شرکت JBT رئیس و مدیر عامل برایان دک را منصوب می کند

شیکاگو، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت JBT (NYSE: JBT) امروز اعلام کرد که برایان دک به عنوان رئیس و مدیر ارشد اجرایی منصوب شده است. وی همچنین به عضویت هیئت مدیره انتخاب شده است. آقای دک از آن زمان به عنوان رئیس جمهور موقت و مدیرعامل شرکت JBT خدمت کرده است ژوئن 2020 و قبلاً از سال 2014 به عنوان مدیر ارشد مالی شرکت فعالیت می کرد. انتصابات وی بلافاصله موثر است.

“برایان از زمان پیوستن به JBT در سال 2014 ، و به ویژه به عنوان مدیر عامل موقت در طی چند ماه گذشته ، در ارائه نتایج قوی مالی و عملیاتی بسیار مهم بوده است ، ضمن اطمینان از ایمنی کارکنان ما و رضایت مشتری”. آلن فلدمن، رئیس JBT. “برایان سابقه رهبری قابل احترام و موفقیت در هفت سال گذشته را به عنوان مدیر مالی در JBT به اثبات رسانده است. در طول مدت مسئولیت خود ، JBT سهام سهام خود را بیش از سه برابر شاخص راسل 2000 تحویل داده است. برایان نقش اساسی در توسعه استراتژی JBT باعث افزایش نمونه کارها با بیش از 1 میلیارد دلار استقرار سرمایه با اتمام 16 خرید و نقش اصلی را در تلاشهای افزایش حاشیه شرکت ایفا کرد. برایان چشم انداز جذابی برای آینده JBT دارد و از حمایت مشتاقانه هیئت مدیره برخوردار است. ما مشتاقانه منتظر همکاری با برایان در هدایت JBT در مرحله بعدی رشد خود هستیم. “

آقای دک گفت ، “من می خواهم از هیئت مدیره JBT برای اعتماد به من و تیم رهبری تشکر کنم که JBT را برای رشد مداوم و موفقیت خود قرار می دهیم. من همچنین می خواهم از همکاران JBT خود به خاطر فداکاری خود قدردانی و صمیمانه تشکر کنم کار سخت. در میان یک محیط عملیاتی چالش برانگیز با توجه به همه گیر شدن ، تیم ما بی وقفه برای مشتریان ما تحویل داده است. JBT آینده ای درخشان دارد و من مشتاقانه منتظر پیشرفت قدرتمندمان هستم. با پیشرفت ، JBT همچنان بر ارائه محصولات و خدمات استثنایی متمرکز است به مشتریان خود و ایجاد ارزش پایدار برای سهامدارانمان. رویکرد منضبط ما در زمینه افزایش حاشیه ، نوآوری در محصول و M&A به عنوان یک پایه محکم عمل می کند زیرا ما به تکامل خود از یک تامین کننده تجهیزات به یک شریک راه حل ادامه می دهیم. ”

اخبار مرتبط  128مین نمایشگاه کانتون که از احیای تجارت بین المللی حمایت می کند ، در حال پایان است

شرکت JBT (NYSE: JBT) با تمرکز بر پروتئین ها ، غذاهای مایع و راه حل های سیستم خودکار ، ارائه دهنده راه حل های فن آوری جهانی پیشرو در بخشهای با ارزش بالا از صنایع غذایی و آشامیدنی است. JBT محصولات و سیستمهای پیشرفته را برای مشتریان چند ملیتی و منطقه ای از طریق بخش FoodTech طراحی ، تولید و ارائه می دهد. JBT همچنین تجهیزات و خدمات حیاتی را از طریق بخش AeroTech به مشتریان حمل و نقل هوایی داخلی و بین المللی می فروشد. شرکت JBT تقریباً 6200 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و در بیش از 25 کشور جهان عملیات فروش ، خدمات ، تولید و تأمین منابع را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.jbtc.com مراجعه کنید.

اظهارات رو به جلو

این نسخه شامل گزاره های آینده نگرانه است که در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. اظهارات آینده نگرانه اطلاعاتی با ماهیت غیرتاریخی هستند و در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که توانایی کنترل JBT ندارند. اظهارات رو به جلو شامل موارد دیگر ، بیانیه هایی در رابطه با تأثیر پیش بینی شده همه گیر COVID-19 بر تجارت و نتایج عملیات ما ، برنامه های ما برای کاهش تأثیر همه گیری ، عملکرد مالی آینده ، برنامه های استراتژیک ، برنامه های ما است. برنامه های بازسازی و پس انداز هزینه پیش بینی شده از آن برنامه ها و نقدینگی ما. این خطرات و عدم اطمینان شامل موارد زیر است: مدت زمان ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 و تأثیرات همه گیر بر توانایی ما در فعالیت تجاری و تسهیلات ، بر روی مشتریان ، بر روی زنجیره های تأمین و به طور کلی بر اقتصاد. نوسانات در نتایج مالی ما ؛ تاخیرهای غیرمترقبه یا تسریع در چرخه های فروش ما ؛ وخامت شرایط اقتصادی ؛ اختلال در شرایط سیاسی ، نظارتی ، اقتصادی و اجتماعی کشورهایی که در آنها تجارت می کنیم. تغییر در مقررات تجارت ، سهمیه ها ، عوارض یا تعرفه ها ؛ خطرات مرتبط با خریدهای فعلی و آینده ؛ اثرات احتمالی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا. نوسانات نرخ ارز مشکل در اجرای استراتژی های تجاری ما. افزایش در قیمت انرژی یا مواد اولیه و در دسترس بودن مواد اولیه ؛ تغییر در الگوی مصرف مواد غذایی ؛ تأثیرات بیماری های همه گیر ، بیماری های ناشی از غذا و بیماری های مختلف محصولات کشاورزی ؛ شرایط آب و هوایی و بلایای طبیعی تأثیر تغییرات آب و هوایی و اقدامات حفاظت از محیط زیست ؛ خطرات مربوط به مسئولیت اجتماعی شرکت توانایی ما در انطباق با قوانین و مقررات حاکم بر قراردادهای دولت ایالات متحده ؛ اقدامات تروریستی یا جنگی فسخ یا از دست دادن قراردادهای عمده مشتری و خطرات مرتبط با قراردادهای با قیمت ثابت ؛ ابتکارات تأمین مشتری رقابت و نوآوری در صنایع ما. توانایی ما در تولید و معرفی محصولات و خدمات جدید یا پیشرفته و همگام با پیشرفت های فناوری ؛ مشکل در توسعه ، حفظ و محافظت از مالکیت معنوی ما یا دفاع از ادعای نقض حقوق. ضرر فاجعه بار در هر یک از امکانات و تداوم تجارت سیستم های اطلاعاتی ما. خطرات امنیت سایبری از دست دادن مدیریت کلیدی و سایر پرسنل. مسئولیت احتمالی ناشی از نصب یا استفاده از سیستم های ما ؛ توانایی ما در انطباق با قوانین ایالات متحده و بین المللی حاکم بر عملیات و صنایع ما ؛ افزایش بدهی های مالیاتی ؛ توقف کار؛ نوسانات نرخ بهره و بازده دارایی های بازنشستگی. در دسترس بودن و دسترسی به منابع مالی و سایر منابع ؛ و سایر عواملی که تحت عنوان “عوامل خطر” در آخرین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K و آخرین گزارش سه ماهه شرکت در مورد فرم 10-Q ثبت شده توسط JBT به کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است. علاوه بر این ، بسیاری از خطرات و عدم اطمینان ما در حال حاضر توسط بیماری همه گیر COVID-19 تقویت شده و ادامه خواهد یافت. با توجه به ماهیت بسیار سیال همه گیر COVID-19 ، پیش بینی همه این خطرات و عدم قطعیت ها امکان پذیر نیست. JBT به سهامداران و سرمایه گذاران احتمالی احتیاط می کند که نتایج واقعی ممکن است با نتایج بیان شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. JBT هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ندارد ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، تحولات آینده ، وقایع بعدی یا تغییر شرایط یا غیر آن.

اخبار مرتبط  جایزه Sanna Sleep "بهترین محصول"

سرمایه گذاران و رسانه ها: مگان راتیگان (312) 861-6048

SOURCE JBT Corporation

لینک های مربوطه

http://www.jbtc.com