با ابزار Finding Sanctuary جدید توسط Lisa Kahn یک پناهگاه شخصی ایجاد کنید

ناپل ، فلوریدا، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – طراح داخلی لیزا کان، الهام بخش جنبش Finding Sanctuary including از جمله وبلاگ Finding Sanctuary ، کلاس آنلاین هفت روز تا پناهگاه ، گروه فیس بوک Sanctuary Collective و موسسه Finding Sanctuary اکنون ابزار حرم خود را در Finding Sanctuary Shop در وب سایت Finding Sanctuary به اشتراک می گذارند تا مردم بتوانند ایجاد کنند فضاهای آرامگاه آرام خودشان.

اعتراف كان: “غالباً هنگام نوشتن یا صحبت كردن در مورد فضاهای حرم و راهكارهای استفاده شده برای ایجاد این فضاها ، مردم می پرسند كه چگونه می توانند فضای حرم خود را تنظیم كنند.” “من این موضوع را جدی گرفتم و تصمیم گرفتم محصولات Finding Sanctuary خودم را ایجاد کنم که حس ما را تحریک کند.”

کان ادامه داد: “وقتی سفر مقدس خود را شروع کردم ، نوشتن هر روز اساسی بود.” “هنگامی که این کار را به صورت یک تمرین روزمره در آوردم ، فهمیدم که این امر به من کمک می کند تا تمرکز خود را حفظ کنم و به من اجازه می دهد با آرامش و صفا با چالش های غیرمنتظره روبرو شوم. به همین دلیل یکی از محصولات آینده که با معرفی بیشتر افتخار می کنم ژورنال آبرنگ است. زیبا مقالات FSC ، اندازه مناسب و نقل قول ها و نقاشی های الهام بخش ، این ژورنال را بسیار مورد استفاده من قرار داده است. “

رایحه یکی دیگر از راه های ایجاد حس فوری حرم است. روشن كردن شمع یا استفاده از اسپری های اتاق این حس را در ما تداعی می كند كه بیشترین ارتباط را با حافظه دارد. آنها توانایی ذهن ما را در حمل و نقل ما با ایجاد عطر و بویی که می تواند در حرم مقدس ما استفاده شود ، مهار می کنند. در سفرهای خود می توانیم به راحتی این عطرها را با خود ببریم و یک درگاه فوری در ذهن خود ایجاد کنیم که به آن مکان مقدس ، پناهگاه ما بازمی گردد. کان روغنهای اساسی را مخلوط کرد تا مخلوط خاص خود را ایجاد کند آرامش بخش و زمین گیری رایحه های مقدس آرامش بخش ترکیبی از اسطوخودوس و وتیور را ارائه می دهد و از آرامشی که قدم زدن در ساحل ایجاد می کند الهام گرفته است. زمین گیری عطر، ترکیب اسطوخودوس ، ترنج ، چوب صندل و مریم گلی سفید ، یادآور رایحه های غنی از خاک است که در جنگل یافت می شود.

موسیقی یکی دیگر از استراتژی های عالی است که در ایجاد فضاهای مقدس به کار رفته است. این می تواند بلافاصله شور و نشاط یک فضا را تغییر دهد ، و ما را از یک دیوانه به یک آرامستان آرام در یک لحظه برساند. تعطیلات و موسیقی مقدس به ما احساس تداوم ، پیوندی با گذشته و احتمالاً لحظات درخشان کودکی ما را می دهد. نمونه ای از آن است کریسمس دومینیوم آلبومی که نور جدیدی را در مورد علاقه های مورد علاقه تعطیلات روشن می کند. توسط استاد تنظیم و اجرا شد فیلیپ استیفن آلن.

کریستال ها نیز در فضاهای حرم نقش متمایزی دارند. قدرت های پنهان و خصوصیات معنوی آنها باعث ایجاد انرژی مثبت در اطراف ما می شود. دستبندهای LOVEstack توسط هدر ولز از LOVE سیزده به طور انحصاری برای یافتن پناهگاه. با نگاه به خصوصیات انرژی هر بلور استفاده شده ، این دستبندهای منحصر به فرد با هدف خاص تجسم روح با حقیقت حرم خلق شده اند. آنها هدیه ای عالی برای هر کسی که نیاز به آسایش و ترمیم حرم مقدس دارد ، فراهم می کنند. این پشته شامل دستبندهای Tranquil Spirit ، Uplifted Spirit و Grounded Spirit است.

کان به اشتراک گذاشت ، “عناصر دیگری که من در فضای مقدس خود گنجانده ام شامل کاسه های ماندالا است که نمایانگر جنبه های مختلف جهان و مفهوم زندگی پایان ناپذیر است. من از آنها برای نگهداری بلورهای گرانبها ، بخور ، شمع های شناور و سایر مکانهای ویژه استفاده می کنم گنجینه ها ” کاسه آبی و سفید پیدا شده در فروشگاه Finding Sanctuary توسط کان طراحی شده است ایزابلا باکوریزو و توسط هنرمند سرامیک JJ Jucick در ساخته شده است مینیاپولیس ، مین

کان عاشق هنر است و از نقاشی آبرنگ خود به عنوان محل فروش خلاق خود استفاده می کند. او کارت های یادداشت آبرنگ خود را برای به اشتراک گذاشتن بیان واقعی عشق طراحی کرد. انتقال افکار خود با یادداشت دست نویس بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن حرم مطهر با دیگران است.

کان افزود: “این فقط یک شروع است.” “هدف ما این است که مردم بتوانند برای خود پناهگاهی ایجاد کنند. گاهی اوقات اولین قدم این است که یک اقدام ساده مراقبت از خود انجام دهیم. این مراقبت از خود می تواند در یک شمع ، اسپری یا ژورنال افراط شود. چیزی که به خودت که لیاقت این لذت ساده را داری. “

مخاطب: کتی لوید
The Media Matters، Inc.
336.956.2488
[email protected]

منبع لیزا کان

لینک های مربوطه

https://shop.findingsanctuary.com

اخبار مرتبط  نویسنده مطبوعات Loyola پدر ویلیام بیرن اسقف اسقف اسرائیل