HARIBO محل کار خود را در کارخانه ایالات متحده ، جشن 100 سالگرد

این شرکت قصد داشت یک مراسم پیشگامانه برای جشن گرفتن با چمنزار دلپذیر جامعه و شرکای اصلی ، اما با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 تصمیم گرفت تا اطلاع ثانوی موکول شود. تیم HARIBO مشتاقانه منتظر ادامه جشن گرفتن نقاط عطف در طول مراحل ساخت است.

“این یک سفر باورنکردنی برای HARIBO بوده است. آنچه در یک آشپزخانه خانوادگی در آغاز شد آلمان اکنون در بیش از 100 کشور در سراسر جهان فروخته می شود و این موقعیت مهمی است که ما می توانیم همزمان با برگزاری 100 سالگرد جشن تولد ایالات متحده را جشن بگیریم. ” هانس گویدو ریگل، شریک مدیریت گروه HARIBO. “با این سرمایه گذاری قابل توجه ، ما از نظر استراتژیک فعالیت خود را برای رشد بلند مدت در ایالات متحده تنظیم می کنیم و به دنبال آینده ای روشن هستیم.”

این تاسیسات بزرگترین سرمایه سرمایه HARIBO در تاریخ خود است و یکی از بزرگترین سرمایه گذاریهای مستقیم توسط یک شرکت بین المللی در سال را نشان می دهد ویسکانسین تاریخ. این پیشگامانه استراتژی HARIBO را برای رشد تجارت جهانی خود در عین پایبندی به میراث و ارزشهای خود برجسته می کند ، که پایه آن یک قرن کیفیت شیرینی سازی و نوآوری است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت را برای محافظت از زخم پای حیوان (PHO-2669)

پس از جستجوی گسترده ، HARIBO Pleasant Prairie را انتخاب کرد تا به دلیل ارزشهای مشترک اعتماد ، کیفیت ، استقبال گرم و اخلاق کار در منطقه ، کارخانه خود را در ایالات متحده فراخواند. این تصمیم با حمایت خستگی ناپذیر دولت این کشور بیشتر محکم شد ویسکانسین، شهرستان کنوشا و روستای چمنزار دلپذیر، و همچنین گستردگی استعداد و زیرساخت های موجود برای مقیاس گذاری با برنامه ها و مسیر رشد HARIBO ارائه شده است.

“این گسترش تولید به آمریکای شمالی، به ویژه ایالات متحده ، واقعاً یک تلاش هیجان انگیز برای ماست ، “گفت: Arndt Ruesges ، مدیر ارشد تولید ، HARIBO از آمریکا.” همکاران ما این تجارت پویا را در طول قرن اول ساخت گام ، که در آلمان در سال 1920. با همدیگر می توانیم قرن آینده رشد HARIBO را تأمین کنیم. “

در آینده در خیابان 122 و Goldbear Dr. واقع شده است ، در حال حاضر تجهیزات هنری HARIBO جدیدترین فناوری را برای بهینه سازی بهره وری و کیفیت کلی در خود جای داده است. این مرکز در 137 هکتار ساخته خواهد شد و تقریباً 500000 فوت مربع خواهد بود.

“ما از اینکه عضو این کشور هستیم خوشحالیم چمنزار دلپذیر جامعه و رشد اقتصادی را در غرب میانه به ارمغان می آورد ” وس صابر، مدیر ارشد مالی ، HARIBO آمریکا. “علاوه بر ما بیش از 300 میلیون دلار سرمایه گذاری ، ما در حال ایجاد حداکثر 385 شغل HARIBO مستقیم در فاز یک و حداکثر 4200 شغل غیرمستقیم پس از اتمام ساخت کامل خود هستیم. “” مهمتر از همه ، ما متعهد هستیم که بخشی از ساختار جامعه باشیم ، بنابراین ما افتخار می کنیم که شریک باشگاه دختران و پسران هستیم کنوشا و بسیاری از موسسات آموزشی در ویسکانسین همانطور که ما روی دانشجویان امروز و نیروی کار فردا سرمایه گذاری می کنیم. “

اخبار مرتبط  لیوو عینک های جدید مسدود کننده نور آبی را برای انتخاب هدیه در فصل تعطیلات به بازار عرضه می کند

مرحله اول ساخت در اواخر سال 2022 به اتمام می رسد. تاسیسات ایالات متحده در ابتدا Goldbears نماد HARIBO را تولید می کند که علاقه مندان بیشتری برای دنبال کردن دارند.

وی گفت: “مشاهده پیشرفت در کارخانه ما ، به ویژه در این سال ، به ما کمک می کند تا میراث افتخارآمیز و محبوبیت روزافزون مارک HARIBO خود را جشن بگیریم.” ریک لابرژ، افسر ارشد عملیات ، HARIBO آمریکا. “ما مشتریان خود را در مرکز هر کاری قرار می دهیم ، و ایجاد تولید در ایالات متحده به ما امکان می دهد تا با برتری به آنها خدمات ارائه دهیم ، از نظر سرعت ، کارایی و نوآوری نیازهای آنها را تأمین می کنیم.”

اخبار مرتبط  صنعت نوشیدنی های الکلی و ارزیابی اثرات COVID-19 2020

درباره HARIBO
HARIBO پیشروترین تولید کننده محصولات gummi در جهان است که مشهورترین آن به خاطر Goldbears محبوب خود است. در سطح جهانی ، این تجارت نزدیک به 7000 همکار استخدام کرده و 16 سایت تولیدی را در 10 کشور اداره می کند. هانس ریگل ، بنیانگذار شرکت ، یک تجارت خانوادگی با یک قرن میراث ، HARIBO را بر پایه کیفیت و ساخت لحظات شادی کودکانه از طریق محصولات خود بنا کرد. HARIBO در سال 1920 تأسیس شده است و مخفف نام موسس و شهری است که شرکت در آن متولد شده است (بن ، آلمان): HAns RIegel BOnn. این شرکت افتخار می کند که عاشقانه هایی بازیگوش ساخته است که به طور مشترک به اشتراک گذاشته می شوند ، بنابراین کودک داخلی ما همیشه می تواند از طریق غذاهای شیرین لذت را تجربه کند. دفتر مرکزی HARIBO در Grafschaft ، آلمان است و دفتر مرکزی آن در ایالات متحده از Rosonte ، Ill. فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.haribo.com مراجعه کنید.

SOURCE HARIBO

لینک های مربوطه

http://www.haribo.com