InventHelp Inventor لوازم جانبی بهداشتی برای لباس سر (DNV-192) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – “یک مخترع ، از شفق قطبی ، کولو، “بنابراین من NO SWEAT HAT LINER را اختراع کردم. طراحی من کمک می کند تا از بو و خجالت ناشی از تعریق قطره ای جلوگیری کنید.”

این اختراع روشی م toثر برای جذب عرق و روغن هنگام پوشیدن کلاه یا کلاه ایمنی فراهم می کند. با انجام این کار ، به جلوگیری از ایجاد لکه و بو در پوشش سر کمک می کند. همچنین باعث راحتی و بهداشت می شود و می تواند به کاهش تحریک پوست همراه با تعریق کمک کند. این اختراع دارای طرحی محتاطانه است که موقعیت و استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای کارگران ساختمانی ، کارگران فضای باز ، ورزشکاران و افرادی که کلاه می پوشند ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

اخبار مرتبط  هشدارهای ProfNet Expert برای 5 ژوئن 2020

طرح اصلی به دنور دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-DNV-192 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار محصولات تغذیه ای بالینی 2020-2025

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com