چهار نکته مهم در مورد شستن دست ها

SAO PAULO ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – دست ها مسیر اصلی برای شیوع بیشتر بیماری های عفونی در نظر گرفته می شوند. شستن دست ها آسان و ساده است ، اما اغلب مورد غفلت قرار می گیرد ، که این یک نکته مهم مورد توجه است. تمیز نگه داشتن آنها یک اقدام مهم و مؤثر برای جلوگیری از آلودگی است. بنابراین ، آژانس ملی نظارت بر سلامت (آنویزا) توصیه می کند علاوه بر استفاده منظم از ژل الکل به عنوان جایگزینی برای جلوگیری از انتقال از یک ماده تمیز کننده موضعی مانند صابون مایع یا نوار برای بهداشت بهداشت استفاده کند. میکروارگانیسم ها از طریق دست.

دکتر Flávia Ador ، رئیس متخصص پوست و مو در برزیل ، توصیه می کند: “ایده آل این است که دستان خود را همیشه بعد از دست زدن به هرگونه مواد مشترکی و قبل از تماس با غذا و مردم بشویید.”

استفاده از صابون یا استفاده از الکل ژل به سرعت کافی نیست ، باید در مورد بهداشتی مؤثر اقدامات احتیاطی را رعایت کرد.

  • از لوازم جانبی خلاص شوید – برداشتن لوازم جانبی ضروری است. شستن دست ها با انگشتر ، ساعت و دستبند کافی نیست ، زیرا این موارد ممکن است حاوی میکروارگانیسم هایی باشد که با شستشوی معمولی بیرون نمی آیند. برای ضد عفونی کردن آنها ، لازم است از پارچه ای که با الکل یا صابون مرطوب شده است استفاده کرده و اشیاء را با دقت پاک کنید و به آنها اجازه دهید به طور طبیعی خشک شوند. شستن آنها نیز مناسب خواهد بود.
  • از قانون 20 ثانیه استفاده کنید – توصیه این است که دستان خود را حداقل 20 ثانیه با آب و صابون بشویید. انجام حرکات دایره ای و شستشوی همه مناطق بسیار مهم است – از جمله پشت ، کف دست ، انگشت شست ، ناخن و مچ دست. سپس صابون را زیر آب جاری خارج کنید.
  • ژل الکل یا صابون؟ – ژل الکل به یک جایگزین جذاب در بین محصولات بهداشتی تبدیل شده است. با این وجود ، در صورت عدم وجود مکان های قابل دسترسی برای شستن دست ها ، باید از آن به عنوان گزینه استفاده شود. دکتر فلویوی توضیح می دهد: “الکل ژل نباید بهداشت را با آب و صابون جایگزین کند ، زیرا از بین بردن کثیفی همیشه با شستشو کامل تر و مؤثر است.”
  • صابون ضد عفونی کننده – صابون های ضد عفونی کننده ، مانند Soapex® ، تولید شده توسط Galderma ، در شرایطی که کاهش طولانی تر میکروارگانیسم ها ضروری باشد ، نشان داده می شود (*S. اورئوس، E. coli، P. aeruginosa و سالمونلا) برای پوست مضر است. پزشک توضیح می دهد: “با این وجود ، نباید از این نوع محصول به طور مداوم استفاده شود تا اثر خود را از دست ندهد: پیروی از راهنمایی متخصص پوست در مورد استفاده مداوم از اهمیت برخوردار است.”
اخبار مرتبط  مراقبت از چمن سبز ویرجینیا اهداهای COVID-19 را اعلام کرد

سرانجام ، دکتر فلویا یادآوری می کند که “شستن مکرر ، صرف نظر از coronavirus جدید ، همیشه توصیه می شود”.

درباره Soapex

Soapex® صابون ضد عفونی کننده خامه گالدرما است که میکروارگانیسم ها را تمیز و از بین می برد (*S. اورئوس، E. coli، P. aeruginosa و سالمونلا) بدون خشک شدن ، برای سلامتی مضر است. این ماده برای پاک کردن موثر پوست ایجاد شده است. استفاده از آن نباید مداوم و روتین باشد زیرا میکروارگانیسم ها در برابر ترکیبات ضد عفونی کننده صابون مقاومت ایجاد می کنند و باید از نظر پزشک متخصص پوست پیروی کنند.

اخبار مرتبط  مراکز خونی و رشته فرنگی Versiti و شرکت با تشکر از اهدا کنندگان خون

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت مستقل جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 ایجاد شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان وجود دارد. این شرکت با دارا بودن سبد گسترده ای از داروهای بدون نسخه ، راه حل های زیبایی و مصرف کننده ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای سلامتی پوست افراد را در طول زندگی خود برآورده سازد. گالدرما پیشگام در تحقیقات و توسعه راه حل های علمی تعریف شده و از نظر بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه نمایید.

اخبار مرتبط  مشاغل محلی در مرکز باغ ساحل جنوبی کاشت در طول COVID-19 را نگه می دارد

منبع گالدرما

منبع گالدرما

پاسخی بگذارید