مقصد New South Wales – Shoalhaven: تاکستان های کنار اقیانوس

با یک طرف گسترده اقیانوس و از طرف دیگر کوه های سر به فلک کشیده ، منطقه شراب Shoalhaven در بهترین حالت جاده دیدنی را ارائه می دهد. از سیدنی در امتداد Grand Pacific Drive بروید – یکی از آنها استرالیا زیباترین مسیرهای سفر جاده ای – برای کشف 18 کارخانه شراب سازی ، 100 ساحل خارق العاده و پارک های ملی باورنکردنی در یکی از بکرترین مناطق ساحل جنوبی نیو ساوت ولز.

نوشیدن

Shoalhaven است نیو ساوت ولز تنها منطقه شراب ساحلی ، یک مکان کاملاً ایده آل برای پرش از تاکستان به تاکستان. سفر وینو را در Gerringong در Crooking River Wines ، واقع در دره ای با منظره کوه و اقیانوس ، آغاز کنید و قبل از اینکه به بری بروید تا از درب انبار در Silos Estate بازدید کنید و نسیم های خنک دریایی منطقه Shoalhaven را درست در لیوان بچشید. در Shoalhaven Heads ، از کارخانه شراب سازی Coolangatta Estate ، که در سال 1822 توسط محکومان در دامنه کوه Coolangatta ساخته شده است ، و Winery Two Figs که از منظره پانوراما رودخانه Shoalhaven برخوردار است بازدید کنید. در Ulladulla ، در کنار املاک Cupitt’s Estate ، همراه با درب انبار ، آبجوسازی و فروشگاه های داخلی ، به نوشیدن شراب های آب و هوای خنک در بالای تپه علفی رد شوید.

اخبار مرتبط  LLC کاملا فعال CBD را با قیمت پایین تر محصول در دسترس نگه می دارد

بخور

Shoalhaven بخشی از است استرالیا ساحل صدف ، به این معنی که می توان از بهترین صدف های جهان در اینجا نمونه برداری کرد ، و مستقیماً از آبهای شفاف خارج می شود. در Shoalhaven Heads ، تجربه عالی صدف خوراکی در Bangalay Dining را برای نمونه رزرو کنید سنگ سیدنی صدف ها با شراب و نوشیدنی های محلی جفت می شوند ، یا از آنها بازدید می کنید جیم وایلد مزرعه صدف برای پیوستن به تور و نمونه گیری از دوتایی هایی که تازه از دریا رد شده اند. بازدید کنندگان پیدا خواهند کرد غذاهای دریایی جذاب تر در Mollymook در ریک استین در Bannisters – در مورد مناظر خوشبو کننده ماهی قزل آلا سریلانکا یا بولایبای غنی در کنار مناظر صخره ای اقیانوس فکر کنید. برای صرف غذای خوب در کنار انگورها ، رستوران Cupitt’s Estate منوهای تولیدی ، تجربه های شراب و پنیر ، همراه با پیتزاهای چوبی را در چمنزارهای آفتاب گیر ارائه می دهد. در داخل کشور ، برای صرف ناهار مجلل در Small Town از خیابان های میراث میلتون دیدن کنید. متفکر ، کرایه گیاهخواری در Pilgrims ؛ و غذای paddock to the plate در Milk Haus در وودستاک. نزدیکتر به سیدنی ، بری انواع مختلفی از غذاهای مدرن را تجربه می کند – کلاسیک های بیسترو فرانسوی را با پیچ و تاب و ساحل در Queen St Eatery و نان و شیرینی های مایه ترش ارگانیک در شیرینی فروشی Milkwood را امتحان کنید.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Mile High جایگزین جدید کیفیت از وب شارلوت را استخدام می کنند

بازی

Shoalhaven دارای بیش از 100 ساحل خیره کننده است ، بنابراین سواحل کافی برای شنا ، گشت و گذار ، تخته پارو ، به علاوه کایاک در ورودی ها و خورهای آرام منطقه وجود دارد. خلیج جرویس نه تنها به دلیل سفیدترین ماسه های خود در جهان ، بلکه همچنین به دلیل زندگی دوستانه دریایی که در آبهای نیلگون و خزنده زندگی می کنند ، مشهور است. سفر با ساحل با Jervis Bay Wild برای دیدن دلفین ها و نهنگ ها ، یا رفتن به زیر آب با Dive خلیج جرویس. پارک های ملی Shoalhaven ارتباط عمیقی با زمین فراهم می کند. پیاده روی به استخرهای سنگی ، حیوانات بومی را در پارک ملی Booderee مشاهده کنید. یا گیاهان و جانوران بومی را در باغ گیاه شناسی Booderee ، تنها باغ های گیاهان متعلق به بومیان در استرالیا. از صخره ها ، سرزمین های اصلی و سواحل آفتابگیر پارک ملی مورامارنگ کاوش کنید ، جایی که ناظران پرندگان می توانند شاهین ها و عقاب های دریایی را ببینند و بازدید کنندگان می توانند از ساحل ماهی بگیرند.

اقامت کردن

اخبار مرتبط  دادخواستهای خیابانی کیموس پرونده فدرال دادخواست علیه فدرال والی را اعلام کرد که رفتارهای تبعیض آمیز شراب سازی های نپا را در طرح بازگشایی متهم می کند

Shoalhaven از اقامتگاه های بوشلند گرفته تا هتل های بوتیک از هر نوع اقامت شیک برخوردار است. در چادرهای لوکس و جذاب در کمپ Paperbark در خلیج Jervis نوازش کنید. یک پناهگاه کنار ساحل در Bangalay Luxury Villas at Shoalhaven Heads پیدا کنید. یا در Bannisters by the Sea در Mollymook از منظره های صخره ای بازدید کنید. بازدید کنندگان می توانند همچنین در یکی از پارک های ملی کمپ یا کابین رزرو کنید و با کانگوروهای محصور در طبیعت بیدار شوید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت sydney.com مراجعه کنید

SOURCE مقصد New South Wales

لینک های مربوطه

https://www.visitnsw.com