حامی. تکیلا واقعی برای افراد واقعی

در قلب این کمپین ، یک فیلم جذاب که سه گروه از دوستان – دوستان واقعی سه فیلمساز ، لوکا ویلسون، جولیا پیچ، و کاتارینا ریون – در شهرهای سراسر کشور ، از نیویورک به آتلانتا به لس آنجلس، و روش های منحصر به فرد آنها در جشن گرفتن تعطیلات امسال: عملاً ، از نظر اجتماعی ، یا زندگی مشترک. یک ثابت؟ همه آنها تکیلا PATRÓN را برای جشن گرفتن با هم انتخاب می کنند – زیرا این درست است ، درست مثل آنها. برای چندین دهه برخی از تولیدکنندگان تکیلا طعم ها ، عطرها و رنگ های مصنوعی را برای تغییر کیفیت و افزایش طعم محصولات خود اضافه کرده اند. این کمپین شفافیت را جشن می گیرد زیرا در PATRÓN ما از مواد افزودنی در تکیلا استفاده نمی کنیم و معتقدیم که همه شایسته این هستند که بدانند در هر لیوان تکیلا PATRÓN از چه چیزی لذت می برند.

آنچه حتی در مورد کمپین Toast Your Real Ones واقعی تر است ، نحوه تولید آن است – درست مانند PATRÓN معتبر است. برای گرفتن تعهد مارک PATRÓN به شفافیت و کاملاً فاقد مواد افزودنی و طبیعی نگه داشتن ویدیو ، سه گروه از دوستان همزمان در زمان واقعی فیلمبرداری شدند. آنچه روی صفحه است آنچه در واقع در سه شهر اتفاق می افتد همزمان ، در یک شب است. لوکا (luukahh) ، جولیا (pitch__please) ، و کاتارینا (katharinakraven) به سادگی برای گرفتن هر جشن در هر یک از اجتماعات شرکت می کرد. اقدام ، کمد لباس و تعامل بین دوستان همه بدون نسخه و تکرار نشده بود. حتی موسیقی Atlantan @علامت تجاری به صورت زنده اسیر شده و به عنوان یک تختخواب در زیر ویدیو کار می کند.

اخبار مرتبط  Pair of Thieves مجموعه اختصاصی نسخه محدود با آمازون را راه اندازی کرد

“2020 سال بازنشانی بوده است ، سالی که ما را وادار کرده است که ارزیابی کنیم چه کسی و چه چیزی را در زندگی خود می خواهیم، “می گوید آدریان پارکر، معاون جهانی ، بازاریابی برای PATRÓN Tequila در Bacardi Global Brands Limited. “این یک سال مقاومت بسیار خوبی بوده است که به ما این امکان را داده است که بفهمیم چه چیزهایی واقعاً مهم است و افرادی که در کنار ما ایستاده اند را بشناسیم. دبلیوبا کمپین Toast Your Real Ones ، ما در زندگی خود به واقعیات احترام می گذاریم– آنهایی که از ما حمایت کرده اند و طی فراز و نشیب های امسال ما را جشن گرفته اند. زیرا شما می توانید به واقعی ها اعتماد کنید و هرگز آنرا مانند قند PATRÓN نشکنید. ما فقط 100 درصد از ترکیبات واقعی و هیچ ماده افزودنی مصنوعی برای تغییر بو ، طعم یا رنگ تکیلا استفاده می کنیم. ما افتخار می کنیم که نه تنها با جامعه خود در مورد روند تولید صادقانه و واقعی هستیم ، بلکه بسیار افتخار می کنیم که یکی از معدود مارک هایی هستیم که هنوز هم تکیلا را به راه سخت – با دست ، عدم برش گوشه ها با مواد جعلی یا مصنوعی – تبدیل می کند. “

اخبار مرتبط  بنیادهای خانواده کمپر 1 میلیون دلار به صندوق امداد مستقل کارگران رستوران اهدا می کند ، از کارگران صنعت میسوری پشتیبانی می کند

از برداشت دستی بهترین 100 درصد وبر بلو آگاو ، تا فرآیند تقطیر با افتخار و بازرسی فردی از هر بطری ، تکیلا PATRÓN با ارادت به خلوص روح ساخته می شود و توسط کمپانی مستقل تجزیه و تحلیل تکیلا ، تکیلا ، بدون افزودنی تأیید می شود خواستگار برای رسیدن به برتری در طعم و رنگ ، هر قطره از PATRÓN فقط با مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته می شود ، و هیچ چیز دیگری برای تغییر طعم ، بو یا رنگ طبیعی اضافه نمی شود – از همه مهمتر ، آگاو که به دلیل خاصیت بالای قند آن کشت می شود – برای ارائه عطر و طعم فوق العاده صاف که چیزی جز تکیلا واقعی متولد نمی شود. PATRÓN متعهد به سرمایه گذاری و رشد نمونه کارها تکیلا است و در مورد حفظ فرآیند تولید صنایع دستی گوشه ای نمی زند. کیفیت تکیلا PATRÓN گواه تیم تولید PATRÓN است زیرا آنها همچنان به نوآوری در محصولات بی نظیر ادامه می دهند.

برای تماشای فیلم به کانال InstagramPatron @ مراجعه کنید اینجا، و مطمئن باشید که در این فصل تعطیلات با تکیلا PATRÓN #TostastYourRealOnes را امتحان کنید.

درباره PATRÓN Tequila
از برداشت دستی با بالاترین کیفیت 100 درصد وبر بلو آگاو ، گرفته تا فرآیند تقطیر سنتی و افتخارآمیز و برچسب گذاری فردی ، شماره گذاری و بازرسی از هر بطری ، تکیلا PATRÓN با دقت و دقت بالایی ساخته می شود. اگرچه PATRÓN به یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام ترین مارک های الکلی در جهان تبدیل شده است ، اما هنوز هم به طور انحصاری در Highlands of جالیسکو ، مکزیک، در همان دسته های کوچک و با همان تعهد به کیفیت و ساخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکیلا و مشروبات الکلی PATRÓN ، لطفاً به سایت www.PATRÓNtequila.com مراجعه کنید. راه عالی برای لذت بردن از PATRÓN مسئولانه است.

PATRÓN بخشی از نمونه کارهای Bacardi Limited است که دفتر مرکزی آن در همیلتون ، برمودا. Bacardi Limited به گروه شرکتهای Bacardi ، از جمله Bacardi International Limited ، اشاره دارد.

راه کامل برای لذت بردن از پدر به طور کامل پاسخ می دهد. © 2020 PATRÓN ، TEQUILA PATRÓN LOGO و PATRÓN BEE LOGO علامت های تجاری هستند.

SOURCE PATRÓN تکیلا