2020 Talisker Whisky Atlantic Challenge آغاز می شود

او Talisker Whiskey Atlantic Challenge این یک مسابقه با هدف است ، یک رویداد الهام بخش که وحشیانه ترین روح را در مردم عادی برای دستیابی به چیزهای خارق العاده ایجاد می کند. این یک سفر مهم و چالش یک عمر است ، و به قایقرانان این فرصت را می دهد تا لذت هیجان اقیانوس را تجربه کنند.

با نقطه شروع در San Sebastián de la Gomera در جزایر قناری و خط پایان در کارخانه کشتی سازی نلسون در کهن و باربوداتیم ها بین 30 تا 90 روز را در دریایی سپری خواهند کرد که می توانند با امواج سرسام آور ، چالش های شدید جسمی و طبیعت به خالص ترین شکل خود با آسمان های پوشیده از ستاره و دلفین در زیستگاه طبیعی خود و یک زندگی دریایی متنوع روبرو شوند ، 3000 مایل به کهن.

پس از سالها آمادگی ، بیش از 21 تیم بین المللی (از جمله چهار نفر ، دیگران فقط از زنان و برخی از افراد مجرد) از آفریقای جنوبی ، هلند ، ایالات متحده و انگلیس ، از جمله در حال آماده سازی برای مسابقه تحت پروتکل های دقیق در چارچوب COVID-19.

برای رسیدن به خط شروع ، تیم ها باید سطوح نشاط ، عزم و سرسختی ذهنی مشابه آنچه در دریا نیاز دارند را نشان دهند. تیم ها به طور خستگی ناپذیر برای تأمین شرکا و کمک های مالی و همچنین آموزش (اغلب در برنامه های کاری تمام وقت) برای آماده سازی 1.5 میلیون سکته مغزی مورد نیاز برای عبور از اقیانوس تلاش کرده اند.

هر یک از قایقرانان انگیزه شخصی و منحصر به فردی برای شرکت در مسابقه دارند: از جمع آوری سرمایه برای اهداف خیرخواهانه تا افزایش آگاهی در مورد سلامت اقیانوس ها.

فرانک روتول، یک قایقران 70 ساله که به امید جمع آوری یک میلیون پوند برای تحقیقات آلزایمر در انگلیس به چالش پیوست ، اظهار داشت: “می توانم بگویم که مقیاس چالش به چند آکورد برخورد می کند! در کشتی شبانه به لا گومرا ، من به دریای تاریک نگاه کردم و افق را نمی دیدم. در آن لحظه برایم طوفانی شد و فکر کردم: باور نمی کنم که واقعاً من به تنهایی به آنجا می روم! اکنون که در مرحله شروع آماده سازی نهایی هستم ، می دانم که چقدر راحتی خانه و به خصوص خانواده ام و جودیت ، همسر پنجاه ساله ام را از دست خواهم داد. اما خوشبختانه برای من او قول داد كه روزي دو بار با من تماس بگيرد تا با من شركت كند.

اخبار مرتبط  SciBase و گروه پیشرفته پوست و جراحی زیبایی برای پیشبرد تشخیص سرطان پوست در بزرگترین شبکه پوستی ایالات متحده

با این اوصاف ، من هجده ماه گذشته را برای این لحظه آموزش دیده ام ، بنابراین اگرچه طاقت فرسا به نظر می رسد ، اما احساس هیجان می کنم و تا می توانم آماده هستم. جمع آوری کمک مالی برای تحقیقات آلزایمر در انگلیس و رسیدن به میلیون پوند من اکنون بزرگترین انگیزه من است. بسیاری از افراد با پیام های پشتیبانی با من تماس می گیرند و برای تحقیقات در مورد زوال عقل کمک مالی می کنند و بنیاد خیریه Foods Foods Iceland سخاوتمندانه پیشنهاد کرد که پانصد هزار پوند اول کمک های مالی را دو برابر کند ، بنابراین بازگشتی وجود ندارد. باید نشان دهم که شما هرگز برای مقابله با یک چالش جدید پیر نیستید! “

دیکسون مک دونالد، کاپیتان قایق آمریکایی Latitude 35 ، مشاهده کرد: “من در آن رشد کردم نیویورک، در طبقه هفتم یک ساختمان شانزده طبقه در منهتن. من کنار اقیانوس بزرگ نشده ام ، تا یک سال و نیم پیش هرگز پارو نکرده بودم. من بیش از پنج ساعت و نیم روی ماشین قایقرانی نگذرانده بودم تا اینکه تمرینات Talisker Whiskey Atlantic Challenge را شروع کردم. با این اوصاف ، من عاشق فشار دادن محدودیت هایی هستم که ممکن است تلقی شود و به نظر می رسید این مسابقه یک چالش کامل برای انجام چنین کاری است. “

صوفیا دیمبروسی از قایق Bristol Gulls گفت: “کاملاً غیرممکن است که احساسی را که اکنون قصد عزیمت به اقیانوس وسیع را داریم به زبان بیان کنیم. تیم دو سال باورنکردنی را پشت سر گذاشت ، که یک غلتک احساسات ، پویایی تیم بوده است. و ثبات مالی. قرار گرفتن در نقطه شروع آغاز ماجراجویی یک عمر است ، اما همچنین پایان یک سفر است که ما با عزم و شهامت در آن شروع کردیم ، جایی که با موانع دشواری روبرو شدیم و با افراد شگفت انگیز ملاقات کردیم که با دانش جدید ، مهارت های جدید و سه بهترین دوست زندگی از آنها بیرون می آییم.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا به دریا بنشینیم و از منظره ها و صداهای باورنکردنی اقیانوس بیدار شویم. ما زندگی پرمشغله و عزیزانمان را پشت سر می گذاریم و اکنون آنچه در انتظار ما است 3000 مایل ماجراجویی است. “

اخبار مرتبط  SANDMARC مجموعه Prolight را برای عکاسی و فیلمبرداری آیفون راه اندازی کرد

ویسکی تالیسکر تک مالت اسکاچ ، قدیمی ترین کارخانه تقطیر در جزیره اسکای در اسکاتلند ، تا حد زیادی محصول خانه ساحلی ناهموار آن است. ریشه تالیسکر در عطر و طعم این ویسکی مملو از شخصیت ساحلی درک می شود ، که کسانی را که از آن لذت می برند با محیط وحشی متصل می کند و دود زیادی از ذغال سنگ نارس را با اشاره به نمک دریا و شیرینی سیتریک ایجاد می کند. این نوشیدنی نان تست عالی برای کسانی است که امروز به دریا می روند.

ناتالیا مونتیگنی، رئیس بازاریابی جهانی تالیسکر ، ذکر کرد: “تالیسکر در سال 1830 توسط دو روح وحشی ، برادران MacAskill تاسیس شد ، که از Eigg تا Skye قایقرانی می کردند تا به دنبال مکان مناسب برای کارخانه های تقطیر خود باشند ، بنابراین می توان گفت که ویسکی Talisker واقعاً از دریا آمده است. هر ساله از این موضوع هیجان زده می شویم. داستان های باورنکردنی و عزم کسانی که بخشی از Talisker Whisky Atlantic Challenge هستند. ما برای آنها آرزوی موفقیت در این ماجراجویی حماسی را داریم و منتظر استقبال از آنها هستیم و دستاوردهای آنها را به رخ هم می کشیم. “

کارستن هرون اولسن، مدیرعامل کمپین های آتلانتیک ، گفت: “بسیار عالی است که ببینیم تیم های ما امروز در Talisker Whisky Atlantic Challenge عزیمت می کنند. عزم و اشتیاق آنها تردید ناپذیر بوده است. پس از ماه ها کار در کنار شرکای خود و مردم برای جمع آوری پول برای برخی از اهداف جالب ، در پنجاه و پنج سال امروز از قایقرانان خواسته می شود تا وارد آبها شوند و همچنان که از ماجراجویی بیشتر تصور نمی کنند ، از مردم سراسر جهان الهام بگیرند. “

تیم های 2020
تیم از کهن – کهن
اژدهای آتلانتیک – انگلستان
تیم Melokhule – آفریقای جنوبی
Atlantic Dutchesses – هلند
Atlantic Solo – انگلستان
شکاف نسل – انگلستان
Oardacity – انگلستان
Atlantic Titan – انگلستان
Latitude 35 – ایالات متحده
Force Genesis – انگلستان
مرغ های بریستول – انگلستان
دوچس دریا – هلند
ردیف برای سرطان – هلند
Rudderly Mad – انگلستان
For a Fitter Planet – انگلستان
Spoarting Chance – انگلستان
Atlantic Antics – انگلستان
Wave Warrior – انگلستان
تیم HPF – انگلیس
تحقیقات آلزایمر – انگلستان
On Shoulders of Giants – انگلستان

اخبار مرتبط  Camanchaca اولین بار راه اندازی می شود ، همه میگوهای قرمز طبیعی آرژانتین وحشی

تالیسکر
تقطیر تالیسکر که تقریباً 200 سال در ساحل جزیره اسکای اسکاتلند واقع شده است ، تا حد زیادی محصولی از خانه ناهموار و ساحلی آن است. با یک مارک تجاری ریشه در ماجراجویی ، سازندگان ویسکی ، برادران MacAskill ، از Eigg تا Skye در سال 1830 قایقرانی کردند و کارخانه مشروب فروشی Talisker را در اسکاتلند تاسیس کردند و این حس ماجراجویی در هر کاری که امروز مارک انجام می دهد ، زنده است. تالیسکر می جوید مردم را ترغیب می کند تا با احساس شورانگیز بودن در حضور طبیعت ارتباط برقرار کنند در حالی که از حیات وحش برای نسل های آینده اطمینان حاصل می کنند ، چیزی که این شرکت “بازگشت به طبیعت” نامیده می شود.

ویسکی تالیسکر و پارلی برای اقیانوس ها، یک سازمان محیط زیست و شبکه همکاری ، اخیراً اعلام کرده است که مشارکت سه سال آینده ادامه خواهد داشت. در یک ماموریت مشترک زیست محیطی ، تالیسکر و پارلی “دریاهای ما را دوباره بسازید“(” بیایید دریاهای خود را به طبیعت برگردانیم “) ، یک ابتکار جهانی برای بازیابی و محافظت از سلامت جنگلهای زیر آب در امتداد خط ساحلی. با هم ، شرکا از حفاظت و حفاظت از 100 میلیون متر مربع اکوسیستم دریایی حمایت می کنند در سراسر جهان تا سال 2023.

دیاژئو

Diageo یکی از رهبران جهانی در زمینه نوشیدنی های الکلی است که دارای مجموعه ای خارق العاده از مارک ها در گروه های الکلی ، آبجو و شراب است. این مارک ها شامل ویسکی هستند جانی واکر، Crown Royal ، J&B ، بوکان و ویندزورودکاهای اسمیرنف ، سیروک و کتل وان ، کاپیتان مورگان ، بیلیز ، دون ژولیو، تنبور و گینس. Diageo یک شرکت جهانی است و محصولات آن در بیش از 180 کشور جهان به فروش می رسد. این شرکت هم در بورس اوراق بهادار لندن (DGE) و هم در بورس اوراق بهادار نیویورک (DEO) فهرست شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo و افرادش ، مارک های آنها و عملکرد آنها ، به سایت www.diageo.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات و ابتکارات و راه های به اشتراک گذاشتن بهترین روش ها ، به منابع جهانی Diageo در مورد نوشیدن مسئولانه در www.DRINKirore مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1374136/Talisker_Whisky_Atlantic_Challenge_2020.jpg

منبع ویسکی تالیسکر

منبع ویسکی تالیسکر