99 سنت فقط فروشگاهها LLC یادداشت های ارشد پیشنهادی ارایه شده توسط 99 Escrow Issuer، Inc.

لس آنجلس، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – 99 سنت فقط فروشگاههای LLC (“شرکت“) امروز اعلام كرد كه 99 Escrow Issuer، Inc. (“صادرکننده اسکرو“) قصد دارد ، با توجه به شرایط بازار و سایر ملاحظات ، 325 میلیون دلار در مجموع مبلغ اصلی اسکناس های تضمین شده ارشد سررسید 2025 (“یادداشت“) به” خریداران م institutionalسسه واجد شرایط “(همانطور که در قانون 144A تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه تعریف شده است)قانون اوراق بهادار“)) در یک معامله خصوصی (“یادداشت ها“) با اتكا به معافیت از الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و برخی از افراد خارج از ایالات متحده ایالات متحده مطابق با قانون 902 تحت قانون اوراق بهادار. صادرکننده محافظ صرفاً به منظور صدور یادداشت ها تشکیل شد و پس از انتشار اسکراو ، در شرکت ادغام می شود و شرکت تعهدات صادرکننده اسکرو را تحت عنوان یادداشت ها و اسناد مربوطه به عهده می گیرد. در هنگام انتشار سپرده و پس از آن ، یادداشت ها توسط شرکت اصلی مادر شرکت ، Number Holdings، Inc به صورت ارشد تضمین می شوند (“والدین“) و هر یک از شرکتهای تابعه داخلی و موجود شرکت که تعهدات شرکت را تحت اولین تسهیلات اعتبار گردشی مبتنی بر دارایی آن تضمین می کنند.

یادداشت ها در رابطه با پیش بینی اعتبار مالی ویژه ()تامین مالی سهام ارجح“). انتظار می رود که پس از بسته شدن پیشنهاد یادداشت ها ، بودجه ترجیحی ترجیحی به پایان برسد. تکمیل بودجه ترجیحی سهام شرط آزادسازی فرضیه است.

اخبار مرتبط  میله های نبرد و 10.40.10. Fitness Hold Tribute Workout به افتخار یازده سپتامبر

این شرکت قصد دارد با استفاده از سود خالص این پیشنهاد ، به همراه درآمد حاصل از تأمین سرمایه ویژه ترجیحی ، برای بازپرداخت کامل بدهی موجود در چارچوب تسهیلات وام مدت دارایی اول خود ، بازپرداخت را به طور کامل با پرداخت 13 درصد نقدی خود تأمین کند / یادداشت های PIK ​​با توجه به سال 2022 ، بخشی از وام های پرداخت نشده را تحت اولین تسهیلات اعتباری گردان مبتنی بر دارایی خود پرداخت کرده و برخی از هزینه ها و هزینه های مربوطه را پرداخت می کنند. عواید باقیمانده برای اهداف عمومی شرکت استفاده می شود ، که ممکن است شامل بازپرداخت بدهی باشد.

یادداشت ها تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 یا قوانین اوراق بهادار هیچ کشوری ثبت نخواهند شد و ممکن است در آن عرضه یا فروخته نشوند ایالات متحده ثبت نام غایب یا معافیت از شرایط ثبت قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه ضمانت نامه نیست و همچنین در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، خواستگاری یا فروش در آن صورت می گیرد ، هیچگونه فروش یادداشت یا هرگونه ضمانت دیگر شرکت وجود نخواهد داشت. قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این حوزه ها غیرقانونی باشد.

اخبار مرتبط  چاپ بدون دست اپسون باعث افزایش کار و یادگیری از بهره وری در خانه برای روز خانه هوشمند می شود

در باره 99 سنت فقط فروشگاهها

در سال 1982 تاسیس شد 99 سنت Only Stores LLC اپراتور پیشرو فروشگاههای با ارزش فوق العاده در است کالیفرنیا و جنوب غربی ایالات متحده. این شرکت در حال حاضر 385 فروشگاه مستقر در کالیفرنیا، تگزاس، آریزونا و نوادا. 99 سنت Only Stores LLC مجموعه گسترده ای از نام تجاری و سایر کالاهای با قیمت جذاب و محصولات فصلی جذاب را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.99only.com مراجعه کنید.

تماس با سرمایه گذار:

روابط سرمایه گذار Addo
لاسه گلسن
(424) 238-6249
[email protected]

این شرکت گزاره هایی را در این گزارش گنجانده است که “اظهارنظرهای آینده نگر” را به معنای بند 21E قانون بورس اوراق بهادار ، با اصلاحیه ، و بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، تشکیل می دهد. به عنوان یک موضوع کلی ، اظهارات آینده نگرانه عبارتند از: حوادث یا روندها ، انتظارات و اعتقادات آینده یا پیش بینی شده ، از جمله ، انتظارات شرکت با توجه به پیشنهاد شرح داده شده در اینجا. چنین عباراتی با استفاده از کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “قصد” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “اراده” ، “پروژه” ، “طرح” و عبارات مشابه در ارتباط با هر یک از موارد مشخص می شود بحث در مورد عملکرد عملیاتی یا مالی آینده هرگونه اظهارنظر آینده نگر براساس انتظارات ، برآورد ها و فرضیات فعلی شرکت در مورد رویدادهای آینده خواهد بود و خواهد بود و فقط از تاریخ تاریخ چنین اظهارات قابل اجرا است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه اعتماد بی جهت نداشته باشند. چنین اظهارنظرهای آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات و عدم قطعیت می شوند و نتایج واقعی ممکن است به دلایلی از جمله شرایط عمومی بازار و دلایلی که در یادداشت ارائه شده در این مقاله ذکر شده است ، با نتایج پیش بینی شده در این نسخه تفاوت اساسی داشته باشد. گزارش ها و سایر اسنادی که شرکت هر از گاهی در اختیار نگهدارندگان نوت خود قرار می دهد و در بخشهای “بحث و تحلیل مدیریت در مورد وضعیت مالی و نتایج عملیات” و “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت برای سال مالی منتهی به پایان رسید 31 ژانویه 2020 و گزارش سه ماهه آن برای سه ماهه به پایان رسید 30 اکتبر 2020. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، ندارد.

اخبار مرتبط  Vari® در تعهد خود به هوستون دو برابر می شود

منبع 99 سنت فقط فروشگاهها

لینک های مربوطه

http://www.99only.com