یکی دیگر از پرونده های حقوقی Crockpot Pressure Cooker که توسط جانسون // بکر ، PLLC در دادگاه ایالتی فلوریدا تشکیل شد

ST پائول ، مین، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – جانسون // بکر، PLLC یک شرکت حقوقی با مسئولیت محصولات در سراسر کشور است که دارای تجربه نمایندگی قربانیان انفجار زودپز است. این شرکت بیش از 270 مشتری را نمایندگی می کند که در اثر انفجار زودپزهایی که توسط تولید کنندگان زیادی طراحی و فروخته شده اند ، به شدت سوختند.

طبق شکایت ، چند پخته Crock-Pot Express خانم Spillman در حالی که تحت فشار بود منفجر شد 12 آگوست 2018. این حادثه باعث شد خانم اسپیلمن از لحاظ جسمی از جمله 2 مورد آسیب جدی ببینددوم درجه سوختگی در سینه ، صورت ، گردن و اندام فوقانی او.

اخبار مرتبط  FiftyFlowers در این فصل از تعطیلات کیت های گل DIY و کلاسهای طراحی مجازی را برای خانواده ها ارائه می دهد

خانم اسپیلمن در شکایت خود ادعا کرده است که محصولات Sunbeam مصرف کنندگان را در مورد “اقدامات ایمنی” که ادعا می کنند مصرف کنندگان را در هنگام آشپزی با Crock-Pot Express Multicooker ایمن نگه می دارند ، گمراه می کند. به طور خاص ، مطابق با کتابچه راهنمای مالک Crock-Pot Express Multicooker ، Sunbeam ادعا می کند که اگر “درب درستی بسته نشود و آب بندی نشود” اجاق گاز تحت فشار نخواهد بود. با این حال ، خانم اسپیلمن ادعا می کند که در حالی که دستگاه تحت فشار بوده است ، او توانسته درب آن را باز کند و این زودپزها دارای نقایصی هستند که خطری جدی برای ایمنی مصرف کنندگان مانند او ایجاد می کند. علاوه بر این ، Crockpot بیش از 900000 اجاق گاز تحت فشار خود را پس از دریافت 99 گزارش از جراحات مشابه خانم Spillman فراخواند.

اخبار مرتبط  Everbowl to به یوتا گسترش می یابد

این دادخواست توسط مایکل کی جانسون، لیزا A. گورشه، کنت دبلیو پیرسون و آدام جی کرس جانسون // بکر، PLLC. مایکل کی جانسون شریک موسس جانسون است // بکر، PLLC. مایکل ، کن و آدام به طور انحصاری در موارد آسیب دیدگی رسیدگی می کنند ، با تأکید بر دادخواست مربوط به مسئولیت محصولات ملی ، از جمله مواردی که شامل آسیب دیدگی ناشی از سوختگی ناشی از محصولات معیوب است.

اخبار مرتبط  Lightspeed از اختتامیه خرید ShopKeep خبر می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جانسون // بکر موارد مربوط به مسئولیت محصول ، یا برای ترتیب دادرسی رایگان و بدون هیچ گونه تعهدی در پرونده دعوی احتمالی کلاهبرداری خود ، لطفاً به Johnson مراجعه کنید // بکر در https://www.johnsonbecker.com/product-liability/pressure-cooker-lawsuit/ ، یا با جانسون // تماس بگیرید بکر مستقیماً در (800) 279-6386.

منبع جانسون // بکر، PLLC