InventHelp Inventor ظروف آشپزی باتری (WDH-2622) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بسیاری از لوازم باتری در بازار وجود دارد که برای شرایط اضطراری یا به سادگی به عنوان گزینه ای برای انرژی الکتریکی طراحی شده اند. ” Capitol Heights، Md. “بنابراین ، من تصمیم گرفتم وسایل آشپزی را به آن لیست اضافه کنم.”

او DEE’S IDEA را توسعه داد تا کاربران را قادر به پخت و پز اجاق گاز در صورت عدم وجود برق کند. به همین ترتیب ، این لوازم آشپزخانه بدیع ، کاربردی و کاربر پسند به ویژه در هنگام قطع برق بسیار مفید است. همه کاره ، قابل اطمینان و آسان برای تمیز کردن و نگهداری ، همچنین برای هماهنگی با هر دکوراسیون آشپزخانه طراحی شده است. کاربران قدردانی خواهند کرد که چقدر راحت ، موثر و با قیمت مقرون به صرفه است. علاوه بر این ، طراحی ساده آن هزینه های تولید را به حداقل می رساند.

اخبار مرتبط  صنعت برجسته چای در احیای روستاها در چائوژو چین نقش دارد

طرح اصلی به ایالت واشنگتن. دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-WDH-2622 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  Australis Capital تشکیل پرونده افشای خسارت اجرایی را به تأخیر می اندازد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com