Aquark – سازنده پمپ حرارتی استخر اینورتر پد

در سال در سال 2017 ، آوارك تلاش كرد تا كلیشه های موجود در یك پمپ حرارتی استخر اینورتر معمولی را از نظر فرم و كار بشكند تا تجربه شنای کاربران را بهبود بخشد. Aquark با تلاش مشترک تیم تحقیق و توسعه و فروش با تجربه خود ، InverPadP را با موفقیت توسعه داد ، فناوری جدیدی که برای سکوت به وجود آمده است. پمپ های حرارتی استخر InverPad® به لطف سطح صدای کم صدا و طراحی شیک ، نوآوری های مشتری مد را به واقعیت تبدیل کرده است.

فناوری InverPad® با 7 حق ثبت اختراع به بازار استخر وارد شده و به دلیل عملکرد بی سر و صدا خود از کاربران جهانی استقبال زیادی کرده است. این طراحی کاملاً منحصر به فرد از طراحی منحصر به فرد لنت ، اینورتر DC بدون پله و فناوری حذف نویز را برای راحت ترین تجربه شنا ترکیب می کند.

اخبار مرتبط  BIOTECON Diagnostics LyoKit را برای تشخیص PCR در زمان واقعی ضد مواد غذایی Aspergillus® برای صنعت آزمایش شاهدانه راه اندازی می کند

Aquark InverPad® Tech Pool Heat Pump – آقای سکوت

سکوت رویایی: با استفاده از سیستم اینورتر DC بدون قدم توسعه یافته توسط خود Aquark و فناوری حذف نویز ، سطح صدای Mr. Silence فقط 40 دسی بل (A) در است 1 متر مسافت

بازدهی بالا: به لطف فناوری InverPad Aqu Aquark ، آقای Silence بر اساس اصل صرفه جویی در مصرف انرژی کار می کند و COP تا 16 را به دست می آورد.

اخبار مرتبط  کمپانی Wick and Glow Candle دهه 90 را با نام تجاری جدید Candle کانال می کند

طراحی پد آلیاژ آلومینیوم: آقای سکوت از طراحی منحصر به فرد پد جریان هوا به عقب استفاده می کند که کلیشه شکل ظاهری پمپ حرارتی استخر را برعکس می کند و گرمایش استخر را به یک اثر هنری در باغ تبدیل می کند.

“تیم پویای Aquark همیشه سعی خواهد کرد نیازهای واقعی کاربران نهایی را درک کند و تجربه کاربر را از طریق نوآوری های فن آوری بهبود بخشد. به لطف مشارکت های جهانی ، پمپ حرارتی استخر اینورتر آقای سکوت در طی 3 سال توسط 50 شریک در سراسر جهان به فروش رسیده است و رضایت 99٪ کاربر را بدست آورده است “. آنجلا لی، مدیر فروش Aquark.

اخبار مرتبط  TeleBrands برای اهدا 450،000 دلار از دست ضدعفونی Handväna به وزارت پلیس نیویورک

Aquark به عنوان اولین تولید کننده پد پمپ های حرارتی استخر اینورتر ، قصد دارد با ابداع فناوری ، استاندارد جدیدی را در گرمایش استخر تعیین کند و با ارزش ترین و دوستانه ترین محصول را به کاربران استخر در سراسر جهان ارائه دهد.

لینک های مربوطه
https://www.aquark.com.cn/

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1373035/Aquark.jpg

لینک های مربوطه

https://www.aquark.com.cn/

SOURCE Aquark