روورز در مسیری 4828 کیلومتری از اقیانوس اطلس حرکت کرد

ای Talisker Whiskey Atlantic Challenge این یک مسابقه با هدف است – یک رویداد الهام بخش که روح وحشی را در مردم عادی برای رسیدن به چیزهای خارق العاده تقویت می کند. این سفری است که روح را تغییر خواهد داد و بزرگترین چالش زندگی است و به قایقرانان این فرصت را می دهد تا غصب اقیانوس با شکوه را تجربه کنند.

شروع در بندر اسپانیا در سن سباستین د لا گومرا در جزایر قناری و پایان در نلسون اسکله می زند در آنتیگوا و باربودا، تیم ها بین 30 تا 90 روز را در دریا سپری خواهند کرد ، جایی که قادر خواهند بود با امواج بزرگ ، چالش شدید فیزیکی و طبیعت در خالص ترین شکل آن ، از آسمان جذاب پر از ستاره گرفته تا دلفین در زیستگاه های طبیعی خود ، و تمام زندگی دریایی وحشی روبرو شوند. در حالی که تا آنتیگوا 4828 کیلومتر قایقرانی می کنید.

بیشتر از 21 تیم بین المللی – شامل تیم های چهار نفره مردان ، تیم های زنان و تیم های انفرادی – از کشورهایی از جمله آفریقای جنوبی ، هلند ، ایالات متحده و انگلیس پس از سالها آماده سازی تحت پروتکل های سخت COVID-19 در این مسابقه شرکت می کنند .

برای رسیدن به خط شروع ، تیم ها باید سطوح مشابهی از قدرت ، عزم و قدرت شخصیت را که در دریا لازم است ، نشان دهند. تیم ها به طور خستگی ناپذیر برای تأمین شرکا و کمک های مالی در حین آموزش – که اغلب همراه با مشاغل تمام وقت است – تلاش می کردند تا برای 1.5 میلیون سکته مغزی مورد نیاز برای عبور از اقیانوس آماده شوند.

هر قایقران انگیزه شخصی و منحصر به فردی برای شرکت در مسابقه دارد. از جمع آوری سرمایه برای موسسات خیریه تا افزایش آگاهی در مورد سلامت اقیانوس ها.

فرانک روتول، 70 ساله ، که با امید به جمع آوری 1 میلیون پوند برای تحقیقات آلزایمر انگلیس در این چالش شرکت می کند ، گفت: “به راحتی می توان گفت که عظمت چالش بازگشت به خانه است! در کشتی شبانه به لا گومرا ، من به دریا تاریک نگاه کردم و افق را نمی دیدم. آن وقت بود که فهمیدم ، فکر کردم نمی توانم کاری که می کنم باور کنم. اکنون که در خط شروع آماده سازی نهایی را انجام می دهم ، می دانم که چقدر راحت خانه ام ، به خصوص خانواده و همسرم 50 سال پیش ، جودیت را از دست خواهم داد. اما خوشبختانه ، او قول داد که دو بار با من تماس بگیرد یک روز برای شرکت من

اخبار مرتبط  Fagerhult: گزارش موقت ژانویه تا ژوئن سال 2020

“با گفتن این سخنان ، من 18 ماه گذشته را برای همین لحظه آموزش گذرانده ام ، و گرچه کار دشواری است ، اما احساس هیجان و آمادگی بیش از هر زمان دیگری دارم. جمع آوری پول برای تحقیقات آلزایمر انگلیس و رسیدن به یک میلیون پوند از آن من است. بزرگترین انگیزه ها. مردم در حال تماس با پیام های حمایت و کمک های مالی برای تحقیقات در مورد زوال عقل هستند و بنیاد خیریه Foods Foods سخاوتمندانه پیشنهاد کرده است که 500،000 پوند کمک مالی خود را دو برابر کند ، بنابراین اکنون نمی توانم برگردم. من باید ثابت کنم که شما هرگز برای مواجهه با یک چالش خیلی پیر شده است! “

دیکسون مک دونالد – ناخدای قایق آمریکایی ، Latitude 35 ، گفت: “من در شهر بزرگ شدم نیویورک، در طبقه 7 ساختمان آپارتمانی در منهتن. من نزدیک دریا بزرگ نشده ام ، تا حدود یک سال و نیم پیش هرگز پارو نکردم. قبل از شروع آموزش برای Talisker Whiskey Atlantic Challenge بیش از پنج ساعت و نیم روی ماشین قایقرانی نگذشته بودم. با این اوصاف ، من دوست دارم محدودیت هایی را که ممکن است در نظر گرفته شود کنار بگذارم و به نظر می رسد این مسابقه یک چالش کامل برای انجام آن است. “

صوفیا دمبروزی از The Bristol Gulls ، “این کاملاً غیرممکن است که با کلمات توصیف کنیم که اکنون چه احساسی داریم ، که می خواهیم در دریای آبی ترک کنیم. تیم یک دوره باورنکردنی دو ساله را پشت سر گذاشت که یک هیجان عاطفی ، پویایی تیم و ثبات مالی ، قرار گرفتن در خط شروع آغاز بزرگترین ماجراجویی یک عمر است ، اما همچنین پایان یک سفر است که ما با عزم و شجاعت در آنجا شروع می کنیم ، جایی که با موانعی روبرو می شویم و با افراد شگفت انگیز ملاقات می کنیم ، و تجربه را با دانش و مهارت های جدید و 3 بهترین دوست زندگی.

نمی توانیم صبر کنیم تا از منظره ها و صداهای زیبای اقیانوس شروع و بیدار شویم. ما زندگی اتومبیلرانی و عزیزان خود را پشت سر گذاشتیم و اکنون ، آنچه در پیش رو داریم 4828 کیلومتر ماجراجویی است. “

اخبار مرتبط  وپورسو برای کمک به افراد نیازمند در فرانسه با فروشگاه های محلی تولید ویپ کار می کند

قدیمی ترین کارخانه تقطیر در جزیره اسکای در اسکاتلند ، Talisker Single Malt Scotch Whisky محصولی از محل ناهموار ساحلی است که در آن واقع شده است. ویسکی پر از ویژگی های ساحل ، ریشه تالیسکر را با عطر و طعم آن نشان می دهد ، که شخص را در حال نوشیدن با محیط قوی خود متصل می کند ، یک عطر و طعم دودی قوی با لمس نمک دریا و شیرینی مرکبات فراهم می کند ، که باعث می شود ایده آل برای نان تست افرادی که امروز به دریا می روند.

ناتالیا مونتیگنی، مدیر بازاریابی جهانی در تالیسکر اظهار داشت: “تالیسکر در سال 1830 توسط دو فرد با روحیه آزاد – برادران MacAskill – تاسیس شد که از Eigg تا Skye قایقرانی می کردند تا بدنبال مکانی مناسب برای کارخانه های تقطیر خود باشند ، بنابراین می توان گفت ویسکی Talisker واقعاً از طریق دریا ساخته می شود. سالها تحت تأثیر داستانهای باورنکردنی و عزم مردمی که در Talisker Whisky Atlantic Challenge شرکت کرده اند ، آرزوی بهترینها را برای افرادی که این سفر حماسی را آغاز کرده اند آرزو می کنیم و مشتاقانه منتظر خوشامدگویی به آنها هستیم و دستاوردهای خود را نوش جان می کنند. “

کارستن هرون اولسن، مدیرعامل کمپین های آتلانتیک ، گفت: “بسیار عالی است که امروز تیم های ما را در Talisker Whisky Atlantic Challenge ترک می کنند. عزم و اشتیاق آنها نشکن است. پس از ماه ها کار با شرکا و مردم برای جمع آوری پول برای برخی از اهداف باورنکردنی ، امروز 55 قایقران به دریا می روند و همچنان که با سفری روبرو می شوند که اکثر مردم حتی نمی توانند تصور کنند ، همچنان به مردم الهام خواهد گرفت. “

تیم های 2020
تیم آنتیگوا – آنتیگوا
اژدهای آتلانتیک – انگلستان
تیم ملوخوله – آفریقای جنوبی
Atlantic Dutchesses – هلند
Atlantic Solo – انگلستان
شکاف نسل – انگلستان
Oardacity – انگلستان
Atlantic Titan – انگلستان
Latitude 35 – ایالات متحده آمریکا
Force Genesis – انگلستان
The Bristol Gulls – انگلستان
دوچس دریا – هلند
ردیف برای سرطان – هلند
Rudderly Mad – انگلستان
For a Fitter Planet – انگلستان
Spoarting Chance – انگلستان
Atlantic Antics – انگلستان
Wave Warrior – انگلستان
تیم HPF – انگلستان
تحقیقات آلزایمر – انگلستان
On Shoulders of Giants – انگلستان

اخبار مرتبط  THC BioMed نتایج خود را برای پایان سال آغاز می کند

تالیسکر
واقع در ساحل جزیره اسکای تقریبا 200 سال در اسکاتلند ، Talisker محصولی از محل استقرار خود در خط ساحلی ناهموار است. برندی مبتنی بر ماجراجویی: بنیانگذاران ویسکی ، برادران MacAskill ، از Eigg تا Skye در سال 1830 قایقرانی کردند تا کارخانه تقطیر تالیسکر را در اسکاتلند راه اندازی کنند و این حس ماجراجویی در هر کاری که امروز مارک انجام می دهد ، زنده است. Talisker قصد دارد ضمن اینکه اطمینان حاصل می کنیم که بی عفتی را به نسل های آینده باز می گردانیم ، مردم را وادار می کنیم تا با احساس طاقت فرسای حضور در طبیعت ارتباط برقرار کنند. ما این را احیای طبیعت می نامیم.

ویسکی تالیسکر و پارلی برای اقیانوس ها، یک شبکه همکاری و سازمان محیط زیست ، اخیراً یک همکاری سه ساله را اعلام کرد. در یک ماموریت زیست محیطی مشترک ، تالیسکر و پارلی در حال راه اندازی “بازسازی دریاهای ما “، یک ابتکار جهانی برای بازگرداندن و محافظت از سلامت جنگل های زیر دریا در سواحل. با هم ، شرکا از حفظ و محافظت از 100 میلیون کیلومتر مربع اکوسیستم دریایی در سراسر جهان تا سال 2023 حمایت خواهند کرد.

دیاژئو

Diageo با مجموعه ای استثنایی از مارک ها در گروه های الکلی ، آبجو و شراب ، یک رهبر جهانی در زمینه نوشیدنی های الکلی است. این مارک ها شامل ویسکی هستند جانی واکر، Crown Royal ، J&B ، بوکان و ویندزور، ودكاهای اسمیرنف ، سیروك و كتل یك و كاپیتان مورگان ، بیلی ها ، دون ژولیو، Tanqueray و گینس. Diageo یک شرکت جهانی است و محصولات ما در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. این شرکت در لیست است ارزشهای لندن (DGE) و بورس سهام ارزشهای نیویورک (از). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ، کارمندان ، مارک ها و عملکرد ما ، به سایت www.diageo.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات ، ابتکارات و روش های به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها ، از منابع جهانی Diageo در مورد نوشیدن مسئولانه ، www.DRINKirore بازدید کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1374136/Talisker_Whisky_Atlantic_Challenge_2020.jpg

منبع ویسکی تالیسکر

منبع ویسکی تالیسکر