SunnyBay رشد خود را به رویکرد مشتری مداری اعتبار می دهد

یکی از خرده فروشانی که در طی همه گیر شدن رشد می کند ، SunnyBay است ، شرکتی که از روز اول همچنان به ورودی مشتری پاسخ داده است. در واقع ، یکی از محبوب ترین سبک های این شرکت ، بسته بندی گردن بسیار بلند ، به طور خاص برای رسیدگی به درخواست های این نوع محصولات تسکین دهنده درد ایجاد شده است. بسیار متنوع ، بسته بندی گردن گرم شده از زمان راه اندازی اولیه آن ، چندین سال پیش ، نظرات درخشان مشتریان را به خود جلب کرده است.

اخیراً ، مشتریان SunnyBay ویژگی ای را درخواست کرده اند که بدون دخالت انسان هر دو انتهای آن را حفظ کند. در پاسخ ، تیم طراحی این شرکت برای تهیه و آزمایش راه حل ها چندین ماه با پرسنل همکاری کردند. در حالی که برخی از مفاهیم قادر به گذراندن آزمایش داخلی نبودند ، راه حل نهایی که یک باند الاستیک ساده ارائه می دهد کاملاً این نیاز را برطرف می کند. یک نوار الاستیک جدید به یک انتها متصل می شود و می تواند هر دو طرف را به هم متصل کند و کاربر را از نگه داشتن آن در اطراف گردن آزاد کند. پس از راه اندازی ، گرمای گردن بدون هندزفری به سرعت محبوبیت خود را از دست داد و ذخیره کردن آن را با مشکل مواجه کرد.

اخبار مرتبط  MISSION® از ماسک ورزشی قابل تنظیم در تمام فصول که در انتظار ثبت اختراع است ، رونمایی می کند

کیفیت و عملکرد دو م keyلفه اصلی هستند که شرکت برای آنها شناخته شده است. بر خلاف محصولات تولید انبوه با کیفیت پایین ، SunnyBay به خاطر داشتن رویکردی شخصی و مشتری مدارانه در زمینه طراحی و خدمات محصول مشهور است. سام رایتمدیر عامل Sunny Bay موفقیت این شرکت را در طول سالها مدیون این رویکرد می داند. وی توضیح می دهد: “ما متوجه شده ایم كه مشتریان سال به سال به ما مراجعه می كنند و هر بار محصولات جدیدی به مجموعه خود اضافه می كنند. برخی از مشتریان طولانی مدت ما چنان وفادار شده اند كه خود را” مادام العمر “توصیف می كنند.”

اخبار مرتبط  ناهارخوری محوری سالن اجتماعات محوری به مدل دادگاه غذا

از همان آغاز كوچك تا كنون ، این شركت تعداد زیادی از محصولات را كه برای كمك به درد و گرفتگی عضلات طراحی شده اند ، جمع كرده است. هر محصولی برای در نظر گرفتن ورودی و بازخورد مشتریان خود تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات محبوب تسکین درد این شرکت ، به سایت sunny-bay.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکای Adyen با Hungry Jack's برای بهبود خدمات مشتری با به روزرسانی های پرداخت محور

درباره SunnyBay

واشنگتنمبتنی بر SunnyBay تولید کننده و خرده فروش محصولات ضد درد با کیفیت بالا و موثر است. گردن و بالشتک های گرمایشی پرفروش این شرکت برای راحتی مطلوب به دقت طراحی شده اند. هر بند گردن ، پد و بالش مسافرتی با احتیاط در صنایع دستی ساخته می شود ایالات متحده. مجموعه اسطوخودوس با استفاده از جوانه های اسطوخدوس واشنگتن برتر ، آسایش را با تسکین معطر و طبیعی تسکین می دهد.

منبع SunnyBay

لینک های مربوطه

http://www.sunny-bay.com