کتاب جدید Leyda Flores Historias No Contadas ، خلاصه ای خلاصه از داستان های مربوط به زنان مهاجر و تلاش آنها برای تأمین هزینه عزیزانشان ایالات متحده آمریکا – انگلیسی USA – español

لیدا فلورس این را در مورد کتاب خود گفت: “مهاجرت در کشورهای ما به طور کلی بر همه افراد در زمینه های مختلف زندگی ، به ویژه زنان تأثیر می گذارد. زنان در این داستان ها نمایانگر هزاران یا میلیون ها زن هستند که برای به عهده گرفتن نقش مطلق مجبور به ترک کشور خود می شوند. این یک نیاز اقتصادی است که آنها را تحت فشار قرار داده ، انگیزه می دهد و به آنها جرات لازم را می دهد تا در سفری که در آن زمان خطر کمتری نسبت به الان داشت – بیش از هر چیز به دلیل حضور گروه های جنایتکار سازمان یافته ، خطرناک تر شوند. .

همه آنها موفق هستند زیرا در پایان ، آنها نه تنها موفق به رسیدن به کشور شدند. بلکه آنها با کار خود ، دختران و پسران خود را آموزش دادند و به آنها فرصتی متفاوت از زندگیشان دادند بدون اینکه نقش قربانیان اتفاقات را داشته باشند. آنها از آن برای تعیین اهدافی استفاده کردند که محقق شده است. داستان های آنها به خصوص برای اوقات از دست رفته در کنار خانواده ، با دختران و پسرانش و پر از رازهایی که از صندوق عقب مانده اند ، پر از دلتنگی است. حالا آنها آنها را با شما به اشتراک می گذارند.

اخبار مرتبط  استراتژی های مارک ها برای اجرای حقوق مالکیت معنوی ، حذف فروشندگان غیر مجاز و افزایش فروش

این داستان ها باعث می شود وارد زندگی هر یک از این زنان شوید و با آنها همذات پنداری کنید. “

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، لیدا فلورس کتاب جدید Historias No Contadas داستان های جذاب زندگی واقعی در مورد زنان و فداکاری گسترده آنها در سفر به مکان های خارجی برای جستجوی فرصت هایی که راحتی و بقا را برای خانواده های آنها فراهم می کند ، ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Fuwei Films نتیجه مناقصه آزاد برای فروش خط تولید Dornier را اعلام کرد

مصرف كنندگانی كه مایلند در مورد تصمیم گیری و مقاومت زنان مهاجر در میان فاجعه و واكنش های اقتصادی اطلاعاتی کسب كنند ، می توانند خرید كنند Historias No Contadas در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:

اخبار مرتبط  Hairclub® برای افتتاح مرکز مدرنترین هنر ، مکان جابجایی شده بلومینگتون

صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی و با خدمات کامل است که تمام مشکلات مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود ، از جمله توزیع در بزرگترین خرده فروشی های جهان و تولید حق امتیاز را مدیریت می کند. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1374280/Leyda_Flores.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com