Trulieve اولین درمانگاه را در Davenport افتتاح می کند

داروخانه جدید 69 شرکت را نشان می دهدهفتم محل در فلوریدا

TALLAHASSEE ، فلوریدا، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Trulieve Cannabis Corp. (CSE: TRUL) (OTCQX: TCNNF) (“Trulieve” یا “The Company”) ، یک شرکت پیشگام و برتر در زمینه شاهدانه مستقر در ایالات متحده، امروز افتتاحیه جدید جدید را اعلام کرد فلوریدا درمانگاه ، 74 امین شرکت در سراسر کشور است. مکان جدید اولین داروخانه ای است که در آن افتتاح می شود داونپورت، دسترسی مستقیم بیماران به فلوریدا بزرگترین و گسترده ترین مجموعه محصولات حشیش پزشکی.

درمانگاه جدید از هدف Trulieve برای گسترش و اطمینان از دسترسی مستقیم و قابل اطمینان بیمار به شاهدانه پزشکی در سراسر کشور محل زندگی خود پشتیبانی می کند. فلوریدا. این شرکت به 68 داروخانه دیگر شرکت در سراسر کشور می پیوندد ، از جمله چندین مورد در نزدیکی آن اورلاندو و دریاچه.

“ما سپاسگزاریم که فرصتی برای دسترسی مستقیم به بیماران در داخل فراهم کرده ایم داونپورت برای اولین بار ، “مدیر عامل شرکت Trulieve گفت کیم ریورز. “ورود به یک جامعه جدید برای اولین بار نه تنها هیجان انگیز بلکه ضروری است. اطمینان از دسترسی بیماران به داروهایی که روزانه به آنها اعتماد می کنند و همچنین ارائه اطلاعات و آموزش به کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر هستند ، یکی از اهداف شرکت ما است. ما هیجان زده هستیم که به بخشی از داونپورت جامعه و ادامه دادن آن هدف به جلو. “

اخبار مرتبط  ساخت الکای جایزه ویژوال 2020 را از بنیاد WomenCorporateDirectors (WCD) برای رهبری و مدیریت یک شرکت خصوصی دریافت می کند

به افتخار داروخانه کاملاً جدید شرکت ، کلیه بیماران – از بیماران تازه وارد به Trulieve گرفته تا انجمن اختصاصی Truliever – با تخفیف 25 درصدی در فروشگاه در جدید برخوردار خواهند شد داونپورت درمانگاه در روز افتتاحیه. مطابق با سیاست های اتخاذ شده در سراسر کشور ، کلیه بازدید کنندگان برای مدت زمان مراجعه به بیمارستان خود باید ماسک بزنند. علاوه بر این ، در این زمان فقط بیماران و مراقبان مورد تایید دولت آنها اجازه ورود به اتاق انتظار و داروخانه را دارند.

اعلام کردن: افتتاحیه بزرگ Davenport Trulieve
جایی که: 2500 Deer Creek Commerce Ln # 100 ، Davenport ، فلوریدا 33837
چه زمانی: چهارشنبه ، 16 دسامبر سال 2020، در 09:00.

در فروشگاه ها و آنلاین ، بیماران پیدا می کنند فلوریدا بزرگترین انتخاب محصولات THC و CBD ، موجود در انواع روش های زایمان ، از جمله خوراکی ها ، شاهدانه قابل دود ، کنسانتره ، تنتور ، کرم های موضعی ، بخور دهنده ها و غیره. Trulieve همچنین تحویل منزل را در سراسر استان برای بیماران و وانت مناسب فروشگاهی در هر 69 درمانگاه خود ارائه می دهد فلوریدا.

Trulieve برای کمک به بیماران در امر سفارش ، کاتالوگ محصولات ما را با گزینه های تحویل در فروشگاه و تحویل خانه در سراسر کشور برای سفارش آنلاین در دسترس قرار داده است. علاوه بر این ، بیماران می توانند برای مشاوره مجازی 30 دقیقه ای با یک مشاور معتبر Trulieve برنامه ریزی کنند تا در سوالات در مورد محصولات ، دستگاه ها یا بررسی توصیه های پزشک خود کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره ، اینجا را کلیک کنید تا به وب سایت Trulieve مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  وپورسو برای کمک به افراد نیازمند در فرانسه با فروشگاه های محلی تولید ویپ کار می کند

علاوه بر این ، برای کمک به توصیه های CDC برای فاصله اجتماعی و مطابق با دستورالعمل های اضافی ایمنی که توسط شرکت اعمال می شود ، اقدامات زیادی برای اطمینان از سلامتی و رفاه کارکنان و بیماران انجام شده است ، از جمله اصلاحات در چیدمان همه فروشگاه ها ، نصب پارتیشن های پلکسی گلاس و دستگاه های شستشوی فیلتراسیون هوا HEPA در هر داروخانه ، افزایش دسترسی به ماسک و ضد عفونی کننده در سراسر فروشگاه برای کارکنان و بازدید کنندگان ، استفاده از وسایل کمک تصویری برای هدایت ترافیک در سراسر فروشگاه و افزایش دفعات تمیز کردن عمیق برای همه داروخانه ها.

Trulieve از نزدیک وضعیت ویروس کرونا را کنترل می کند و در صورت لزوم برای اطمینان از ایمنی بیماران و کارمندان ، سیاست های فروشگاه را به روز می کند. همه به روزرسانی ها به محض تصویب مستقیماً در وب سایت Trulieve به اشتراک گذاشته می شوند.

اخبار مرتبط  Amcor اولین بسته بندی انعطاف پذیر قابل بازیافت قابل بازیافت را در جهان تولید می کند

دفتر استفاده از ماری جوانای پزشکی اخیراً اعلام کرده است که ثبت نام با داشتن کارت شناسایی فعال از 450،000 بیمار ثبت شده ماری جوانای پزشکی پیشی گرفته است ، Trulieve به طور مداوم تقریباً نیمی از حجم کل ایالت را در هر وزارت بهداشت فلوریدا می فروشد. برای حمایت از جمعیت بیمار که به سرعت در حال رشد است ، بیش از 2700 پزشک سفارش دهنده در این کشور وجود دارد ایالت فلوریدا.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.Trulieve.com مراجعه کنید.

درباره Trulieve
Trulieve یک شرکت “بذر برای فروش” به صورت عمودی است و اولین و بزرگترین شرکت شاهدانه پزشکی کاملاً مجاز در ایالت فلوریدا. Trulieve تمام محصولات خود را در داخل تولید و تولید می کند و این محصولات را در فروشگاه های مارک دار Trulieve (داروخانه ها) در سراسر کشور توزیع می کند. ایالت فلوریداو همچنین مستقیماً از طریق زایمان در منزل به بیماران. Trulieve همچنین در کالیفرنیا، ماساچوست، کانکتیکت و پنسیلوانیا Trulieve در بورس اوراق بهادار کانادا تحت نماد ذکر شده است واقعاً و در بازار OTCQX تحت نماد معامله می شود TCNNF

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Trulieve ، به اینجا مراجعه کنید www.Trulieve.com.

SOURCE Trulieve Cannabis Corp.

لینک های مربوطه

https://www.trulieve.com/