فعال ماری جوانا Ed “NJWeedman” Forchion اعلام کرد اصلاحیه قانون اساسی NJ / NYE دود کردن و افتتاح درمانگاه شهروندان در NJWeedman’s Joint

TRENTON ، N.J.، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – اگر نمی توانید آنها را شکست دهید ، به آنها بپیوندید؟ خوب نوعی نیوجرسی مهمترین مخالف قانون جدید ایالت ، که “حشیش تنظیم شده” را قانونی می کند در حالی که ماری جوانا را جرم انگاری می کند ، یک بند برای ورود به آن پیدا کرده است. اد “NJWeedman” Forchion اعلام کرده است NJ / NYE اصلاح قانون اساسی برای قانونی کردن دود ماری جوانا در او برگزار شود مشترک NJWeedman بر 31 دسامبر 2020. مراسم ‘مشترک’ شب سال نو افتتاح رسمی مراسم جشن او را جشن می گیرد درمانگاه شهروند بر 1 ژانویه 2021 در محل فروشگاهش ، درست روبروی خیابان سالن ترنتون. گلدان ، همانطور که حامیان قدیمی آن را با محبت می نامند ، رسماً قانونی می شود 1 ژانویه 2021 که در نیوجرسی، و بدون وجود هیچ دستورالعمل مشخص برای اجرا ، Forchion در تلاش است بذرهای خود را محکم در خاک قانونی جدید Garden State بکارد.

NJ / NYE اصلاح قانون اساسی برای قانونی کردن دود ماری جوانا در خارج از منزل در مشترک NJWeedman در 322 E. State St. که در ترنتون. ظرفیت این رویداد زنده به دلیل محدودیت های Covid محدود خواهد بود ، اما از طریق چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی از جمله IGTV درnjweedman و IGTV درnjweedmans_joint بصورت آنلاین پخش جریانی خواهد شد. فورچیون از دوستداران قانونی سازی فراگیر دعوت می کند تا هنگام تحویل سال بزرگ در جشن بزرگ ، آن را با خود روشن کنند!

اد “NJWeedman” Forchion و شریک زندگی اش ، دبی مادایو از اخیر اخبار بین المللی را به دام انداخته و مواضع خود را ابراز کرده اند نیوجرسی گرایش به سیاست علف های هرز. در حالی که مادایو دادخواست Change.org را راه اندازی کرده و درخواست آن را داده است فرماندار فیل مورفی به NJWeedman’s Joint مجوز حشیش تفریحی اعطا کنید ، (به https://www.change.org/p/phil-murphy-demand-gov-phil-murphy-grant-njweedman-s-joint-a-rererective- شاهدانه حشیش مراجعه کنید) ، فورچیون موضع تهاجمی تری را اتخاذ کرده و از آن شکایت کرده است ایالت نیوجرسی، (مورد 3: 20-cv-16582-PGS-TJB FORCHION v. MURPHY در: http://njweedman.com/Federal_Cannabis_lawsuit.pdf).

فورچیون دولت را به طعمه گذاری و تغییر قوانین متهم می کند که از نظر وی منجر به این قانون شده است نیوجرسی شهروندان به عنوان قانونی کردن ماری جوانا ، برای قانونی شدن یک صنعت شاهدانه شرکت های بزرگ ، قفقازی اداره می شوند. فورچیون خاطرنشان می کند که براساس قوانین در حال توسعه در حال حاضر ، ماری جوانا همچنان در جوامع کم مصرف غیرقانونی و در واقع جرم محسوب می شود.

فورچیون ، که زمانی مالک و اداره معبد لیبرتی بل ، یک داروخانه معروف ماری جوانا در لس آنجلس در بلوار هالیوود ، از سه دهه پیش پیشگام قانونی شدن است. وی علاوه بر اینکه به دلیل دفاع از خود تقریباً 1200 روز در زندان به سر برد ، او یک بار در سالهای 2009 تا 2011 جشن های افسانه ای بیرون کشیدن از دود را در بسیاری از عمارت های تپه های هالیوود برگزار کرد.

فورچیون استناد می کند: “من به عنوان یک فعال ، احساس می کنم اکنون کاملاً دور خود را زده ام.” “آنچه ده ها سال است در مورد آن فریاد می کشم ، توسط پلیس ، دادستان ها و اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) به وحشت افتاده و توسط قانون تحت پیگرد قانونی قرار گرفته ام ، اکنون به ثمر رسیده است. ماری جوانا در سراسر کشور قانونی شناخته شده است. اما اکنون ، افرادی مانند من که این مسیر را هموار کرده اند در حال قطع تجارت هستند نیوجرسی زندانیانی مثل من را شامل نمی شود. فروشندگان بازار سیاه مثل من همچنان مجازات می شوند در حالی که فرهنگ جدید شرکت فروش سرمایه حشیش را تأمین می کند. ما سلولهای زندان را بدست آوردیم که آنها وارد می شوند و می توانند بفروشند! ”

“به زودی 1 ژانویه 2021 فورچیون اضافه می کند ، من رسما در حال راه اندازی فروشگاه هستم.سناتور نیکلاس اسکوتاری، حامی اصلی لایحه سنا برای قانونی کردن ماری جوانای تفریحی در نیوجرسی، اظهار داشته است که ماری جوانا می تواند قانونی باشد 1 ژانویه بدون هیچ قانونی. قرار است سنا رای بدهد 17 دسامبر 2020، اما برای تصویب کامل هر قانون ، این روند طولانی است ، بیشتر درگیر است و بعید است در تعطیلات اتفاق بیفتد. در حقیقت، سناتور رونالد ال رایس، سوابق عمومی را بیان کرده و اختلافات خود را با موضع قانون فعلی اعلام کرده و قول داده است که در همبستگی در کنار جوامع حاشیه ای بایستد و علیه اقدامات فعلی رأی دهد. نکته اساسی برای من این است که فروشندگانی مثل من ده ها سال است که به کاربران ماری جوانا سرویس می دهند و ما اکنون قصد نداریم این کار را متوقف کنیم. من مدت زمان زندان خود را هزینه مجوز خود برای شرکت در بازار ماری جوانا می دانم و از پیاده شدن از cannaBus خودداری می کنم! “

با اد “NJWeedman” فورشیون همراه باشید تا وی همچنان به نافرمانی مدنی بپردازد و برای بخش های کم مصرف و حاشیه ای جامعه شاهدانه فعالیت کند. در جریان اصلاحیه قانون اساسی NJ / NYE برای قانونی کردن سیگار کشیدن ماری جوانا ، پشتیبانی مجازی خود را نشان داده و سال نو را با او روشن کنید. برای شرکت حضوری ، به Eventbrite به آدرس https://www.eventbrite.com/e/420-new-years-eveconstitutional-amendment-celebration-tickets-132884417871 بروید (بلیط ها به دلیل محدودیت های Covid محدود است.) برای مهمانی آنلاین ، به Instagram Live بروید 31 دسامبر 2020 در 21:00. ET درnjweedman وnjweedmans_joint و کانال YouTube NewJersyWeedman در https://www.youtube.com/user/NewJerseyWEEDMAN.

“سوار CannaBus شوید” با NJWeedman هر دوشنبه ، از ساعت 6:00 بعد از ظهر. ET تا 7:00 بعد از ظهر ET در اینستاگرام زنده درNJWeedman ، Facebook درNJWeedman و در YouTube درNJWeedman.

دادخواست Change.org را امضا کنید “فرماندار تقاضا ، فیل مورفی ، مجوز NJWeedman مشترک مجوز حشیش تفریحی!” در https://www.change.org/p/phil-murphy-demand-gov-phil-murphy-grant-njweedman-s-joint-a-recreational- Cannabis-license.

روابط عمومی jazzmyne
323-380-8819
پست الکترونیک: [email protected]
وب: www.jazzmynepr.com

منبع اد فورشیون با نام مستعار NJWeedman


اخبار مرتبط  تیم های UNFI در نیویورک قرارداد را با توزیع کننده مواد غذایی کامل تصویب می کنند