مقصد New South Wales – Aussie Wine Weekend: مسیر غذا و شراب مناطق کوهستانی جنوبی را کاوش کنید

نوشیدن

باغ های انگور معروف در مناطق کوهستانی جنوبی شامل پیشگامان pinot Artesis Wines و برنده جایزه های Tertini Wines در نزدیکی Mittagong و زیبا تاکستان های صد ساله و املاک Joadja در نزدیکی Berrima. در نزدیکی Sutton Forrest ، Eling Forest Estate و Southern Highland Winery انواع شراب های خوش آب و هوای خنک را تولید می کند ، در حالی که تولید کنندگان دسته کوچک Cuttaway Hill Wines و St Maur Wines در نزدیکی Exeter واقعاً ارزش دیدن را دارند. با گریپ فرار یک تور سفارشی سفارشی کنید و از درهای انبار در سراسر منطقه بازدید کنید ، یا یک تجربه شراب بی نظیر مانند تور تاکستان های بدون تراکتور را برای دیدار با “کارگران پشمالو” خود ، از جمله چند گوسفند دوستانه و مزه عقب تجربه. طرفداران آبجو باید به کارخانه آبجو سازی Eden در Mittagong و Southern Highlands Taphouse در Moss Vale مراجعه کنند ، در حالی که علاقه مندان به روحی باید جوادیا ، یکی از معدود مشروبات الکلی مالت در جهان را برای تولید جو در محل خود و چشمه آب طبیعی خود تجربه کنند.

اخبار مرتبط  خانه طلا و جواهر تازه راه اندازی شده Laurea اسراف آنلاین را به صورت سرمایه گذاری های پوشیدنی در 24 کیلوگرم ارائه می دهد

بخور

افراد خوش خوراک می توانند خیالات اپیکوریایی خود را در میان تپه های سبز و کوههای آرام کوه های جنوبی زندگی کنند. شروع کنید روز با صبحانه در لودو یا فروشگاه مطبوعات در Bowral ، Highland Merchant در Moss Vale یا The Shaggy Crow در Mittagong. برای صرف ناهار در داخل انبار کتاب Berkelouw خود ، به رستوران Bendooley Estate بروید ، سپس از مزه مزه کردن درب سرداب آنها در محل لذت ببرید. در Eschalot در Berrima ، Birch در Moss Vale یا رستوران Paste در Mittagong به غذاهای عالی بپردازید. و برای چشیدن طعم کل منطقه ، با شرکت Highland Tour Co. یا Wild Food Adventures به یک تور غذایی بپیوندید تا با کشاورزان و تولیدکنندگان محلی منطقه ملاقات کنید.

بازی

اخبار مرتبط  به سمت ابعاد جدید! پخش زنده در سراسر جهان توسط Sedus

همیشه در دهکده های کوهستانی جنوب که کاملاً تصویری هستند ، می توان کاری انجام داد. در بورال ، مشهور به لاله های رنگارنگ ، بوتیک های سفارشی و رستوران های خوشمزه، بازدید کنندگان می توانند آقا در مورد بزرگترین کریکت تمام تاریخ یاد بگیرند دونالد بردمن، در موزه بردمن و تالار مشاهیر کریکت بین المللی، و همچنین شکار گنجینه در فروشگاه منحصر به فرد عتیقه فروشی ، جان های کثیف. این منطقه همچنین دارای جاذبه های طبیعی بسیار جذاب ، از جمله چشمگیر است آبشارهای فیتزروی و بلمور واقع در پارک ملی مورتون در نزدیکی شهر رابرتسون، جایی که بازدید کنندگان می توانید از طیف وسیعی از پیاده روها و پیست های دوچرخه سواری هیجان انگیز لذت ببرید.

اخبار مرتبط  پد تشک گرم شده اندازه بازار به ارزش 521.2 میلیون دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

اقامت کردن

با ارائه محل اقامت فراوان ، در مناطق کوهستانی جنوبی منطقه برای همه چیز وجود دارد. از کلبه های دو یا سه خوابه در Bendooley Estate ، اتاق هایی با ظرافت طراحی شده در Berida Hotel ، استراحتگاه چشمگیر گلف ، Peppers Craigieburn. جذابیت یک ملک مرتفع در The Loch ، کلبه ای شیک و مستقل در The Hidden Door Bowral یا لوکس پنج ستاره در هتل و آبگرم Milton Park Country House.

برای اطلاعات بیشتر ، به sydney.com مراجعه کنید.

SOURCE مقصد New South Wales

لینک های مربوطه

https://www.sydney.com/