پروژه های تجاری پمپ حرارتی برای ارائه بازده بالاتر از گرمایشی و آب گرم

7 واحد از پمپ های حرارتی منبع آب 250S جدید (ظرفیت گرمایش 470 کیلووات) برای استفاده خواهد شد گرمایش منطقه ایراه حل در Siauliai ، لیتوانی در سال 2021.

پروژه 2

4 واحد 500S WSHP (ظرفیت گرمایش 516 کیلووات) در یک هتل لوکس برای تقاضای بالاتر استفاده می شود آب گرم که در ویتنام سال گذشته آنها با کولرهای آبی موجود برای تهویه مطبوع کار کرده اند ، در حالی که آنها همیشه حداقل 65 گرم آب گرم بهداشتی برای از بین بردن لژیونلا تهیه کرده اند.

پروژه 3

4 واحد 500S WSHP (516 کیلووات) از سال 2018 در تأسیسات TOYOTA در بنگالورو هند استفاده شده است.

اخبار مرتبط  خانه ای بدون سکونت به خانه خود بدهید

6 واحد 250S WSHP (384kw) در سیستم NISSAN در استفاده می شود چنای هند از سال 2018

3 واحد 250S WSHP در تصفیه خانه ها در کشور استفاده می شود سنگاپور و 1 واحد 500S WSHP در استفاده شد ژاپن سال گذشته

پمپ حرارتی منبع آب نه تنها دمای بالا و پایدار را فراهم می کند آب گرم، بلکه آزادانه آب یا هوا خنک که در ازای آن بالا نشان داده شده است.

وی گفت: “با دمای آب گرم از 55 تا 80″ و همچنین خنک کننده فضا ، پمپ حرارتی منبع آب در استفاده بسیار متنوع ، با COP بالا ، در هنگام نصب انعطاف پذیر است ، و بدون شک بیشترین دریافت راه حل صرفه جویی در انرژی را برای موارد تجاری و صنعتی دارد. ” تروی وانگ، مدیر فروش پمپ حرارتی تجاری از مرکز خارجی PHNIX.

اخبار مرتبط  کاسیو برای انتشار مدل همکاری بین G-SHOCK و Rui Hachimura

منطقه استفاده

پمپ حرارتی منبع آب می تواند به طور گسترده ای در بیمارستان ها ، صنعت داروسازی ، جایگزینی دیگهای بخار ، عقیم سازی تجهیزات لبنی ، صنعت خودرو ، پیش گرم شدن با دیگهای بخار ، صنایع غذایی ، کارخانه های گوشت و نوشیدنی ، گیاهان شیمیایی و غیره استفاده شود.

اخبار مرتبط  Cansortium از افتتاح بیست و یکمین مرکز روان پزشکی ماری جوانا در فلوریدا خبر داد

درباره PHNIX

PHNIX به عنوان تولید کننده برتر پمپ های حرارتی در چین ، در زمینه تحقیق و توسعه و تولید پمپ های حرارتی و محلول های کم مصرف تخصص دارد. بیش از 50٪ محصولات PHNIX به اروپا ، آمریکای شمالی ، استرالیا و سایر بازارهای خارجی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات PHNIX و پمپ های حرارتی ، به سایت www.phnix-e.com مراجعه کنید.

تصویر – https://mma.prnewswire.com/media/1344236/1.jpg

لینک های مربوطه

http://www.phnix-e.com

منبع PHNIX