Wunong Net Technology قیمت گذاری پیشنهادات اولیه را اعلام می کند

شنژن ، چین، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Wunong Net Technology Co. Ltd. (“Wunong” یا “شرکت”) (Nasdaq: WNW) ، یک شرکت تجارت الکترونیکی با استفاده از یک بستر نوآورانه برای فروش بی شمار محصولات غذایی ، امروز قیمت گذاری را اعلام کرد عرضه اولیه آن 5،000،000 سهم از سهام عادی خود با قیمت 5.00 دلار آمریکا در هر سهم برای عموم مردم 25000،000،000 دلار آمریکا درآمد ناخالص وونونگ علاوه بر این ، پذیره نویسان 999910 سهم عادی از سهامدار فروشنده را به قیمت خریداری کرده اند 4،999،550 دلار آمریکا در کل 29،999،550 دلار آمریکا در کل درآمد ناخالص از این پیشنهاد.

انتظار می رود سهام عادی معاملات خود را در بازار سرمایه نزدک آغاز کنند 15 دسامبر 2020 تحت نماد “WNW”. انتظار می رود که این پیشنهاد بسته شود 17 دسامبر 2020، به شرط بسته شدن عرف

بوستد اوراق بهادار ، LLC و شرکت درخشان نورتون اوراق بهادار شرکت محدود به عنوان پیش نویس برای این پیشنهاد تعهد شرکت عمل می کنند.

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شد و از تاریخ 14 دسامبر 2020.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید این اوراق بهادار نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی

اخبار مرتبط  کیمبرلی-کلارک جان د. کالور را به عنوان اعضای هیئت مدیره نامگذاری می کند

این پیشنهاد فقط به وسیله دفترچه ارائه شده است. یک نسخه از دفترچه نهایی مربوط به پیشنهاد را می توانید ، در صورت موجود بودن ، از Boustead Securities، LLC ، از طریق ایمیل دریافت کنید: [email protected] یا با تماس با +1 (949) 502-4409 یا نامه استاندارد در Boustead Securities، LLC، Attn: بازارهای سهام ، 6 سرمایه گذاری ، مجموعه 395 ، ایروین ، کالیفرنیا 92618 ، ایالات متحده آمریکا. علاوه بر این ، یک نسخه از اعلامیه نهایی مربوط به پیشنهاد را می توان از طریق وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov دریافت کرد.

اخبار مرتبط  CASETiFY یک مجموعه الهام گرفته از ناسا را ​​راه اندازی می کند

درباره شرکت Wunong Net Technology Co. Ltd

Wunong Net Technology Co. Ltd به عنوان یک شرکت تجارت الکترونیکی خرده فروشی محصولات غذایی فعالیت می کند. این شرکت به فروش مواد غذایی سبز ، غذای ارگانیک ، محصولات غذایی میراثی ، محصولات بدون آلودگی و غیره می پردازد. ایمنی غذا ، کیفیت محصول و پایداری از ارزشهای اصلی این شرکت است. وونونگ متعهد است تا محصولات غذایی ایمن ، باکیفیت ، مغذی ، خوشمزه و اصلاح نشده از نظر ژنتیکی را از طریق مجموعه تامین کنندگان معتبر و شناخته شده به مشتریان خود ارائه دهد.

بیانیه های آینده نگر

اظهارات در این بیانیه مطبوعاتی در مورد انتظارات ، برنامه ها و چشم اندازهای آینده ، و همچنین هرگونه اظهارات دیگر در مورد موضوعاتی که واقعیت تاریخی نیستند ، ممکن است “اظهارات آینده نگرانه” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 باشد. این اظهارات شامل اظهاراتی در رابطه با تاریخ شروع معامله و تاریخ های بسته شده می باشد. کلمات “پیش بینی” ، “باور” ، “ادامه” ، “می تواند” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “برنامه ریزی” ، “بالقوه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” “باید” ، “هدف” ، “اراده” ، “می خواهد” و عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است ، اگرچه همه عبارات آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند. نتایج واقعی ممکن است به طور عمده با نتایج ذکر شده توسط چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه در نتیجه عوامل مختلف مهم متفاوت باشد ، از جمله: عدم اطمینان مربوط به شرایط بازار و تکمیل پیشنهاد عمومی با شرایط پیش بینی شده یا به طور کلی ، و سایر عوامل مورد بحث در بخش “عوامل خطر” در دفترچه اولیه ثبت شده در SEC. هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این گزارش صحبت می کند و شرکت به طور خاص از هرگونه تعهد به روزرسانی هرگونه بیانیه آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

اخبار مرتبط  Ultra Luxury Line Skincare Line CIREM کاهش قیمت را در پاسخ به COVID-19 اعلام می کند

منبع Wunong Net Technology Co. Ltd.