الکل العدل دادخواست دادستان کل کالیفرنیا از خاویر بکرا را می دهد تا تحقیق در مورد خرید ضد رقابتی Ace Beverage LLC توسط Anheuser-Busch InBev USA – English USA – English

سانفرانسیسکو، 15 دسامبر سال 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – الکل عدالت نامه ای به دادستان کل کالیفرنیا، خاویر بکرا، برای درخواست تحقیق دقیق در مورد اقدامات اخیر انجام شده توسط Anheuser-Busch InBev (ABI) در این ایالت. الکل العدل معتقد است که ABI مغایر قانون Cartwright of است کالیفرنیا و قوانین ضد انحصاری فدرال ، فقه ، و توافق نامه دادگاه فدرال 2018.

“Anheuser-Busch InBev به سلطه جهانی ، ملی و دولتی خود بر تولید آب راضی نیست ، بنابراین اکنون به دنبال کسب قدرت ضد رقابت در بازار در کالیفرنیا با به دست آوردن توزیع کنندگان مانند Ace Beverage LLC از لس آنجلس “، هندی بروس لی لیوینگستون، مدیر اجرایی / مدیر عامل عدالت الکل. “الکل عدالت از دادستان کل کشور درخواست کرده است کالیفرنیا، خاویر بئرا، یک تحقیق کامل در مورد شیوه های تجاری ضد رقابت و غیرمنصفانه توسط ABI ، به رهبری مدیر عامل شرکت خود ، انجام دهید کارلوس بریتو

اخبار مرتبط  شرکت های پستی پیشرو برای ارائه تجارب عالی مشتری با FarEye شریک هستند

نامه الکل العدل به Becerra نگرانی های او را به طور مفصل بیان می کند ، از جمله:

“پتانسیل قدرت انحصاری که ABI در آن دارد کالیفرنیا این در حال حاضر بزرگ است. با کنترل قابل توجهی که بر شبکه توزیع نیز دارد ، ABI می تواند:

  • به طور بالقوه اطلاعات داخلی محرمانه را از فعالیت های خرده فروشی تقریباً هر فروشگاه ، صاحب امتیاز فروشگاه مشروبات الکلی یا تولیدکننده کوچک به دست آورید.
  • به خواست خود قیمت ها را کاهش داده و افزایش دهید.
  • برای حذف مارک های رقیب ، تبلیغات و مشوق های سخاوتمندانه به مشتریان سطح خرده فروشی ارائه دهید.
  • با توجه به اینکه در شرایط محدود صنعت آبجو با مشکلات جدی اقتصادی روبرو است ، دسترسی تولید کنندگان آبجو به صنایع دستی را دشوار می کند.
  • سهم بازار توزیع را برای هر توزیع کننده مستقل باقیمانده کاهش دهید ، در نتیجه آنها را از بازار متوقف کرده یا مجبور به فروش دارایی ها و مسیرهای خود به ABI با ارزش بسیار پایین می کنید. “
اخبار مرتبط  سازندگان عطر از لیزا پانکیویچ از شرکت Clorox به هیئت مدیره استقبال می کنند

رییس هیئت مدیره الکل الکل ، ریچارد زالدیوار ، بنیانگذار The Wall – Las Memorias (یک سازمان غیرانتفاعی پیشگیری از سلامت جامعه) ، اظهار داشت: “جمعیت متنوع لس آنجلس در حال حاضر از بیماری همه گیر COVID-19 رنج می برد و نیازی به آبجو ارزان در محله ها یا مشاغل خرده فروشی کوچک متعلق به خانواده تحت قدرت یک شرکت جهانی مانند Anheuser-Busch InBev ندارد. استاندارد. محل فروش آبجو در لس آنجلس به محافظت در برابر اقدامات ناعادلانه تجاری نیاز دارد.

نامه الکل العدل این احتمال را مطرح کرده است که خریدهای اخیر ABI در ایالت و موقعیت گسترده بازار در آن می تواند روح قضاوت و دستور نهایی صادر شده توسط دادگاه منطقه را نقض کند ، اگر نه خود این حکم باشد. ایالات متحده برای منطقه کلمبیا در اکتبر 2018. با پذیرش این مصوبه ، ABI این حق را داشت که دومین تولید کننده بزرگ آبجو در جهان ، SAB Miller-Coors را خریداری کند. حکم توافق نامه تأیید شده توسط دادگاه ظاهراً تحت نظارت دولت فدرال قرار دارد تا از تمرکز بیش از حد و تأثیر ناعادلانه این تولید کننده عظیم جلوگیری کند.

اخبار مرتبط  وپورسو برای حمایت از افراد نیازمند در فرانسه با فروشگاه های محلی vaping همکاری می کند

“الکل عدالت معتقد است که قانون ضد انحصار از کالیفرنیا، یعنی قانون Cartwright ، سایر آیین نامه ها و فقه ، مهم است و در حال نقض است “، لیوینگستون اضافه کرد. “و بنابراین ، مناسب است که دادستان کل Becerra پرونده را مورد تحقیق و پیگرد قرار دهد ، حتی اگر وزارت دادگستری پاسخی فدرال صادر نکند.”

مخاطب:

Michael Scippa (415) 548-0492


خورخه کاستیلو (213) 840-3336

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/147418/alcohol_justice_logo.jpg

منبع الکل عدالت

لینک های مربوطه

http://www.AlcoholJustice.org

منبع الکل عدالت