کاوالان دسترسی گسترده ای را برای جذب بازار گسترده تری ایجاد می کند

مدیر ارشد اجرایی YT لی توضیح داد که سری Distillery Select برای جلب رضایت افرادی که با ویسکی شروع کرده اند و همچنین دانش بیشتری طراحی شده است.

“در این محدوده ، نوشیدنی ها با قیمتی غافلگیرکننده از صنایع دستی خوب تیم ما بهره مند می شوند. ما همه کار را کمی متفاوت انجام می دهیم. .

وی گفت: “برای ویسکی اول ما میوه های گرمسیری را برجسته می کنیم و برای دوم رایحه های ویسکی ، گل و گیاه. هر یک از ویسکی های موجود در این محدوده جنبه های مختلفی از شخصیت متمایز کاوالان را نشان می دهند. هر عبارت با کیفیت بالایی با قیمت حاوی ارائه می دهد “

محدوده بشکه پر کننده با کیفیت که آب و هوای نیمه گرمسیری تایوان را به نمایش می گذارد ، دامنه تغییر نام نام ویسکی افتتاح قبلی منتشر شده به نام Distillery Select No. 1 را نشان می دهد.

اخبار مرتبط  128. نمایشگاه کانتون دروازه های مجازی خود را برای ارائه محصولات و راه حل های نوآورانه برای تغییر شیوه زندگی در آینده باز کرده است

شماره یک برنده دو مدال طلا در رقابت های Spirits World San Francisco در سال های 2019 و 2020 بود و پس از آن Distillery Select No. 2 که در تایوان در 29 آوریل منتشر شد.

شماره 1 با استفاده از یک برچسب جدید در قسمت جلوی بطری مجدداً بسته بندی و سریال شده است. دستور العمل اصلی ویسکی تغییر نکرده است.

غرور معماری تایوان ، تایپه 101 و یکی از بلندترین آسمان خراش های جهان نمادی از مقیاس جاه طلبی تایوان است. بطری 101 الگویی کاوالان بیانگر سطح تعالی است که تقطیر به دنبال آن است.

یادداشتهای مزه دار

تقطیر کاوالان ویسکی تنها مالت شماره 1 را انتخاب کنید

رنگ: نیمه شب کهربا

بینی: ظریف و ابریشمی. پر از جوهر میوه گرمسیری رسیده ، نت های برجسته گل و وانیل گرم.

اخبار مرتبط  استیو گبهارد و جان تراموتولو از شرکت پوشاک ، RSVLTS ، به عنوان برنده جایزه کارآفرین سال® 2020 نیوجرسی توسط EY معرفی شدند

کام: نوشیدنی زیبا ، کاملاً متعادل و آسان برای آشامیدن. لایه های پیچیده و غنی از تافی خامه ای و کره و وانیل طعمی صاف و چند لایه ایجاد می کنند که در انتها مدت طولانی آن را پس انداز می کند.

به عنوان دومین ویسکی در محدوده ، تقطیر شماره 2 کاوالان رسما در تاریخ 29 آوریل در تایوان با قیمت 1000 دلار در هر بطری 700 میلی لیتری در تایوان راه اندازی شد. شماره 2 بسیار معطر است ، با پیچیدگی غیرقابل مقاومت به گل و گیاه ، مخلوط کردن رایحه های تند و چوبی در لایه های برجسته. شماره 2 به زودی در سراسر جهان عرضه می شود.

درباره تقطیر کاوالان

تقطیر کاوالان در استان ییلان از سال 2005 پیشگام هنر ویسکی تک مالت در تایوان بوده است. ویسکی ما که پیر در شرایط رطوبت و گرمای شدید قرار دارد ، از آبهای مذاب کوه کوه برفی سرچشمه می گیرد و توسط نسیم خنک غنی می شود. از دریا و کوهها. همه اینها برای ایجاد صافی و تمیز مشخص کاوالان ترکیب شده است. با استفاده از نام قدیمی از استان ییلان ، تقطیرخانه ما تقریباً 40 سال تولید نوشیدنی در زیر چتر شرکت مادر ، گروه کینگ خودرو پشتیبانی می شود. ما در رقابتی ترین مسابقات در این بخش بیش از 400 جایزه طلا یا بالاتر کسب کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید www.kavalanwhisky.com.

اخبار مرتبط  جنوب شرقی میلز به بانک های مواد غذایی محلی و سازمان های جامعه در سراسر کشور اهدا می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاعات بیشتر ما را در اینستاگرام و توییتر دنبال کنید:kavalanwhisky.

مخاطب رسانه ای:
کیتلین تسای
+886 (0) 39 229 000 # 7164
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1162488/Kavalan_Distillery_Select_Series.jpg

منبع کاوالان