OmaviDates ارزش غذایی مغذی یک میوه باستانی را برای مصرف کنندگان مدرن به ارمغان می آورد

PALM DESERT ، کالیفرنیا، 14 دسامبر 2020 / PRNewswire / – همانطور که به پایان یک سال دیگر می رسیم ، بسیاری از افراد در مورد سلامتی و سلامتی خود تأمل می کنند و درباره اهداف خود در سال 2021 فکر می کنند. در این سال ، در اینجا یک سوپرفود به راحتی قابل دسترسی است که نباید نادیده گرفته شود. خرما Medjool Rutab مملو از مواد مغذی است و فقط با افزودن دو یا سه بار در روز در برنامه روزانه می توانید از مزایای آن استفاده کنید. با انتشار کلمات ، خرما به هضم غذا کمک می کند زیرا فیبر زیادی دارد. با این حال ، فیبر همچنین می تواند برای کنترل قند خون و جلوگیری از جهش سطح بلافاصله بعد از غذا مفید باشد. خرمای Medjool Rutab با وجود عطر و طعم شیرین و مه آلود ، در واقع دارای شاخص گلیسمی پایین است ، بنابراین می تواند آن دندان شیرین را بدون از بین رفتن قند اشباع کند.

این ابرغذای باستانی مدتهاست که در سراسر جهان برای تقویت ایمنی بدن ، کاهش فشار خون بالا و حفظ توده استخوان مورد استفاده قرار گرفته است. که قدیمی ترین میوه ثبت شده محسوب می شود ، شواهد باستان شناسی وجود دارد که نشان می دهد خرما بین رودخانه های دجله و فرات رشد کرده است 3000 ب.C

خرما Medjool در دهه 1900 به آمریکا آورده شد و مزارع خرما در آن رونق گرفت آریزونا و کالیفرنیا. یک شرکت که همچنان به تولید میوه های خشک با بهترین کیفیت می پردازد ، OmaviDates است. با توجه به سلامتی و سلامتی ، OmaviDates میوه خشک آنها را به صورت ارگانیک تولید می کند ، بدون استفاده از مواد نگهدارنده یا GMO. خرمای Medjool Rutab با منابع اولیه تهیه می شود و حاوی 30-45٪ رطوبت در هر میوه است ، احساسی کاملاً نرم ، جویدنی و رضایت بخشی به دهان می دهد ، همچنین طعمی غنی ، کارامل مانند به شما می افزاید که بسیار عمیق تر از بسیاری از انواع دیگر است.

عمر الهالفی – مدیر عامل شرکت Omavi Dates گفت:

“با رشد صنایع مولتی ویتامین ، مکمل ها و تقویت کننده های رژیم غذایی مصنوعی ، این دیوانه کننده است که برخی از مردم هنوز نتوانسته اند مقدار خوبی از خرما با کیفیت بالا را کشف کنند. آنها مکمل های طبیعی روزانه خود طبیعی هستند ، که به صورت ارگانیک در خورشید ، مملو از آنتی اکسیدان و مواد مغذی – و آنها نیز طعم خوشمزه ای دارند! ما علاقه زیادی به تهیه یک میان وعده روزانه لذت بخش برای مصرف کنندگان داریم که دارای حداکثر فواید سلامتی نیز می باشد ، بنابراین بسیار مراقب هستیم که محصولات ارگانیک خود را در شرایط عالی ارائه دهیم ، با مواد مغذی ، طعم و بافت همه حفظ شده است. ”

بنابراین ، هنگام بررسی راه های تقویت سلامتی و سلامتی خود ، مقداری خرما Medjool خریداری کنید و روزانه دو یا سه غذا بخورید تا از مزایای این تقویت کننده سلامت طبیعی باستان بهره مند شوید.

خرما Medjool را از اینجا بخرید:
https://omavidates.com

با ما تماس بگیرید

[email protected]

تصاویر مرتبط

سلام. jpeg

سلام

لینک های مربوطه

خانه

خرید کنید

منبع OmaviDates

اخبار مرتبط  مدیر اجرایی سابق و مشاوران عمومی استرز به هیئت مدیره ایمن SOBR عضویت دارد