مارک های Utz خرید شرکت نمونه کارها Insignia Truco Enterprises را به پایان رساند

CREEK WALNUT CREEK ، کالیفرنیا.، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Insignia Capital Group امروز اعلام کرد که فروش قبلی اعلام شده Truco Enterprises (“Truco” یا “Company”) را به مارک های Utz (NYSE: UTZ) در معامله ای با ارزش تقریبی 480 میلیون دلار به صورت نقدی

Truco سازنده برجسته چیپس تورتیلا ، سالسا و سسو است که با نام تجاری On The Border The (“OTB”) به فروش می رسد. Insignia Capital Group در سال 2014 برای کمک به شرکت در گسترش جای توزیع و راه اندازی نوآوری در محصول جدید ، در Truco سرمایه گذاری کرد. Insignia و Truco با هم سرمایه گذاری های قابل توجهی در زمینه فروش و R&D انجام دادند که در شش سال گذشته EBITDA را سه برابر تنظیم کرد. وی گفت: “ایجاد همکاری واقعی با تیم Truco برای ایجاد این نتیجه استثنایی برای همه ذینفعان شرکت بسیار جالب بوده است.” دیوید لوو، مدیر عامل گروه Insignia Capital Group. “ما اعتقاد داریم که Utz یک مدیر استثنایی در نام تجاری خواهد بود زیرا Truco در مرحله بعدی رشد خود اجرا می کند.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم توزیع دی اکسید کربن را برای رشد گیاهان توسعه می دهد (CCT-4364)

Insignia همچنان به دنبال فرصت های بیشتر برای مشارکت با شرکت های بخش مواد غذایی CPG برای استفاده از تخصص خود برای کمک به آنها در سرعت بخشیدن به رشد است.

هریس ویلیامز و شرکت به عنوان مشاور مالی انحصاری و Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی Truco Enterprises و Insignia Capital Group عمل کردند. گلدمن ساکس به عنوان مشاور ارشد مالی در این زمینه فعالیت کرد مارک های Utz، بانک آمریكا به عنوان مشاور مالی عمل كرد و كوزن اوكانور به عنوان مشاور حقوقی خدمت كرد مارک های Utz، شرکت

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت بسته بندی شیر تا سال 2026

درباره Truco Enterprises
Truco یکی از توسعه دهندگان و بازاریاب های برجسته چیپس تورتیلا ، سالسا و سکو با نام تجاری On The Border® است. محصولات این شرکت در سطح کشور از طریق خرده فروشی های مواد غذایی ، فروشگاه های کلوپ و بازرگانان انبوه به فروش می رسد. Truco Enterprises دارای مجوز انحصاری مارک On The Border® برای محصولات غذایی است که از طریق خرده فروشی به فروش می رسد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.ontheborderchips.com مراجعه کنید. Truco Enterprises یک شرکت نمونه کارها از Insignia Capital Group است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار کفش های تاکتیکی ارزش 2.37 میلیارد دلار تا سال 2027

درباره گروه سرمایه Insignia
Insignia Capital Group یک است منطقه خلیج سانفرانسیسکو شرکت سهامی خاص متمرکز بر شرکتهای بازار متوسط ​​است. Insignia با بنیانگذاران شرکت و تیم های مدیریتی برای کمک به رشد و دستیابی به پتانسیل واقعی تجارت همکاری می کند. مدیران شرکت تجربه قابل توجهی در ایجاد مشاغل در بخشهای خدمات مصرفی و تجاری دارند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.insigniacap.com مراجعه کنید.

SOURCE Insignia Capital Group

لینک های مربوطه

insigniacap.com