Resort Villa در کتاب 110 سالگی رولزرویس “تلاش برای کمال”

تفرجگاه ویلا، که فقط می تواند به طور کامل رزرو شود ، نه تنها به دلیل ارائه لوکس آن ، بلکه به لطف تلاش های حفاظت از محیط زیست ملک توسط ناشر انتخاب شده است. بهشت گرمسیری 14000 متر مربعی با 8 ویلا مجزا برای حداکثر 24 میهمان ، یک استخر 1000 متر مربعی آب نمک ، یک آکواریوم به طول 15 متر ، منطقه سلامتی ، سینمای خانگی و موارد دیگر هر روز مقدار قابل توجهی انرژی مصرف می کند. به منظور حمایت از خود و به حداقل رساندن رد پای اکولوژیکی ، تفرجگاه ویلا در پارک خورشیدی خاص خود ، که تمام مصرف برق در طول روز را پوشش می دهد.

اخبار مرتبط  صنعت آکنه و روزاسه ایالات متحده بینشهای 2020-2024

“ما معتقدیم که لذت بردن از بهترین لوکس بودن در حالی که از نظر محیط زیست آگاه و مسئول هستید کاملاً امکان پذیر است. علاوه بر ساخت پارک خورشیدی ، ما سواحل اطراف را تمیز کردیم و نقاط لنگرگاهی را برای محافظت از صخره های مرجانی در منطقه بندرگاه ساختیم. ما همچنین یک سیستم فیلتر آب با کیفیت بالا داریم که نیاز به بطری های پلاستیکی آب را از بین می برد. میهمانانی که در تفرجگاه ویلا بیا ، به طور خودکار بخشی از این جنبش سبز شود “، مدیر عامل توضیح داد بنیامین تلنباخ. “افتخار است که در چنین نشریه معتبری مانند کتاب سالگرد رولزرویس معرفی می شود. ما امیدواریم که این امر بتواند ما را با مفهوم “لوکس سبز” خود به افراد ثروتمندتر برساند و این مفهوم را بیشتر تبلیغ کنیم “، ادامه داد تلنباخ.

اخبار مرتبط  وال مسابقه "با استعدادترین ریش در آمریکا" را برای اولین بار آغاز کرد

تفرجگاه ویلا یک استراحتگاه خصوصی است که به گروه مهمانان نهایت حریم خصوصی را ارائه می دهد ، شبیه به یک مگا قایق تفریحی. علاوه بر ساحل که فقط 5 دقیقه با پیاده روی فاصله دارد و دسترسی اختصاصی به کلیه امکانات رفاهی در محل ، مهمانان به انواع اسباب بازی های آبی ، دریاچه اختصاصی و حتی یک قایق بادبانی موتوری دسترسی دارند که می توانند با آنها از جزایر اطراف بازدید کنند. تفرجگاه ویلا چندین جایزه کسب کرده و در نشریاتی مانند Vogue ، Elite Travellers و SPEARs حضور داشته است.

اخبار مرتبط  Fittop از راه اندازی دستگاه های زیبایی چند منظوره هوشمند در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia خبر می دهد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1373858/The_Resort_Villa.jpg

منبع ویلا توچال