TUKAweb و 62 TUKAcenters اکنون خدمات سه بعدی را ارائه می دهد

لس آنجلس، 15 دسامبر 2020 / PRNewswire / – توكاتك اعلام كرد كه TUKAcenter و پورتال خدمات وب آنها ، TUKAweb ، هم اكنون خدمات سه بعدی را برای ایجاد لباس های سه بعدی فوری برای تولید در صورت تقاضا ارائه می دهد. TUKAweb به مناسبت آغاز به کار سرویس سه بعدی جدید ، اولین کار سه بعدی خود را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می دهد.

TUKAweb در حال حاضر 62 مکان فیزیکی (TUKAcenters) در سراسر جهان و همچنین پورتال خدمات وب TUKAweb.com آنها را ارائه می دهد که هر دو خدمات بسیاری مانند ساخت الگو ، درجه بندی ، ساخت مارکر ، دارایی های سه بعدی سفارشی ، طرح و سایر موارد را ارائه می دهند.

“با افزایش محبوبیت و افزایش تقاضای 3D برای تجسم ، نصب مجازی و نمونه گیری ، مشاغل پوشاک در سراسر جهان این راه حل را به عنوان بخشی از برنامه های 2021 خود قرار داده اند. با این حال ، بسیاری از آنها به دلیل همه گیری و موارد دیگر تحت تأثیر کاهش درآمد قرار گرفته اند. که به دنبال خرید یک راه حل سه بعدی هستند ، به دلیل هزینه ها سرمایه گذاری نمی کنند. ” کریس ویلیا، مدیر عامل در Tukatech.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی بسته بندی شده برگر با رشد 2.59 میلیارد دلار در طی سالهای 2020-2024 و در CAGR 8٪ در دوره پیش بینی رشد کند.

خدمات جدید سه بعدی به مشتریان این امکان را می دهد تا برای تولید دارایی های سه بعدی مجبور نباشند در جیب خود فرو بروند. وی می گوید: “این گزینه عالی برای کسانی است که پای خود را به فناوری سه بعدی فرو می برند ، ممکن است کارمند نداشته باشند ، یا پول نقد دارند و نمی خواهند بلافاصله سرمایه گذاری کنند.” مارتا میلر، مالک شرکت تولیدی Lefty. وی ادامه می دهد ، “چرا از منابع TUKAweb موجود برای انجام کار استفاده نمی شود و به تیم من اجازه می دهد تا بر صلاحیت های اصلی خود تمرکز کند؟”

اخبار مرتبط  Beaubelle: دیگر ضد پیری نیست.

“از زمان افتتاح TUKAcenter ما ، ما درخواست های زیادی برای ایجاد لباس های سه بعدی و نمونه برداری مجازی داشته ایم. این همکاری های فوق العاده ای است زیرا تیم ما از سیستم 3D و دانش فنی برخوردار است ، و مشتریان با مفاهیم جدید هیجان انگیز ارائه می شوند .ما تخصص داریم و هیچ سرمایه گذاری از مشتری لازم نیست. ” می گوید جاگدیش چاولا، بنیانگذار Design Wolf Studio و Bengaluru TUKAcenter

اخبار مرتبط  آکادمی ورزشی + فضای باز ارائه یادداشت های ایمن ارشد را اعلام می کند

درباره TUKAweb – TUKAweb مرکز ابزارها و خدمات ایده آل برای کارآفرینان مد و دانشجویان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ساخت نمونه 3D TUKAweb و همچنین سایر خدمات ارائه شده ، به سایت www.tukaweb.com یا ایمیل مراجعه کنید [email protected].

درباره Tukatech – توکاتک در سال 1995 با هدف ایجاد الگوهای سازنده به صورت دیجیتالی روی رایانه تاسیس شد. در سالگرد نقره ای خود ، توکاتک تأثیرگذار است فناوری مد شرکتی در سراسر جهان به دلیل راه حل های نوآورانه و پشتیبانی فنی برتر شناخته شده است. آنها پیشروترین صنعت در کشور هستند نرم افزار مد و ماشین آلات برای توسعه محصول ، همکاری ابر ، و تولید پوشاک.

برای اطلاعات بیشتر به: https://tukatech.com/

تماس: (323) 726-3836

منبع توکاتک

لینک های مربوطه

http://www.tukatech.com