LG Energy Solution شروع به توقیف جهانی باتری های خانگی خود در نسل بعدی LG RESU می کند

ترکیبی از طراحی ابتکاری و انعطاف پذیری حداکثر ، LG RESU Prime شامل LG RESU10H Prime و LG RESU16H Prime است. سری جدید LG RESU Prime باتری هایی با ظرفیت بالا و پرقدرت از تراکم انرژی پیشرو در صنعت ارائه می دهد ، در حالی که امکان استفاده پایدار از انرژی مورد نیاز را از طریق تلاش های فعالانه آن برای تهیه عادلانه کبالت فراهم می کند. با گذراندن تمام آزمایشات ایمنی که در سخت ترین شرایط انجام شده است ، اثبات شده است که دامنه جدید باعث افزایش ایمنی می شود و در عین حال انعطاف پذیری بیشتری را هنگام نصب ، استفاده و اندازه گیری افزایش می دهد. با داشتن ظرفیت پیشرفته ، قابلیت اطمینان و استفاده از انرژی نوآورانه ، خط جدید LG RESU Prime از سراسر جهان شروع به کار می کند ژانویه 2021.

با بزرگداشت جدیدترین الحاقات به نوآوریهای جامع انرژی این شرکت ، LG RESU Virtual Launch Event LG Energy Solution نشان داد که چگونه هر محصول جدید چشم انداز خود را برای ایجاد زندگی بهتر مجسم می کند. در طول این رویداد ، مدیران بازاریابی و فروش LG Energy Solution از هر کشور با هدایت آنها از طریق یک نمایشگاه مجازی ، ویژگی های پیشرفته LG RESU Prime را به مخاطبان ارائه دادند. علاوه بر این ، پیام های بسیار ارزشمند شرکای بزرگ در هر کشور با تبریک اولین راه اندازی مجازی محصولات جدید LG Energy Solution ، این رویداد را دارای اهمیت بیشتری کرد.

اخبار مرتبط  Thompson Thrift Retail Group اعلام کرد توسعه کشاورزان جوانه جوانه در نزدیکی ققنوس

همراه با LG RESU Prime ، LG Energy Solution از طرح مفهومی LG RESU FLEX رونمایی کرد ، نوآوری در یک مفهوم کاملاً جدید باتری خانگی. RESU FLEX محصولی انعطاف پذیر است که می تواند با پیکربندی واحدهای باتری به روش های مختلف ، یک سیستم باتری با ظرفیت و طراحی دلخواه ایجاد کند. این محصول با سهولت نصب و مقیاس پذیری مشخص می شود و انتظار می رود این محصول در نیمه دوم سال 2021 عرضه شود.

وی گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که از این طیف مورد انتظار که از فناوری های کلاس جهانی این شرکت استفاده می کند و پیشگام بسیاری از رویکردهای جدید برای راه حل های باتری خانگی هستند استفاده می کنیم.” یانگ جون شین، معاون ارشد تجارت ESS ، LG Energy Solution. “ما فوق العاده هیجان زده هستیم که شاهد هستیم و کشف خواهیم کرد که چگونه این نوآوری یک سبک زندگی متفاوت و ایمن را ارائه می دهد که ارزش و تجربیات جدیدی را به فضای باتری خانه می آورد.”

اخبار مرتبط  وپورسو ویدیوی "با هم می توانیم!" را منتشر کرد. (با هم می توانیم!) برای ایجاد اعتماد و توانمند سازی جامعه vaping

در همین حال ، LG Energy Solution از LG Chem شروع به کار کرد 1 دسامبرخیابان، در حال جهش برای تبدیل شدن به یک شرکت راه حل انرژی پیشرو مبتنی بر بهترین فن آوری پیشرفته باتری لیتیوم یون و دانش فنی انباشته است. با تولید جدید LG RESU ، LG Energy Solution همچنان سهم بازار خود را در بازارهای باتری خانگی استرالیا گسترش می دهد و برای تقویت موقعیت جهانی شماره 1 خود تسریع می کند.

درباره LG Energy Solution

LG Energy Solution یکی از بزرگترین تولیدکنندگان باتری لیتیوم یون در جهان است که دارای جایگاه برتر بازار در باتری های پیشرفته برای مقیاس شبکه ، ذخیره سازی مسکونی و برنامه های کاربردی خودرو است. فناوری پیشرفته باتری لیتیوم یون ما محصول تجربه اندوخته ای در زمینه تولید و تولید باتری های متحرک و باتری های با فرم بزرگ برای سیستم های ذخیره سازی خودرو و انرژی (ESS) است. تعهد LG Energy Solution به رهبری فناوری همراه با فرآیندهای کارآمد و با کیفیت بالا تولید باتری هایی می کند که بالاترین سطح ایمنی ، عملکرد و قابلیت اطمینان را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باتری ESS LG Energy Solution ، به اینجا مراجعه کنید www.lgessbattery.com.

اخبار مرتبط  شرکت دریایی پینگتان نتایج مالی را برای سه ماهه دوم منتهی به 30 ژوئن سال 2020 گزارش داد

درباره باتری خانگی RESU

RESU مخفف Residential Energy Storage Unit است و محلول باتری خانگی LG Energy Solution است. سری RESU LG Energy Solution به دلیل نوآوری و فناوری پیشرفته ، اندازه جمع و جور و نصب آسان تحسین می شود. انواع مختلفی از مدل ها و مدل ها برای تأمین نیازهای مختلف مشتریان با توجه به توان و ظرفیت در دسترس است.

SOURCE LG راه حل انرژی

لینک های مربوطه

http://www.lgessbattery.com/