SPA راه حل مبتنی بر کارت را برای پرداخت های فوری در اروپا پیشنهاد می کند

مونیخ، آلمان، 4 مه سال 2020 / PRNewswire / – انجمن پرداخت هوشمند (SPA) ، نهاد تجارت جهانی صنعت پرداخت هوشمند ، امروز پیشنهاداتی را برای کارت پرداخت فوری منتشر می کند که عملکرد انتقال اعتبار فوری SEPA را برای مشتریانی که در پایان فروش (POS) پایانه های فروش استفاده می کنند ، گسترش می دهد. فروشگاه ها و فروشگاه های خرده فروشی در سراسر اروپا.

غالباً نزدیکترین چیز برای پرداخت با پول نقد ، یک راه حل پرداخت فوری اجازه می دهد تا پرداخت های افراد یا مشاغل (وجوه منتقل شده و در دسترس) در زمان واقعی انجام شود ، حتی در عصرها و آخر هفته ها که گزینه های دیگر در دسترس نیست.

این تضاد با سایر اشکال نقل و انتقال و پرداخت پول ، از جمله پرداخت های داخل و بصورت آنلاین با کارت های بدهی و اعتباری ، که می تواند چندین روز طول بکشد تا به حساب های هدف برسید.

اخبار مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

طبق پیشنهادات جدید SPA ، انتقال با زمان واقعی می تواند با استفاده از کارت پرداخت فوری یا برنامه تلفن هوشمند – به همان روشی که ما با استفاده از مخاطب یا قابلیت های تماس با ما در تراشه های معمولی و PIN بدهی یا کارت های اعتباری ، در فروشگاه ها در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهیم. امروز.

طراحی شده برای نشان دادن امکان این روش پرداخت جدید در فروشگاه ، پیشنهادات SPA رویکردی را نشان می دهد که مطابق با استانداردهای EMV موجود است و از ترمینال های پرداخت موجود که قبلاً بطور گسترده اتخاذ شده و بهره برداری می شود ، بهره می برد. اروپا

از این کار فواید قابل توجهی وجود دارد. با شروع پرداخت فوری در POS با استفاده از کارت پرداخت یا برنامه صادر شده توسط بانکها ، مصرف کنندگان نه تنها از روان بودن ، راحتی و آشنایی با پرداخت های مبتنی بر کارت معمولی بهره مند می شوند بلکه در نحوه پرداخت آنها انتخاب بیشتری خواهند داشت. بازرگانان می توانند از زیرساخت های POS موجود بهره بگیرند ، در حالی که بانک ها از برنامه دسترسی به کارت و همزیستی بهره مند می شوند.

اخبار مرتبط  بازار رستوران های سریع و گاه به گاه سریع به 209.1 میلیارد دلار ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 10.6٪ CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

آلن مارتین، رئیس جمهور در SPA ، که نویسنده مقاله است ، توضیح داد: “با نشان دادن چگونگی امکان گسترش گزینه های پرداخت فوری اروپا به فضای خرده فروشی ، پیشنهادات ما هنر ممکن را نشان می دهد. هدف آنها ایجاد اشتیاق برای چنین راه حل در بین بسیاری از خرده فروشان است – بیشتر علاقه و ایجاد بحث در صنعت پرداخت گسترده تر.

اخبار مرتبط  نام های Resideo جف فرانک معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری در محصولات

SPA خوشحال خواهد شد که با علاقه مندان برای پیگیری این مباحثات همکاری کند و در ایجاد راه حل پرداخت اروپایی مبتنی بر انتقال اعتبار فوری کمک کند.

خلاصه داستان دقیق تر و مقاله کامل در اینجا موجود است

درباره انجمن پرداخت هوشمند (SPA)

انجمن پرداخت هوشمند (SPA) چالش های اکوسیستم در حال تحول پرداخت را ارائه می دهد ، و رهبری و راهنمایی های تخصصی را برای کمک به صنعت پرداخت ، مؤسسات مالی ، خرده فروشان و کاربران نهایی در آغوش گرفته و فرصت های سیستم های پرداخت هوشمند ، امن و شخصی هوشمند را در آغوش می گیرد. هم اکنون و هم برای آینده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SPA ، به وب سایت ما مراجعه کنید: www.smartpaymentassociation.com.

تماس با مطبوعات:
استفانی د لابریول
[email protected]

SOURCE انجمن پرداخت هوشمند