Beauty Defyners را کشف کنید ، یک مفهوم زیبایی که نتایج طبیعی به همراه دارد

SÃO PAULO ، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – درمان های زیبایی به طور فزاینده ای محبوب و ابتکاری هستند. در این زمینه ، جستجوی روشهایی که نتایج رضایت بخش و طبیعی را ارائه می دهند ، برجسته است. این مرکز توجه است Defyners زیبایی، مفهومی است که توسط گالدرما ساخته شده و از اسید هیالورونیک برای کاهش چین و چروک و زیبایی صورت به شکلی ظریف و موثر استفاده می کند.

اصل این روش پر کردن نقاط روی صورت از تجزیه و تحلیل مبتنی بر به اصطلاح “مثلث های زیبایی” است که به عنوان مناطق جوان صورت شناخته می شوند. آنها در ناحیه اطراف چشم (اطراف چشم) ، بینی (پری نازال) و دهان (اطراف دهان) قرار دارند.

متخصص پوست Dra. Andreia Fogaça توضیح می دهد: “ما از اسید هیالورونیک برای پر کردن خطوط و چین و چروک استفاده می کنیم ، که جنبه ای آرام تر و سبک تری به صورت می بخشد ، به مناطق مورد نظر حجم می دهد و آن را متعادل می کند. برای اطمینان از طبیعی بودن بیشتر در این برنامه ، این تکنیک مثلث های زیبایی را تجزیه و تحلیل می کند و بنابراین ، می تواند نمای کاملی از نیاز بیمار را فراهم کند. با این کار ، ما فقط دهان را پر نمی کنیم ، بلکه کل منطقه مثلث را که بخشی از آن است ، پر می کنیم. این مناطق بدون آشکار کردن پر کردن و عمدتاً ایجاد نقاط زیبایی نور ، تأثیر بسیار مثبتی دارند. ”

اخبار مرتبط  گروه منارینی یک سال عملکرد کارآمد را کامل می کند

پر شدن با اسید هیالورونیک نه تنها از این طبیعی بودن ، بلکه از ایمنی روش نیز برخوردار است ، زیرا این یک محصول زیست سازگار است. دکتر آندریا نتیجه گیری می کند: “این ماده ای است که بدن ما قبلاً آن را شناخته و تولید کرده است. بنابراین ، به گزینه ای امن تر و قابل جذب تبدیل می شود. این باعث می شود ظرافت نتایج افزایش یابد و ایمنی بیشتری برای بیماران ما به ارمغان بیاورد.”

اخبار مرتبط  Kavalan نسخه محدود "Artist Series" را راه اندازی کرد

Restylane® اولین اسید هیالورونیک بود که در بازار جهانی عرضه شد. این ماده پرکننده ای است که برای جوان سازی ، زیبایی و پر کردن خطوط و چین و چروک هایی که طی سالها ایجاد شده اند نشان داده شده است. منشا آن غیر حیوانی است و در آزمایشگاه سنتز می شود ، بسیار شبیه به تولید شده توسط ارگانیسم است ، که آن را به محصولی با سازگاری بیولوژیکی بالا تبدیل می کند. علاوه بر این ، بر خلاف سایر مواد پرکننده ، دارای اثرات طولانی مدت ، یک ویژگی اصلی برای دستیابی به اثرات طبیعی است.

اخبار مرتبط  رستوران Francisca برنامه های توسعه خود را برای سال 2021 در میدان تایمز اعلام کرد

این رویکرد باید در مطب توسط یک پزشک متخصص انجام شود. بنابراین ، مشاوره برای ارزیابی بهترین گزینه درمانی با توجه به نیازهای هر بیمار ضروری است.

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 تاسیس شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد. این شرکت با داشتن مجموعه گسترده ای از داروهای تجویز شده ، راه حل های زیبایی و محصولات مصرفی ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای بهداشتی پوست افراد را در طول زندگی آنها برآورده کند. گالدرما پیشرو در تحقیق و توسعه راه حل های کاملاً مشخص شده و اثبات شده بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه کنید.

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما