Kellogg 13 میلیون وعده غذایی را از طریق مشارکت خرده فروشی در سال 2020 فراهم می کند

BATTLE CREEK ، میش.، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Kellogg از طریق مشارکت خرده فروشی در سال 2020 ، 13 میلیون وعده غذایی برای تغذیه افراد نیازمند فراهم کرد. استفانی اسلینگرلند، مدیر ارشد خیرخواهی و تأثیرات اجتماعی شرکت Kellogg ، در مورد قدرت همکاری صحبت می کند.

Social K – وبلاگ شرکت Kellogg
توسط استفانی اسلینگرلند
مدیر ارشد ، خیرخواهی و تأثیرات اجتماعی

ما در Kellogg یک هدف والا داریم: ایجاد روزهای بهتر برای 3 میلیارد نفر تا پایان سال 2030.

این بخشی از ماست روزهای بهتر پلت فرم هدف برای پرداختن به امنیت غذایی در سراسر جهان ، که امسال به دلیل همه گیری COVID-19 به بیش از حد تغییر مکان داده است.

کودکان به ویژه آسیب دیده اند ، زیرا بسیاری از آنها به وعده های غذایی مدرسه اعتماد می کنند. اما با تعطیل بودن مدارس و اجرای برنامه های تغذیه ای که با دشواری بیشتری روبرو می شوند ، نیاز مبرم شرکت ما و دیگران برای اقدام به مقابله با گرسنگی وجود داشت.

اخبار مرتبط  Bedsure ، رونمایی از مجموعه ها ، مجموعه ای از تختخواب های ممتاز و ملافه با کیفیت بالا و پیشنهادات منسوجات خانگی که برای اتاق خواب پیچیده طراحی شده است.

خوشبختانه ، ما شرکای خرده فروشی فوق العاده داریم ایالات متحده که امسال برای همکاری با ما در برنامه های گرسنگی فروشگاهی و آنلاین قدم گذاشت به نفع بسیاری از شرکای قدیمی و غیر انتفاعی ما از جمله No Kid Hungry ، United Way ، Feeding America و دیگران است. در کل ، این برنامه ها بیش از 13 میلیون وعده غذایی به افراد نیازمند ارائه می دهد.

فقط در این ماه ، جنوب شرقی خواربارفروشی ، که فعالیت می کند برنده شوید-دیکسی و فروشگاه های BI-LO ، با ما در تبلیغات فروشگاهی همکاری می کنند – هر بار الف برنده شوید-خریدار دیکسی یا BI-LO یک محصول شرکت کننده کلوگ را خریداری کرد ، ما یک وعده غذایی به فیدینگ آمریکا اهدا کردیم.

در این ماه ، ما با Instacart ، خدمات تحویل مواد غذایی آنلاین ، همکاری کردیم. هر خرید اینستاكارت كه حاوی آن است 25 دلار یا بیشتر محصولات شرکت کننده کلوگ منجر به اهدای 10 وعده غذا (حداکثر 400000 وعده) به No Kid Hungry شد.

اخبار مرتبط  دستورالعمل های رژیم غذایی نقش لبنیات را در الگوهای غذایی سالم تقویت کنید

در کنار این خرده فروشان ، ما با بیش از ده مشتری دیگر همکاری کردیم تا از اقدامات رفع گرسنگی در سراسر کشور در سال 2020 حمایت کنیم ، از جمله:

 • آلبرتسون
 • آمازون
 • جعبه دار
 • غذاهای CUB
 • ژنرال دلار
 • شیر شیر
 • عقاب غول پیکر
 • غول مارتین
 • سلام
 • باشگاه سام
 • مغازه دار
 • درختان سبز
 • والمارت

مانند مایک استیگرز، مدیرعامل Cub Foods گفت: “در CUB ، ما می دانیم که موفقیت ما به سلامت و موفقیت جامعه ما بستگی دارد و ما مفتخریم که با Kellogg همکاری می کنیم تا از Feeding America پشتیبانی کنیم زیرا آنها انجمن های ما را با مواد غذایی متصل می کنند آنها باید رشد کنند. “

حق با مایک است.

مردم نمی توانند با شکم خالی رشد کنند. و مسئله گرسنگی چیزی نیست که هر کس از ما بتواند به تنهایی حل کند. ما افتخار می کنیم که در کنار همکاران خرده فروشی خود بایستیم تا اطمینان حاصل کنیم که خانواده ها سیر می شوند و برآورده می شوند.

اخبار مرتبط  سیستم استراحت HOGO با هدف ارائه "استراحت عالی"

درباره شرکت Kellogg
در شرکت Kellogg (NYSE: K) ، ما سعی در غنی سازی و لذت بردن از طریق غذاها و مارک های مهم جهان داریم. مارک های محبوب ما شامل Pringles® ، Cheez-It® ، Special K® ، Kellogg’s Frosted Flakes® ، Pop-Tarts® ، Kellogg’s Corn Flakes® ، Rice Krispies® ، Eggo® ، Mini-WheatsK ، کاشیچ ، RXBAR، مزارع MorningStar… و بیشتر فروش خالص در سال 2019 تقریباً بوده است 13.6 میلیارد دلار، متشکل از میان وعده ها و غذاهای راحت مانند غلات و غذاهای منجمد. مارک های Kellogg در بازارهای جهان محبوب هستند. ما همچنین شرکتی هستیم با قلب و روح ، متعهد به ایجاد روزهای بهتر برای 3 میلیارد نفر تا پایان سال 2030 از طریق ما Kellogg’s® Better Days بستر جهانی هدف. از www.KelloggCompany.com یا www.OpenforBreakfast.com دیدن کنید.

شرکت Kellogg SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.kelloggcompany.com