Xero Shoes ، پیشرو در صنعت کفش جنبش طبیعی ، سرمایه گذاری استراتژیک را از TZP Group دریافت می کند

در سال 2009 توسط لنا ققنوس و استیون ساشن ، Xero یک نام پیشرو در بخش کفش های حرکتی طبیعی در حال رشد است ، که کفش ها ، چکمه ها و صندل های با کیفیت بالا ، گاه به گاه و عملکردی ساخته شده با طراحی کف پا ساخته شده است که به مشتریان اجازه می دهد تا خم شوند ، خم شوند و حرکت طبیعی داشته باشند . Xero پس از عرضه با یک محصول صندل که خودتان از آن استفاده می کنید ، یک مصرف کننده فوری به دست آورد و طی چند سال گذشته سبد محصولات خود را به طور استراتژیک گسترش داده است و اکنون یک ترکیب کامل برای هر چهار فصل را شامل می شود. محصولات در درجه اول از طریق کانال های تجارت الکترونیکی با توزیع رو به رشد در خرده فروشی در داخل و خارج از کشور فروخته می شود.

وی گفت: “ما از همکاری با لنا و استیون و سایر اعضای Xero بسیار خوشحال هستیم.” ارین ادواردز، شریک TZP. “Xero به طور منحصر به فرد در صنعت کفش گسترده تر قرار دارد تا از ترجیحات روزافزون مصرف کنندگان پیرامون سلامتی ، سلامتی ، سبک زندگی فعال و متمرکز در فضای باز ، و محصولات با قیمت مناسب بهره مند شود. این شرکت تاکنون موفقیت چشمگیری داشته و یک مشتری وفادار مشتری ایجاد کرده است. علاقه مندان به نام تجاری. Xero از زمان راه اندازی رشد چشمگیری داشته است و ما معتقدیم که با افزایش سرمایه گذاری ها در زمینه آگاهی ، توزیع و توسعه محصول ، توانایی بیشتری برای موفقیت بیشتر آن وجود دارد. “

اخبار مرتبط  SBA به منظور حمایت از فروش بین المللی محصولات K ، میزبان "نمایشگاه جهانی تأمین منابع جهانی جایزه سئول 2020" است

مارک اشنایدر، مشاور ارشد گروه TZP ، که بیش از 35 سال سابقه صنعت دارد ، از جمله اخیراً به عنوان مدیر عامل شرکت Kenneth Cole Productions فعالیت کرده است ، همچنین سرمایه گذاری مستقیمی در Xero کرده و به عضویت هیئت مدیره در خواهد آمد. “من از همکاری در این فرصت هیجان انگیز با TZP و Xero بسیار خوشحالم. کفش های Xero ترکیبی شگفت انگیز از سبک ، تناسب ، راحتی و عملکرد با پتانسیل رشد فوق العاده را ارائه می دهند.”

استیون ساشن ، مدیرعامل و بنیانگذار مشترک ، “پس از سالها رشد کفش Xero Shoes ، من و لنا از داشتن شریکی که دیدگاه ما را به اشتراک می گذارد و منابع لازم برای کمک به ما در تبدیل شدن به یک مارک جهانی که به افراد بیشتری تجربه می کند ، هیجان زده هستیم. راحتی و مزایای کفش ما “. لنا ققنوس وی افزود: “من از همکاری با TZP و تجربه ای که آنها روی میز آورده اند بسیار هیجان زده هستم. با حمایت آنها ، من مشتاقانه منتظر فصل بعدی رشد خود هستم.”

اخبار مرتبط  گزارش تصفیه خانه های انفجاری از نتایج سه ماهه دوم سال 2020 در 5 آگوست 2020

درباره Feel The World، Inc.
Feel The World، Inc. (کفش های کفش XBA) از Broomfield، CO، کفش های کفش راحتی ، سبک ، عملکردی و گاه به گاه ، کفش های چکمه ، صندل و کفش های Xero Shoes® را تولید می کند که با طراحی “اولین بار پا” ساخته شده است. با دوام ، شیک و مقرون به صرفه ، کفش های Xero با لایه ای از محافظت و راحتی ، لذت و مزایای حرکت طبیعی و الهام گرفته از پابرهنه را فراهم می کنند. FTWI در راه اندازی شد دسامبر 2009 و در حال حاضر مشتری های 2 تا 92 ساله ، در 97 کشور دارای کفش های Xero برای پیاده روی ، پیاده روی ، یوگا و ورزش بدنسازی ، CrossFit ، کایاکینگ ، رفتینگ ، سوار شدن به پارو ، آهسته دویدن و حتی دویدن ماراتن های فوق العاده مایل 100 مایل دارند.

درباره TZP Group
TZP Group ، یک شرکت سهامی خاص با 1.7 میلیارد دلار از بدو تأسیس در بین خانواده خود از جمله صندوق های سرمایه گذاری TZP ، شرکای کلاهبرداری کوچک TZP و استراتژی های TZP جمع آوری شده است ، بر کنترل ، رشد سهام و سرمایه گذاری ساختار یافته در خدمات تجاری و شرکت های مصرف کننده متمرکز است. TZP در سال 2007 تاسیس شد ، شرکتهایی را با عملکرد تاریخی خوب و ارزش پیشنهادی پایدار هدف قرار می دهد و قصد دارد “شریک انتخاب” برای صاحبان مشاغل و تیم های مدیریت باشد. TZP به دنبال سرمایه گذاری در درجه اول در شرکتهای خصوصی نزدیک و خصوصی است که در آن صاحبان تمایل دارند سهام قابل توجهی را حفظ کنند و با یک سرمایه گذار با مهارتهای عملیاتی و مالی مکمل شریک شوند تا رشد شرکت را افزایش دهند ، سودآوری را افزایش دهند و ارزش سهام خود را به حداکثر برسانند. TZP از تجربه عملیاتی و سرمایه گذاری متخصصان سرمایه گذاری خود برای ارائه راهنمایی های استراتژیک و عملیاتی استفاده می کند و به ایجاد ارزش بلند مدت اختصاص دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.tzpgroup.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کپسول گیاهی در سال 2020 تبدیل به روند جدید بازار بین المللی مکمل های غذایی می شود

برای اطلاعات بیشتر در مورد رسانه ها لطفا با ما تماس بگیرید:
دن گاسپار، شریک | [email protected]

گروه TZP SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.tzpgroup.com