان های ستاره ای مسحوركننده تا دلفین ها در زیستگاه طبیعی خود ، و عبور از یك سری كامل از حیوانات دریایی در حالیکه در مسافت 4800 کیلومتری که آنها را از هم جدا می کند قایقرانی می کنندآنتیگوا.

بیش از 21 تیم بین المللی ، از جمله خدمه چهار نفره ، خدمه کاملا زن و خدمه انفرادی ، از کشورهایی مانند آفریقای جنوبی ، هلند ، ایالات متحده آمریکا و انگلیس ، پس از سالها آماده سازی تحت پروتکل های دقیق COVID-19 وارد مسابقه می شوند.

برای رسیدن به خط شروع ، تیم ها باید به اندازه دریا ، قدرت ، قاطعیت و قدرت شخصیت خود را نشان دهند. خدمه به طور خستگی ناپذیر برای تأمین شرکا و کمک های مالی ، ضمن آموزش کار می کردند ، اغلب با یک کار تمام وقت ، آماده می شود تا 1.5 میلیون سکته مغزی لازم برای عبور از اقیانوس را ردیف کند.

هر قایقران انگیزه منحصر به فرد و شخصی برای دویدن دارد: از جمع آوری کمک مالی برای اهداف خیرخواهانه تا افزایش آگاهی در مورد سلامت اقیانوس ها.

فرانک روتول، 70 ساله ، که امیدوار است بتواند 1 میلیون پوند برای تحقیقات آلزایمر انگلیس جمع کند ، گفت: “به راحتی می توان گفت که عظمت چالش واقعاً ما را لمس می کند! در کشتی شبانه به لا گومرا ، من به دریای سیاه نگاه می کردم و افق را نمی دیدم. آن وقت بود که فهمیدم باورم نمی شود قرار است تنها بروم! اکنون که در خط شروع آماده سازی نهایی را انجام می دهم ، می دانم که چقدر راحتی خانه ، خصوصاً خانواده و همسر 50 ساله خود ، جودیت را از دست خواهم داد. اما خوشبختانه برای من ، او قول داد که هر روز دو بار با من تماس بگیرد تا مرا همراهی کند.

اخبار مرتبط  مک دونالد اعلام سود سهام نقدی سه ماهه

“همانطور که گفته شد ، من 18 ماه گذشته را برای این لحظه دقیق آموزش دیده ام ، بنابراین گرچه ترسناک است ، اما من احساس هیجان می کنم و مثل همیشه آماده هستم. جمع آوری پول برای تحقیقات آلزایمر انگلستان و رسیدن به میلیون پوند استرلینگ من بزرگترین انگیزه من شد. مردم در حال تماس با پیام های پشتیبانی و کمک مالی برای تحقیقات در مورد زوال عقل هستند و بنیاد خیریه Foods Foods Iceland سخاوتمندانه پیشنهاد داده است که مبلغ 500،000 پوند اول کمک های مالی را دو برابر کند ، بنابراین نمی توانم برگردم. اکنون. من باید ثابت کنم که شما هرگز خیلی پیر نیستید که بتوانید یک چالش را بپذیرید! “

دیکسون مک دونالد، ناخدای قایق آمریکایی Latitude 35 ، گفت: “من در آن رشد کردم نیویورک، در طبقه 7 ساختمان 16 طبقه در منهتن. من در کنار یک اقیانوس بزرگ نشده ام ، هرگز تا حدود یک سال و نیم پیش قایقرانی نکرده ام. قبل از شروع آموزش برای Talisker Whiskey Atlantic Challenge بیش از پنج ساعت و نیم روی ماشین قایقرانی نگذشته بودم. با گفتن این جمله ، من دوست دارم محدودیت هایی را که ممکن است در نظر گرفته شود ، کنار بگذارم و این مسابقه برای رسیدن به آن چالشی کامل تلقی شود. “

صوفیا دمبروزی، از The Bristol Gulls ، گفت: “كاملاً غیرممكن است كه آنچه را كه الان احساس می كنیم و می خواهیم به رنگ آبی تیره در بیاوریم ، به زبان بیاوریم. این تیم دو سال باورنکردنی را پشت سر گذاشته است که احساسات ، پویایی تیم و ثبات مالی است. حضور در خط شروع ، آغاز ماجراجویی یک عمر است اما همچنین پایان سفری است که ما با عزم و شجاعت انجام داده ایم. جایی که هر دو با موانع و افراد شگفت انگیزی روبرو شدیم و با دانش و مهارت جدید و 3 بهترین دوست زندگی بیرون آمدیم.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا برویم و از دیدنی ها و صداهای زیبای اقیانوس بیدار شویم. ما زندگی پرمشغله و عزیزانمان را در خانه پشت سر گذاشتیم و اکنون آنچه در پیش است 4800 کیلومتر ماجراجویی است. “

اخبار مرتبط  Timekettle's Revolution World First Feature Offline Offline for WT2 Plus مترجم Earbud ارتباط بین المللی را از نو تعریف می کند

قدیمی ترین تقطیر جزیره اسکای در اسکاتلند ، Talisker Single Malt Scotch Whiskey ، واقعاً محصول منطقه ساحلی ناهموار آن است. ریشه تالیسکر یک ویسکی با ویژگی ساحلی است که در عطر و طعم آن آشکار می شود ، و این باعث می شود که نوشیدنی در تماس با محیط خشن خود باشد ، یک دود ذغال سنگ نارس قدرتمند ، همراه با نمک دریا و شیرینی مرکبات را ارائه می دهد. و تبدیل آن به نان تست عالی برای کسانی که امروز به دریا می روند.

ناتالیا مونتیگنی، مدیر بازاریابی جهانی در Talisker ، اظهار نظر کرد: “تالیسکر در سال 1830 توسط دو روح وحشی ، برادران MacAskill ، تاسیس شد که از Eigg به Skye رفتند و در جستجوی مکان مناسب برای کارخانه های تقطیر خود بودند. بنابراین می توان گفت که ویسکی تالیسکر واقعاً “ساخته شده توسط دریا” است. ما هر ساله تحت تأثیر داستان های باورنکردنی و عزم افرادی که در Talisker Whisky Atlantic Challenge شرکت می کنند ، لمس می شویم. ما برای آنها در این سفر حماسی بهترین ها را آرزو می کنیم و مشتاقانه منتظر استقبال دوباره آنها هستیم و به موفقیت های آنها نذری می دهیم. “

کارستن هرون اولسن، مدیرعامل کمپین های آتلانتیک ، گفت: “بسیار عالی است که امروز تیم های ما را به مقصد Talisker Whisky Atlantic Challenge ترک کنید. عزم و اشتیاق آنها بی دریغ نبوده است. پس از ماه ها کار با شرکا و مردم برای جمع آوری کمک مالی برای اهداف باورنکردنی ، 55 قایقران امروز می توانند به آب راه بیفتند و همچنان که مردم سفری را آغاز می کنند ، الهام بخش مردم سراسر جهان هستند. حتی آنها حتی تصور هم نمی کردند. “

تیم های 2020
تیم آنتیگواآنتیگوا
اژدهای آتلانتیک – انگلستان
تیم ملوخوله – آفریقای جنوبی
Atlantic Dutchesses – هلند
Atlantic Solo – انگلستان
شکاف نسل – انگلستان
Oardacity – انگلستان
Atlantic Titan – انگلستان
Latitude 35 – ایالات متحده
Force Genesis – انگلستان
The Bristol Gulls – انگلستان
دوچس دریا – هلند
ردیف برای سرطان – هلند
Rudderly Mad – انگلستان
For a Fitter Planet – انگلستان
Spoarting Chance – انگلستان
Atlantic Antics – انگلستان
Wave Warrior – انگلستان
تیم HPF – انگلستان
تحقیقات آلزایمر – انگلستان
On Shoulders of Giants – انگلستان

اخبار مرتبط  حمایت از حیوانات جهانی فیلم هایی از روند آموزش فیل وحشتناک را که به "له" معروف است ، فاش کرد

تالیسکر
تالیسکر که تقریباً 200 سال در سواحل جزیره اسکای اسکاتلند واقع شده است ، محصول زیستگاه ناهموار ساحلی است. یک مارک غرق در ماجراجویی ، بنیانگذاران ویسکی ، برادران MacAskill ، در سال 1830 از Eigg تا Skye شروع به کار کردند تا کارخانه تولید تقطیر Talisker را در اسکاتلند راه اندازی کنند و این حس ماجراجویی در هر کاری که این برند امروز انجام می دهد یافت می شود. هوی تالیسکر قصد دارد با الهام از مردم احساس هیجان انگیز بودن در حضور طبیعت را کشف کند و در عین حال اطمینان حاصل کند که ما بیابان را برای نسل های آینده بازسازی می کنیم. ما آن را وحشی دوباره می نامیم.

ویسکی تالیسکر و پارلی برای اقیانوس ها، یک شبکه مشترک و یک سازمان محیط زیست ، اخیراً یک همکاری سه ساله را اعلام کرده است. به عنوان بخشی از یک مأموریت مشترک زیست محیطی ، تالیسکر و پارلی ” دریاهای ما را دوباره بسازید »، یک ابتکار جهانی برای بازیابی و محافظت از سلامتی جنگل های زیر آب سواحل. با هم ، شرکا از حفظ و محافظت از 100 میلیون متر مربع اکوسیستم دریایی در سراسر جهان تا سال 2023 حمایت خواهند کرد.

دیاژئو

Diageo با مجموعه ای استثنایی از مارک ها در گروه های الکلی ، آبجو و شراب ، یک رهبر جهانی در زمینه نوشیدنی های الکلی است. از جمله این مارک ها هستند جانی واکر، Crown Royal ، J&B ، ویسکی بوکان و ویندزورودکاهای اسمیرنف ، سیروک و کتل وان ، کاپیتان مورگان ، بیلیز ، دون ژولیو، Tanqueray و گینس. Diageo یک شرکت جهانی است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. این شرکت هم در بورس اوراق بهادار لندن (DGE) و هم در بورس اوراق بهادار لندن فهرست شده است. نیویورک (DEO) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، افراد ، مارک های تجاری و عملکرد ما ، به وب سایت ما مراجعه کنید www.diageo.com. از منبع مصرف جهانی مسئول Diageo دیدن کنید ، www.DRINKirore، برای کسب اطلاعات ، ابتکارات و راه های به اشتراک گذاری بهترین روش ها.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1374136/Talisker_Whisky_Atlantic_Challenge_2020.jpg

منبع ویسکی تالیسکر