TC Studios و Shadowlight با هم ادغام می شوند و یکی از بزرگترین استودیوهای خلاق در کشور را ایجاد می کنند

LANCASTER ، پا، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – TC Studios ، LLC ، پیشرو در ارائه عکاسی تجاری و ویدئویی ، تار سایه گروه با مسئولیت محدود را به دست آورد ، همچنین یک پیشرو در صنعت است. این ترکیب یک استودیوی تجاری پیشرو ایجاد می کند که در سراسر کشور از مارک های برتر خدمات می گیرد. نتیجه این کار یک تیم متشکل از تقریباً 65 حرفه ای خلاق و 135000 فوت مربع فضا است که شامل یک مرحله صدا 10،000 فوت مربع برای تولید پویا فیلم است.

ادغام هر دو استودیو طی چند ماه آینده انجام خواهد شد. TC Studios به استودیوی موجود Shadowlight در محل جدید نقل مکان می کند لئولا ، پنسیلوانیا تد کلمنتس، که قبلاً یکی از مالکان استودیوی TC و یکی از اعضای سابق تیم سابق در Shadowlight بود ، به عنوان مدیر عامل شرکت واحد ترکیب خواهد شد. فیل و کریستن هیستند، مالکان مشترک Shadowlight ، از استودیو در مرحله انتقال پشتیبانی می کنند و به مشتری در آینده به طور مورد نیاز پشتیبانی می کنند. انتظار داریم واحد تجاری ترکیبی در سال 2021 مورد تجدید مارک قرار گیرد. “مشتریان ما همچنان کیفیت تولید محتوایی را که انتظار داشتند از هر دو استودیو دریافت کنند ، خواهند داشت و می توانند با متخصصان خلاق و با استعدادی که با آنها کار کرده اند همکاری کنند. گذشته ، “اظهار داشت تد کلمنتس، مدیر عامل.

اخبار مرتبط  هیئت رئیسه USPS کمیته نامه انتخاب دو حزب را اعلام کرد

اظهار نظر بیشتر در مورد ادغام ، تد کلمنتس، مدیرعامل این نهاد ترکیبی ، گفت: “من نمی توانم از هدایت این تیم فوق العاده با استعداد ، فداکار و خلاق ، هیجان زده و افتخار بیشتری داشته باشم. من اطمینان دارم که این ترکیب مشتریان فعلی ما را به طور مثبت توسعه می دهد و درهای بسیاری را باز می کند. ما مشتاقانه منتظر گردهم آوردن بهترین عکاسان سبک زندگی در کلاس ، تیم های طراحی و ساخت داخلی ، تیم تولید ویدیو و سازندگان درجه یک CGI هستیم. همه این اعضای تیم که در کنار هم کار می کنند ، ما را قادر می سازد پیشرو خالق محتوا برای دارایی های رسانه ای مشتریان ما. من می خواهم از فیل و کریستن که در اوایل کارم فرصتی به من دادند ، برای آموزش و راهنمایی من ، و همچنین همه کمک های آنها به این صنعت ، تشکر کنم. “

اخبار مرتبط  CBD سوزی با کمپین ویدیویی جدید شفاف می شود

فیل هیستند، یکی از مالکان Shadowlight ، اظهار داشت ، “من و کریستن بسیار افتخار می کنیم به مشاغلی که طی بیست سال گذشته ایجاد کرده ایم. ما یک تیم عالی داریم که عکاسی از سبک زندگی با کیفیت را برای مشتریان خود تولید کرده است. ما سپاسگزاریم به کارمندان و مشتریان خود برای پشتیبانی آنها اطمینان داریم که ترکیبی از این دو کسب و کار ، تحت رهبری تد کلمنتس، که بیش از بیست سال است که آنها را می شناسیم ، به نفع هر دو مشتری ما خواهد بود. این ادغام به من و کریستن اجازه می دهد تا از مشاغل مورد علاقه خود پشتیبانی کنیم و در عین حال مراحل اولیه بازنشستگی را با مسافرت و گلف بیشتر به حرکت در آوریم. “

درباره TC Studios، LLC
استودیوی TC ، LLC ، در سال 2007 تاسیس شد ، یک استودیوی کامل خدمات واقع در لنکستر ، پنسیلوانیا، متخصص در عکاسی و فیلمبرداری از سبک زندگی برای تبلیغات خرده فروشی و بازاریابی. ماموریت ما همیشه ایجاد خلاق ترین تیم برای همکاری و پیشی گرفتن از اهداف و انتظارات بازاریابی مشتریان بوده است.

اخبار مرتبط  واکسن های آنفولانزای فصلی اکنون در داروخانه های غول پیکر موجود است

درباره گروه سایه ، با مسئولیت محدود
گروه سایه ، با مسئولیت محدود. بیش از بیست سال است که به عنوان یک شرکت راه حل های بصری با خدمات کامل متخصص در محصولات خانه و سبک زندگی ، تجارت می کند و دیدگاه های مشتریان را به واقعیت تبدیل می کند. Shadowlight با بزرگترین مارک ها و آژانس ها برای ایجاد عکاسی برتر ، تولیدات ویدئویی ، تصاویر CGI عکس واقعی ، انیمیشن ها و برنامه های تعاملی کار می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد TC Studios، LLC، the shadowlight group، Ltd، یا این معامله ، لطفاً یکی از موارد زیر را با ایمیل ارسال کنید:

تد کلمنتس (مدیر ارشد اجرایی)

[email protected]

یا

مونا پریس دیویس (مدیر فروش و بازاریابی)

[email protected]

SOURCE TC STUDIOS ، LLC